Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V květnu 2006 vyšly tyto články:

31.5.Příprava úspěšně i nadále pokračujeJindřich PolednaV posledních několika dnech proběhly i v tisku zprávy o tom, že mnozí kadaňští hráči vstoupili do stávky, protože jim klub dlužil peníze. Vedení kadaňského klubu potvrdilo, že některým hráčům klub peníze dlužil, ale žádná stávka se po vzájemné dohodě nekonala a většina dlužných peněz hráčům již dorazila na účet.
12.5.Cíl pro příští sezónu - playoffJindřich PolednaLetní příprava je již v plném proudu, hráči se věnují plavání, kolu, běhání, trénují občas i dvoufázově, celková koncepce letní přípravy je velmi podobná té loňské. Fanoušci lační po nových zprávách, v tomto článku mají možnost získat informace o nových hráčích v kempu, zjistí kdo podepsal již smlouvu na celou sezonu a s kým sehraje Kadaň zápasy v letní přípravě.
7.5.Souhrn: Mládež v sezóně 2005/06Lucie VítkováV řadě hodnocení a bilancování loňské sezony by nemělo chybět ani hodnocení mládežnické základny. My se vám jej pokusíme přinést alespoň v číslech, které před nedávnem skončená sezóna napsala ve statistikách. V následujícím přehledu najdete tabulky od kadaňských juniorů až po čtvrtou třídu, stejně tak kanadské bodování jednotlivých týmů.
4.5.Hráči musí pracovat jeden na druhéhoMíša SládkováNa lavičce kadaňského týmu se objevila nová tvář. Tréninky v letní přípravě řídí z postu hlavního trenéra Jindřich Setikovský. A právě jeho jsme trochu vyzpovídali. Nový kouč ochotně odpovídal na otázky týkající se jeho představ o letošní sezóně, přístupu hráčů i na to, jak zainteresovaně se projevuje během zápasu.


Generální partneři

© 2018 Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM