Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V dubnu 2018 vyšly tyto články:

27.4.Do první ligy Jihlava a Poruba, Energie zpět k elitě Marek DoudaK a d a ň - Ligová sezóna v České republice je u konce a vstupenky mezi extraligovou smetánku jsou definitivně rozdány. Barážová skupina byla v letošním ročníku velice vyrovnaná a o účast v Tipsport extralize se bojovalo až do posledního kola. WSM Ligu po roce opouští karlovarská Energie, která ovládla základní část a úspěšný ročník završila postupem do nejvyšší soutěže. Opačný příběh se odehrál v Jihlavě, která do posledního barážového kola živila šanci na setrvání mezi elitou, ale osud se přiklonil na stranu Litvínova. Postup ze druhé ligy si zajistil klub HC RT TORAX Poruba.
21.4.„Nebudu to lámat přes koleno,“ říká David KašeKateřina KundertováK a d a ň - Česká reprezentace po dvou zápasech v Příbrami, kde vyzvala Švýcarsko, odcestovala do Francie. K výběru Josefa Jandače se také připojil kadaňský odchovanec David Kaše, jenž si už ve třetím reprezentačním startu připsal premiérový zásah a byl následně vyhlášen nejlepším hráčem mužstva. Gólem se mladý forvard prezentoval i ve druhém vzájemném utkání, které ale nedohrál.
15.4.„Spojuje nás hokej a cvičení,“ líčí Müller a TupýKateřina KundertováK a d a ň - Trhači mají v zádech náročnou sezónu, přesto jim v období posledních tréninků nechyběl humor. I když je hokej silně kolektivní sport a podporuje týmového ducha, nechává také prostor k vytváření přátelství na celý život. Dobrým příkladem jsou Jan Müller a Jiří Tupý, kteří se diametrálně odlišnými projevy přitahují stejně jako společnou láskou k hokeji.
5.4.„K hokeji mě přivedl táta,“ vzpomíná Darek HejcmanSabina NovákováDarek Hejcman, rodák z Chomutova, oblékl dres Trhačů již v roce 2008, kdy nastoupil dvakrát za mládežnický tým a podruhé v sezoně 2010/2011 jednou. Po třech letech se do Kadaně opět vrátil, tentokrát již hájil barvy seniorského A-týmu. Za dosavadní kariéru v Kadani odehrál 181 utkání, ve kterých zaznamenal 39 branek a 50 asistencí. Letošní sezonu třiadvacetiletý forvard zakončil jakožto nelepší nahrávač s patnácti kanadskými body. S třiadvaceti kanadskými body se rovnal spoluhráči Jardu Kůsovi. Ze sezón 2011/2012 a 2013/2014 má na kontě také dva juniorské tituly z dob působení v Chomutově.


Generální partneři

© 2013 - 2021   Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM