Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V červnu 2017 vyšly tyto články:

28.6.„Dva zápasy v jeden den? Už nikdy,“ přeje si Dávid KohútLibor KultK a d a ň - Jednou z nových tváří, které usilují o místo v kadaňské sestavě, je také mladý slovenský útočník Dávid Kohút, jenž působí v českých klubech od šesté třídy. Jindřichův Hradec vyměnil po třech letech za Slavii, kde v minulé sezóně zažil něco, což už by nerad opakoval. Byl totiž jedním z juniorů, kteří po odehrání utkání DHL extraligy v Jihlavě odjeli do Prostějova, kde se postavili tamním Jestřábům v rámci třináctého kola WSM ligy. To už je ovšem minulosti, kterou Dávid Kohút neřeší a soustředí se na boj o místo v Kadani.
20.6.Ondřej Kaše: „Vzpomínat budu na všechno.“Kateřina KundertováC h o m u t o v / K a d a ň - Odchovanec Ondřej Kaše má za sebou snovou sezónu v americkém městečku na západním pobřeží. Kromě čtrnácti duelů za San Diego Gulls, kde si připsal do statistik dvanáct bodů za šest gólů a nahrávek, odehrál také velkou porci střetnutí v nejslavnější hokejové lize světa. Do sbírky mu také přibyly kotouče za první góly v základní části i play-off v NHL za Anaheim Ducks.
15.6.Další změny ve WSM lize a rozlosování Kadaně v základní částiKateřina KundertováK a d a ň - WSM liga se bude potýkat s dalšími změnami. Po uzavření druhé nejvyšší soutěže od sezóny 2017/18 a následném rozšiřování ve třech po sobě jdoucích sezónách se kluby na aktivu dohodly na dalších novinkách, změnách nebo úpravách. Nový ročník začne v sobotu 9. září 2017 a k dispozici už je rozlosování.
14.6.Kadaňský drak napíše čtvrté pokračování, zúčastní se i hokejistéKlubK a d a ň - Letní příprava na nový ročník WSM ligy je v plném proudu a kadaňští hráči si ji v sobotu 17. června zpestří závody na malých dračích lodích. V areálu loděnice TJ Vodní sporty se uskuteční čtvrtý ročník závodu Kadaňský drak pro jedenáctičlenné posádky, jehož se premiérově zúčastní také loď SK Kadaň pod vedením kapitána Daniela Karbuly.


Generální partneři

© 2013 - 2021   Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM