Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

Vypisuji posledních 30 článků.

23.1.Kadaň utržila proti Slovanu těsnou porážkuKAD - LOU 7:8, 18.kolo | RedakceK a d a ň / L o u n y - Jako první se brankou prosadily právě Louny, reakce domácích ale netrvala dlouho a bylo rázem srovnáno. Do konce první dvacetiminutovky ale sok zaťal zuby a měl zpět vedení, a to rovnou o dva góly. Prostřední část se lépe začala dařit černožlutým, když v úvodních 5 minutách dvakrát skórovali a srovnali na 3:3. Minuta čekání stála Louny na další přesnou trefu směřující k vedení nad Kadaní. Následně Holan spolu s Hrdličkou zařídili svému mužstvu nakopnutí v podobě dvou střel za záda Charváta - 5:4. Ve zbývajícím čase zaúřadovali naopak lounští zástupci, jenž se již poněkolikáté v zápase poslali do vedení. Na tento úspěch navázali i z kraje třetího dějství - 5:8. V sedmačtyřicáté minutě se ještě domácím poštěstilo snížit na 6:8. Sedm vteřin do konce se pak ještě prosadil Lukáš Hrdlička, jenž jen upravil skóre na 7:8. Dějový zvrat se již ve zbytku duelu nekonal.
23.1.Je znám rozpis posledních zápasů v této sezóněRedakceK a d a ň - Jelikož se s ohledem na koronavirovou pandemii několikrát musely utkání odkládat, nezbývalo nic jiného než se do takzvaného deadlinu dohodnout se všemi kádry, se kterými byla utkání odložena, na náhradních termínech. Jako první se SK Kadaň vydá na led Pirátů Chomutov, a to v úterý 25. ledna. Start je naplánován na 18:00. Dohrávka 10. kola s Lovosicemi se nakonec odehraje ve čtvrtek 27. ledna od 18:30. V rámci klasického sledu utkání se v řádném termínu 29. ledna uskuteční cesta Kadaňských do Roudnice nad Labem, kde vše odstartuje v 17 hodin. Ani 11. kolo nebylo dohráno dle plánu, a tak se v úterý 1. února utká Kadaň na domácí půdě proti Klášterci nad Ohří - 19:45. Dohrát se musí i 14. kolo krajské ligy, černožlutí tak na svém ledě přivítají na druhý pokus Roudnici nad Labem ve čtvrtek 3. února od 18:30. Poslední, tedy dvacáté kolo, sehrají Kadaňští již potřetí v řadě před zraky domácích diváků. Na severozápad tentokrát dorazí v sobotu 5. února Lovosice - 17:00.
22.1.V sobotu do Kadaně dorazí LounyRedakceK a d a ň / L o u n y - Téměř měsíc a půl neviděli fanoušci kadaňského hokeje domácí zápas Krajské hokejové ligy. Další takovou možnost budou mít v sobotu v 17:00. To se totiž uskuteční odložený zápas s lounským kádrem.
13.1.Střetnutí v Chomutově je odloženoCHM - KAD, 17.kolo | Redakce C h o m u t o v / K a d a ň - K sedmnáctému kolu krajské soutěže se tentokrát Kadaňští do Chomutova nevydají. Ze zdravotních důvodů a karanténních opatření došlo k odložení duelu. Další duel by měl následovat na domácí půdě. Do Kadaně v úterý 18. ledna zavítá Roudnice nad Labem a start je naplánovaný na 19:45.
10.1.Akce Týden hokeje bude v lednu opět v KadaniSabina NovákováK a d a ň - V Kadani dne 26. ledna od 16 hodin budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. SK Kadaň ve spolupráci s Českým hokejem pořádá na ZS v Kadani akci v rámci Týdne hokeje. Kromě zážitku v podobě prvních krůčků na ledě si každé dítě navíc s sebou domů odnese zajímavý hokejový dárek. Přijďte si vyzkoušet lední hokej a zažijte spoustu zábavy!
9.1.Klášterečtí sebrali Kadani šanci na vítězstvíKNO - KAD 5:3, 16.kolo | RedakceK l á š t e r e c n / O h ř í - V sobotu 8.1. se na kláštereckém zimním stadiónu odehrálo 16. kolo Krajské ligy mužů mezi domácími Tygry a SK Kadaň. Hostující celek ihned v prvních sekundách otevřel Hrdličkou skóre utkání - 0:1. Další branka padla až v první minutě druhé třetiny, kdy vyrovnal Danyo. Kadaň poslal znovu do vedení Hrdlička, ale další tři góly ve stejné třetině dokázal vstřelit klášterecký tým a po druhé třetině vedl 4:2. V poslední periodě se každý celek prosadil jednou, za Kadaň snižoval Stoklásek. Utkání tak skončilo 5:3 a Sportovní klub tak nenavázal na výhru z Lovosic.
7.1.Kadaň se konečně těší z vítězství nad LovosicemiLOV - KAD 4:7, 15.kolo | Sabina NovákováL o v o s i c e / K a d a ň- Úspěšně dopadlo pro Kadaňské patnácté kolo krajské ligy. Hostující kádr v Lovosicích utkání odstartoval první brankou. Na konci utkání jich na světelné tabuli v jejich prospěch svítilo hned sedm. Domácí Lovosice tak na soupeře ztráceli tři branky, čímž přisoudili tři body právě Kadani, která na vítězství čekala poměrně dlouho.
26.12.M. Gut a J. Kulich na šampionátu v KanaděRedakceK a d a ň / K a n a d a - Dělí je od sebe dva roky, mají k sobě ale blízko - spojuje je Kadaň. Kadaňští odchovanci Michal Gut (19 let) a Jiří Kulich (17 let) se dostali do finální nominace reprezentace do 20 let na juniorském šampionátu v Kanadě. Turnaj startuje 26. prosince a český výběr se jako první postaví právě kanadskému kádru. Střetnutí odstartuje v 1 hodinu ráno našeho času. Oběma mladíkům přejeme hodně štěstí!
24.12.SK Kadaň přeje všem krásné a pohodové svátkyRedakceK a d a ň - Byl to náročný rok, který bude brzy minulostí. Rok 2022 věřme, že bude pro kadaňský hokej krokem k lepšímu. Všem příznivcům a fanouškům sportu v Kadani, a především hokeje, přejeme šťastné a veselé Vánoce a úspěšný start v novém roce 2022.
21.12.Kadaňští si z Roudnice vánoční dárek nevezouRNL - KAD 9:7, 9.kolo | Sabina NovákováR o u d n i c e n / L a b e m - Kadaňský výběr se vydal k dohrávce 9. kola krajské ligy. První třetina jasně probíhala ve prospěch domácího celku. I s vysokým náskokem se ale Kadani podařilo něco udělat. Nakonec v posledních minutách závěrečné dvacetiminutovky dokonce hostující značně zdramatizovali závěr duelu. Tři body si ale Roudnice nad Labem nakonec podržela.
20.12.Nejen Vánoce, i dohrávka s Roudnicí je za dveřmiRNL - KAD 9:7, 9.kolo | RedakceK a d a ň / R o u d n i c e n / L a b e m- Dohrávka devátého kola Krajské ligy mužů Ústeckého kraje v úterý 21. prosince se ponese v duchu venkovního klání SK Kadaň. Na druhý pokus se utká kadaňský kádr s Roudnicí nad Labem. Shodou okolností byl odložen i víkendový zápas s roudnickými hokejisty v rámci 14. kola soutěže. Duel odstartuje v 18 hodin a 30 minut.
18.12.Zápas na domácí půdě s Roudnicí se odkládáKAD - RNL, 14.kolo | Sabina NovákováK a d a ň / R o u d n i c e n / L a b e m - Sobotní utkání, ke kterému do Kadaně 18. prosince měla zavítat Roudnice nad Labem, se bohužel na žádost hostujícího celku odkládá prozatím na neurčito. Zavčasu vás budeme informovat o náhradním termínu.
12.12.Kadaňský tým vyrazí na led lounských hokejistůLOU - KAD 8:7, 13.kolo | RedakceL o u n y / K a d a ň - Krajská liga mužů Ústeckého kraje se přiblížila ke svému 13. kolu, rámci kterého Kadaňští vyzvou Louny. Duel započne v 17 hodin. Poslední utkání SK Kadaň odehrál proti Pirátům z Chomutova, v derby ale domácí padli poměrem 2:9. Louny si naproti tomu poradili s Kláštercem nad Ohří 7:5.
12.12.Kadaň se vrací z Loun s porážkou po nájezdechLOU - KAD 8:7, 13.kolo | Sabina NovákováL o u n y / K a d a ň - Třetí adventní neděli měli kadaňští hokejisté na programu další zápas Krajské ligy Ústeckého kraje. Soupeřem černožlutých byl druhý tým tabulky Slovan Louny. Domácí se dvakrát v utkání dostali do tříbrankového vedení, ale Kadaň se nevzdala a stav po třech třetinách skončil remízovým stavem. Klání tak rozhodly samostatné nájezdy.
6.12.Kadaň v derby nezdolala vedoucí PirátyKAD - CHM 2:9, 12.kolo | Sabina NovákováK a d a ň / C h o m u t o v - Krajská liga Ústeckého kraje a její 12. kolo s sebou po odloženém střetnutí s Kláštercem nad Ohří přineslo utkání s chomutovskými Piráty. Ti si již v úvodní třetině vytvořili výrazný náskok, který si nenechali domácím týmem nikterak vzít. Dvě branky si připsal v kadaňském dresu Petr Macháček.
25.11.V sobotu na derby! Do Kadaně dorazí ChomutovJiří Novotný (KAD)K a d a ň - Trhači už sice na prvoligové mapě nefigurují, což ale neznamená, že dospělý hokej z Kadaně zmizel definitivně. Čest královského města budou nyní hájit hráči z bývalého B-týmu, jenž působí v krajském přeboru. Přijďte je podpořit v sobotním derby s chomutovskými Piráty, kteří hořkou pilulku v podobě pádu do krajského přeboru museli spolknout už před loňskou sezonou. Úvodní buly padne v 17:00.
25.11.Zápas s Kláštercem n/Ohří se nekonáRedakceK a d a ň / K l á š t e r e c n / O h ř í - Sportovní klub se v sobotu 27. listopadu od 17 hodin měl střetnout v rámci derby se sousedním kláštereckým kádrem. Bohužel ve středu 25. listopadu došlo k verdiktu, že se vzhledem ke covidovým opatřením Klášterec nad Ohří nemůže k zápasu do Kadaně dostavit. O novém termínu vás ale budeme určitě informovat. Těšíme se na vás při dalším hokejové příležitosti a děkujeme všem za projevenou podporu.
24.11.Aktuální opatření pro vstup na zimní stadionKlubUpozornění pro rodiče a diváky! Vstup na zimní stadion je umožněn pouze kompletně očkovaným osobám, osobám s potvrzením o prodělané nemoci COVID-19 (ne starším 180 dní) a nadále osobám v procesu očkování s negativním PCR testem (ne starším 72 hodin). Hráči/hráčky do 12 let nemusí bezinfekčnost prokazovat. Hráči/hráčky, kterým již bylo 12 let, se kromě výše zmiňovaného mohou prokázat negativním PCR testem, jehož platnost je 7 dní. Prosíme o důkladné respektování opatření, abychom nemuseli přistoupit k uzavření ZS pro veřejnost.
24.11.Podpora kadaňského hokeje od odchovancůRedakceK a d a ň - Robert Černý, Michal Gut, Aneta Lédlová nebo Karolína Veverková - všichni tito kadaňští odchovanci vyjadřují podporu kadaňskému klubu a věří, že královské město se znovu stane centrem hokejového dění.
22.11.Prohlášení SK Kadaň k aktuální situaciKlubK a d a ň - Výkonný výbor SK Kadaň – hokej z.s. se rozhodl vydat prohlášení k odstoupení SK Trhači Kadaň s.r.o. z Chance ligy ČR.
19.11.Přijďte podpořit domácí v derby s Kláštercem n/OhříRedakceK a d a ň - Hokej v Kadani rozhodně neskončil. Je na čase, abyste si ve svých kalendářích vyznačili sobotu 27. listopadu. V tento den odehraje kadaňský A tým SK Kadaň derby s Kláštercem nad Ohří. Duel začíná v 17:00 a připraven bude doprovodný program. Cílem je po uplynulých událostech vrátit diváky zpět na stadion a užívat si kadaňský hokej, tak jak ho známe z dřívějších dob, co nejdříve. Pracovat na lepších zítřkách je nutné již nyní. V sobotu se na Vás budou těšit Maxipes Fík, bývalé ikony kadaňského hokeje a soutěže o ceny (Koberce Breno, Doorhan a Turbo Pizza). K dispozici bude i klasický stánek s občerstvením.
14.11.Něco v Kadani končí, něco nového začíná...Stanislav JiskraK a d a ň - Po třiadvaceti letech opouštíme 1.ligu a musíme všichni začít od začátku. Další informace přijdou již za pár dní.
10.11.SK Trhači Kadaň se po 23 letech loučí s první ligouKlubK a d a ň – Trhačská sezóna 2021/2022 má o něco více hořkou chuť než doposud a než kdokoliv čekal. Vedení klubu SK Trhači Kadaň se rozhodlo ke kroku, který vedl k odhlášení ze soutěže Chance liga z ekonomických důvodů.
9.11.Vladimír Růžička se přesouvá do extraligyTisková zprávaK a d a ň – Avizované kroky se naplnily a Vladimír Růžička se posune o ligu výše. Ani tentokrát to pro něj nebude příliš daleko. Co se týče klubových barev, ty se takřka taktéž nemění. Trenér hokejových mistrů světa z roku 2012 zůstane na severozápadě Čech.
6.11.Trhači si neporadili ani s PorubouPOR - KAD 6:1, 19.kolo | Sabina NovákováP o r u b a / K a d a ň - K devatenáctému kolu Chance ligy Kadaň vyjela na led ostravské Poruby. Během úvodní periody si vytvořil domácí celek dvoubrankové vedení, ve druhé části bylo skóre rozdílné již o tři góly. Poté, co Poruba vsítila pátou branku, se radovalo i mužstvo Trhačů. To však na zisk bodů nestačilo a domácí za záda Richarda Běhuly poslali ještě šestou přesnou střelu.
5.11.Před pauzou Trhači zamíří do PorubyPOR - KAD 6:1, 19.kolo | Jiří NovotnýK a d a ň - I po sedmnácti odehraných duelech zůstávají černožlutí přikovaní na poslední pozici s hrozivou nulou na bodovém kontě. Poslední šanci na první úspěch před reprezentační pauzou dostanou v sobotu 6. listopadu, kdy se vydají na dalekou cestu do ostravské městské části Poruby. Tamní RT TORAX zatím zůstává daleko za očekáváním. Úvodní buly padne v 17:00 připraven bude obvyklý přenos na webu onlajny.com.
3.11.VHK ROBE Vsetín Kadaň přestřílel šesti gólyKAD - VSE 1:6, 18.kolo | Sabina NovákováK a d a ň / V s e t í n - Osmnáctý zápas na kontě a s ním i nula bodů v tabulce. Bohužel i taková je bilance po dalším utkání, tentokrát do Kadaně vítr zavál vsetínské hokejisty. Ti se nejprve v úvodní třetině nenápadně dostali do jednobrankového vedení, v prostřední části jejich náskok byl již o tři góly. Kosmeticky skóre upravil z řad Trhačů David Routa.
2.11.Druhý domácí duel v řadě, přijede VsetínKAD - VSE 1:6, 18.kolo | Sabina NovákováK a d a ň / V s e t í n – K osmnáctému kolu do Kadaně zavítá soupeř z daleka, VHK ROBE Vsetín. Jeho A-tým se ze třetí pozice jistě třese na bezbodovou Kadaň, ta má ale šanci využít dvojzápasu, který na ni vzhledem k losu padl a pokusit se ukořistit zisk v podobě nejen branek a vítězství, ale především bodů. Klání startuje v 18 hodin.
30.10.Po utkání s Duklou je Kadaň stále bezbodováKAD - JIH 2:5, 17.kolo | Sabina NovákováK a d a ň / J i h l a v a - Po pauze jednoho kola se Trhači představili v rámci 17. kola na domácí půdě. Tentokrát přivítali soupeře z Jihlavy. Ta po úvodní třetině vedla o dvě branky, na což Trhači zareagovali vyrovnáním v prostřední části. Nakonec se ještě v téže třetině poslali Jihlavští do vedení. Své vítězství pak potvrdili dalšími dvěma přesnými střelami za záda Richarda Běhuly v závěrečné dvacetiminutovce.
29.10.Po týdnu opět doma. Vyzrajeme na Duklu?KAD - JIH 2:5, 17.kolo | Jiří Novotný (KAD)K a d a ň - V minulém domácím duelu s Kolínem sahali Trhači po prvním bodovém přísunu, ale naděje jim zhatil gólem na 1:2 v 55. minutě Jankovský. Následně neuspěli v Šumperku, jenž po trudné loňské sezoně okupuje klidný střed tabulky. O první úspěch tak budou Kadaňští bojovat v sobotu 31. října, kdy je na kadaňském kluzišti od 17:00 naplánován prestižní duel s jihlavskou Duklou.


Generální partneři

© 2013 - 2022   Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM