Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V květnu 2014 vyšly tyto články:

22.5.„Chceme, aby hráči znovu předváděli špičkový hokej jako v juniorech,“ plánuje Jaroslav BeckLibor KultK a d a ň - Hlavním trenérem Kadaně v nadcházející sezoně bude Jaroslav Beck, který bude mít na střídačce tradičního spolupracovníka z posledních let. Asistentem totiž bude Petr Martínek. Sportovní klub tedy povede dvojice, která před více než dvěma roky pomohla Chomutovu k historickému juniorskému titulu a pracovala s drtivou většinou aktuálního kádru. „Víme, co od sebe navzájem čekat a víme, jak spolu pracujeme,“ vysvětluje Jaroslav Beck svou volbu.
20.5.Nový kadaňský tým se pomalu formujeJindřich PolednaAčkoliv žijí hokejový fanoušci mistrovstvím světa v běloruském Minsku, v Kadani se pomalu formuje realizační tým a hráčský kádr pro novou sezónu. S kým nebyla prodloužena smlouva a komu naopak vedení novou smlouvu nabídlo? To vše Vám prozradí krátký rozhovor s výkonným ředitelem Stanislavem Mikšovicem.
15.5.Hlavním trenérem Kadaně bude v nadcházející sezoně Jaroslav BeckTisková zprávaK a d a ň - Klubová sezona je minulostí, zbývá ještě dohrát mistrovství světa v Bělorusku, aby se hokej na starém kontinentu definitivně ponořil do letní přestávky. Jednotlivé kluby už vše směřují k přípravě na příští ročník hokejových soutěží. Výjimkou není ani prvoligová Kadaň, kterou nově povede zkušený Jaroslav Beck.


Generální partneři

© 2013 - 2021   Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM