Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

Vypisuji posledních 30 článků.

17.2.Severočeské derby, Kadaň míří do Ústí n/LabemUNL - KAD, 57.kolo | Sabina NovákováÚ s t í n / L a b e m / K a d a ň - Již v pondělí 18. února Trhači zavítají do Ústí nad Labem. Trhači v minulém kole svedli poněkud vyrovnaný duel v Havířově, Ústečtí hokejisté si naopak přivezli vysokou porážku z Prostějova. Střetnutí posledního celku s předposledním odstartuje v 18:00!
16.2.Na řadě je další výjezd, Trhači míří do HavířovaHAV - KAD 4:2, 56.kolo | Sabina NovákováH a v í ř o v / K a d a ň - V rámci šestapadesátého kola Chance ligy se Kadaňští v sobotu 16. února vydají na cestu do Havířova. Soupeř má za sebou vítězný zápas nad Prostějovem a ve zbylých čtyřech soubojích se bude snažit udržet si alespoň aktuální šestou příčku. Oproti tomu Kadaň má za sebou vysokou porážku z kladenského ledu. Klání začíná v 17:30!
16.2.Kadaň v Havířově padla dvoubrankovým rozdílemHAV - KAD 4:2, 56.kolo | Sabina NovákováH a v í ř o v / K a d a ň - V rámci šestapadesátého kola Chance ligy Kadaň zajížděla na půdu Havířova. Právě soupeř si v úvodní části vytvořil náskok jedné branky, na což ve druhé třetině navázal. Trhači třígólové manko stáhli ne rozdíl jedné přesné střely, o které se postarali Matěj Zabloudil a František Wágner. Druhý z dvojice jmenovaných se prosadil ve vlastním oslabení. Nakonec Havířovští v posledním dějství přidali čtvrtou branku, a vysloužili si tím tak cenné tři body do tabulky.
13.2.Trhači míří na souboj s RytířiKLA - KAD 8:2, 55.kolo | Stanislav JiskraKADAŇ/KLADNO - V rámci pětapadesátého kola Chance ligy míří Trhači do Kladna. Rytíři se nacházejí na třetím místě, přičemž jim na druhý Vsetín schází pouhý jeden bod. Trhačům se sezóna nevyvíjí dle představ a posledních devatenácti soutěžních klání si do tabulky nepřipsali ani jeden bod. Úvodní vhazování je naplánováno na 18:00.
13.2.Kadaň v Kladně dvakrát vedla, nakonec však padlaKLA - KAD 8:2, 55.kolo | Sabina NovákováK l a d n o / K a d a ň - V rámci pětapadesátého kola Chance ligy vycestovali Trhači do Kladna. Hned ve čtvrté minutě Kadaň vedla, ale soupeř dokázal srovnat. Do vedení se černožlutí dostali i napodruhé, ale scénář byl naprosto stejný. Utkání nakonec rozhodla především závěrečná část, ve které Kladenští poslali hned pět přesných střel za záda Štěpána Lukeše.
11.2.Trhači přátelské utkání s PSK Sakhalin prohráliKAD - SAK 1:7, 0.kolo | Sabina NovákováK a d a ň / S a k h a l i n - Jelikož Trhači vynechali další kolo Chance ligy, sehráli přípravné utkání s ruským týmem a účastníkem Asijského hokejové ligy, PSK Sakhalin. Soupeř po první třetině vedl již rozdílem dvou branek. V poslední dvacetiminutovce zasáhli do hry i Trhači, a to když Petr Maršoun proměnil trestné střílení.
8.2.Přátelské utkání s ruským týmem HC SakhalinSabina NovákováK a d a ň - Momentálně sice probíhá reprezentační pauza, ale Trhače i přesto čeká přípravné utkání. Do Kadaně zavítá účastník Asijské hokejové ligy, ruský celek PSK Sakhalin. Ten je v Kadani v rámci svého soustředění. Duel započne v pondělí 11. února v 18 hodin a 15 minut!
4.2.Trhače čeká dohrávka s JihlavouJIH - KAD 11:1, 34.kolo | Stanislav JiskraJ i h l a v a / K a d a ň - Trhače čeká dohrávka odloženého zápasu čtyřiatřicátého kola Chance ligy, v rámci kterého si udělají výlet do Jihlavy, kam díky zácpě na D1 v původním termínu nedorazili. Zatímco Dukla si střeží zlatou příčku tabulky, Trhači se díky nepodařeným posledním zápasům nacházejí na samém chvostu tabulky. Start zápasu je naplánován na 17:30.
4.2.Kadaň se z ledu Dukly vrací s vysokou prohrouJIH - KAD 11:1, 34.kolo | Sabina NovákováJ i h l a v a / K a d a ň - Trhači v rámci dohrávky čtyřiatřicátého kola zajížděli na půdu Jihlavy. Původní termín duelu musel být odložen kvůli kalamitnímu stavu na dálnici D1, a tak se oba kluby domluvily na náhradním termínu. Utkání si Jihlavští podmanili již v úvodní třetině. Celkem nasázeli Kadaňským jedenáct branek. Trhači se prosadili jednou, a to v čele s Ondřejem Bláhou.
2.2.Trhači padli s Prostějovem, rozhodla první třetinaKAD - PRO 2:7, 53.kolo | Filip De BolleK a d a ň / P r o s t ě j o v - Domácím nevyšla úvodní třetina, ve které čtyřikrát inkasovali a připsali si pouhou jednu střelu na branku. Ve druhé části se obraz hry vyrovnal, byli to znovu hosté, kteří přidali pátou branku. V úvodu třetí části Trhači snížili zásluhou Jana Svobody a Jiřího Tupého, Jestřábi však potrestali častá vyloučení a dvěma brankami v početní výhodě upravili na konečných 2:7
2.2.„Snad ta akce vypadala hezky,“ směje se Jiří TupýKAD - PRO 2:7, 53.kolo | Sabina NovákováK a d a ň / P r o s t ě j o v - Trhači se v jednom z posledních domácích utkání střetli s Jestřáby z Prostějova. Soupeř si vytvořil výrazné vedení v podobě čtyř branek ihned v úvodní části. Černožlutým se podařilo prosadit až v závěru duelu za stavu 0:5. O první přesnou střelu Kadaně se postaral Jan Svoboda a o druhou Jiří Tupý. Veškeré naděje na srovnání Hanáčtí zahnali dalšími dvěma góly.
1.2.Poslední duel s Jestřáby v této sezóněKAD - PRO 2:7, 53.kolo | Sabina NovákováK a d a ň / P r o s t ě j o v - V rámci třiapadesátého kola Chance ligy na kadaňský stadion v sobotu 2. ledna přijedou Jestřábi z Prostějova. Oba celky mají za sebou duel se stejným soupeřem, a to s Českými Budějovicemi. V obou případech střetnutí lépe dopadla právě pro Motor. Nejprve na samostatné nájezdy porazil Prostějovské a následně zdolal i Trhače. Pro Hanáky to bude boj o důležité tři body, jelikož základní část sezóny se blíží ke svému konci a Prostějov se drží s náskokem pouhých dvou bodů na osmém postupovém místě do play-off. Úvodní buly bude vhozeno v 17 hodin!
30.1.Kadaň na Motor nestačila a vrací se bez boduCEB - KAD 4:1, 52.kolo | Sabina NovákováČ e s k é B u d ě j o v i c e / K a d a ň - Dvaapadesáté kolo Chance ligy je minulostí a Trhači v něm sehráli duel s Motorem. Soupeř se poslal do vedení ihned v první minutě večera. František Klejna v téže části srovnal stav zápasu, ale to bylo z kadaňské strany vše. Českobudějovičtí ve zbytku klání vsítili další tři góly, a posunuli se tím tak na bronzovou příčku v tabulce.
29.1.Trhači míří na půdu Českých BudějovicCEB - KAD 4:1, 52.kolo | Sabina NovákováČ e s k é B u d ě j o v i c e / K a d a ň - Trhači při příležitostí dvaapadesátého kola vyjedou na led českobudějovického Motoru, který v posledním kole zvítězil až v samostatných nájezdech nad Jestřáby z Prostějova. Naproti tomu Trhači nezvládli souboj s Přerovem a padli pětibrankovým rozdílem. Utkání začíná ve středu 30. ledna v 17:30!
28.1.Zubři nastříleli Trhačům šest branekKAD - PRE 1:6, 51.kolo | Stanislav JiskraK A D A Ň - Netradičně v pondělí jsme na našem zimním stadionu přivídali Zubry z Přerova. Zubři si již díky povedené první třetině, kterou vyhráli 1:4 odvezli všechny body. V zápase byla k vidění kuriózní branka Františka Wágnera, který se prosadil z vlastní poloviny hřiště.
28.1.„Jsem v jednom kole,“ říká František WágnerKAD - PRE 1:6, 51.kolo | Sabina NovákováP ř e r o v / K a d a ň – V rámci jednapadesátého kola se Trhači utkali na domácí půdě se Zubry z Přerova. Soupeř již po první části vedl o čtyři branky. V následující dvacetiminutovce na své konto přidal další dvě. Za Trhače se jako jediný prosadil František Wágner, jenž se postaral o velmi kuriózní gól z půlky.
27.1.Trhači se počtvrté v sezóně utkají s PřerovemKAD - PRE 1:6, 51.kolo | Stanislav JiskraK a d a ň / P ř e r o v - V rámci sedmačtyřicátého kola na svém ledě přivítáme Zubry z Přerova. Náš soupeř se nachází na poslední příčce, která zaručuje účast v play-off, na záda jim však dýchají rysi z Frýdku-Místku, které od postupové příčky dělí dva body. Úvodní buly zápasu bude vhozeno v 18:00.
26.1.Kadaň se z Edenu vrací bez bodového ziskuSLA - KAD 5:2, 50.kolo | Sabina NovákováS l a v i a / K a d a ň – Trhači, kteří se v rámci padesátého kola Chance ligy vydali do Prahy sehrát duel s pražskou Slavií, se nakonec vrací bez bodů. Kadaňští zasáhli až za stavu 0:3 ve třetí části, a to když se Davidu Homerovi podařilo snížit náskok domácích na dvě branky. Na jednogólový rozdíl pár minut nato stahoval manko Daniel Novák. Slavia však byla úspěšnější a na své konto přidala další dvě přesné střely, čímž potvrdila zasloužené tři body.
25.1.Trhači se pokusí prolomit sérii porážek proti SlaviiSLA - KAD 5:2, 50.kolo | Sabina NovákováS l a v i a / K a d a ň - Na programu je již padesáté kolo Chance ligy, a Trhači se tak v sobotu 26. ledna vydají na led týmu HC Slavia Praha. Pražané v rámci předešlého kola hráli na půdě Prostějova, odkud nakonec odjížděli s vysokou porážkou 1:6. Ani Trhačům se ale nezadařilo. Nejprve se zdálo, že s jihlavskou Duklou padli 2:5, ale komise se rozhodla ke kontumaci. Útočník Matěj Zabloudil neoprávněně zasáhl do domácího střetnutí. Úvodní buly bude vhozeno již v 15 hodin!
24.1.Michael Foltýn: „Na ledě vždy nechám maximum.“KAD - JIH 0:5, 49.kolo | Sabina NovákováK a d a ň / J i h l a v a – V rámci devětačtyřicátého kola Chance ligy do Kadaně zavítal kádr HC Dukla Jihlava. Ačkoliv soupeř otevřel skóre večera, Trhači zvládli s prvním týmem tabulky držet krok. Po srovnávacím gólu Michaela Foltýna přišlo znovu vedení Dukly, které vymazal František Wágner. Právě s prvním jmenovaným střelcem jsme se pustili do rozpravy a nutno dodat, že šlo o velmi uvolněný a veselý rozhovor.
23.1.Jihlava potvrdila roli favorita a porazila Kadaň KAD - JIH 0:5, 49.kolo | Filip De BolleK a d a ň - Trhači dlouho drželi s prvním týmem Chance ligy krok. Na úvodní branku rychle zareagoval Michael Foltýn. Ve druhé části pak dvojnásobnou přesilovou hru využil František Wágner, který vyrovnával na 2:2. A domácí útočník mohl otočit skóre, ale neproměnil trestné střílení. Ve druhé polovině zápasu už přidávala branky pouze Dukla. Nejdříve hosté využili dvojnásobnou přesilovou hru, poté sedm vteřin před koncem přidali čtvrtou branku a ve třetí části upravili na konečných 2:5.

Aktualizace: Utkání s Jihlavou bylo na základě rozhodnutí sportovně-technické komise Českého svazu ledního hokeje kontumováno vzhledem k tomu,že hráč Matěj Zabloudil nastoupil bez zaregistrované platné hráčské smlouvy.

20.1.Do Kadaně zavítá vedoucí JihlavaKAD - JIH 0:5, 49.kolo | Sabina NovákováK a d a ň / J i h l a v a - Při příležitostí devětačtyřicátého kola Trhači na domácím ledě ve středu 23. ledna přivítají soupeře z Jihlavy. Dukla se momentálně vyhřívá na první příčce tabulky Chance ligy. Oba kádry mají za sebou neúspěšná klání, ve kterých Jihlavští padli s Jestřáby z Prostějova a černožlutí nestačili na domácí Benátky nad Jizerou. Úvodní buly bude vhozeno v 18 hodin.
20.1.Trhači padli v Benátkách dvoubrankovým rozdílemBNJ - KAD 4:2, 48.kolo | Sabina NovákováB e n á t k y n / J i z e r o u - Trhači vyjeli v pořadí již k osmačtyřicátému zápasu. Jejich soupeřem byly tentokrát Benátky nad Jizerou. Soupeři se podařilo sice vstřelit první branku večera, Trhači se ale dokázali prosadit a vedli 2:1. Třetí část skoro již tradičně rozhodla o soudu a Kadaň tak z Benátek nad Jizerou odjíždí bez bodového zisku. O dva góly černožlutých se postarali Petr Maršoun a Michael Foltýn, pro něhož se jednalo o první přesnou střelu v dresu Trhačů.
18.1.Kadaň míří do Benátek nad JizerouBNJ - KAD 4:2, 48.kolo | Sabina NovákováB e n á t k y n / J i z e r o u / K a d a ň - Trhači v rámci osmačtyřicátého kola Chance ligy v sobotu 19. ledna zamíří na led Benátek nad Jizerou, které zvítězili nad Prostějovem. Oproti tomu Kadaň bohužel nezvládla domácí střetnutí se Vsetínem. Klání s Benáteckými startuje již v 17 hodin. Sledovat ho můžete na www.onlajny.com nebo na www.hokejkatv.cz.
18.1.F. Klejna: „Na úspěch se musíme nadřít všichni.“KAD - VSE 1:5, 47.kolo | Sabina NovákováK a d a ň / V s e t í n - Trhači ve čtyřiasedmdesátém kole Chance ligy přivítali Vsetín. Valaši si postupně budovali vedení a po druhé periodě vedli 2:0. V závěrečné části na své konto přidali další tři branky. Čisté konto vsetínského gólmana nedopustil Ondřej Šulek, který snižoval na 1:4. Tentokrát se však rozpovídal v rámci ohlasu František Klejna, jenž se k Trhačům přidal nedávno. Na své konto již za osm klání přidal jednu branku a jednu asistenci.
16.1.Trhači na Vsetín nestačiliKAD - VSE 1:5, 47.kolo | Stanislav JiskraK a d a ň / V s e t í n - Domácí Trhači v rámci sedmačtyřicátého kola přivítali na svém ledě hokejisty Vsetína. Vsetín od začátku zápasu diktoval tempo hry. Jediný gól za Kadaň vstřelil Ondřej Šulek, který obral o čisté konto výborně chytajícího Jana Šelepeněva ve Vsetínské bráně. Trhači si připisují již dvanáctou prohru v řadě.
15.1.Do Kadaně ve středu zavítá rozjetý VsetínKAD - VSE 1:5, 47.kolo | Stanislav JiskraK a d a ň / V s e t í n – V rámci již sedmačtyřicátého kola Chance ligy Trhači na domácím ledě přivítají soupeře ze Vsetína, jenž si momentálně počíná velmi dobře a obklopuje stříbrnou příčku tabulky. Významným článkem kádru je útočník Luboš Rob, který již měl možnost obléknout černožlutý dres. Nejen, že je nejproduktivnějším hráčem, ale je také nejlepším střelcem VHK ROBE Vsetín s dvaatřiceti brankami. Zatímco Valaši mají za sebou pět vítězství v řadě, Trhači sehráli dvojici klání na Moravě, ze kterých nevytěžili bohužel jediný bod. Duel se odehraje ve středu 16. ledna od 18 hodin.
14.1.Ani zápas v Porubě body nepřineslPOR - KAD 8:1, 46.kolo | Stanislav JiskraPORUBA/KADAŇ - Trhači nastoupili v druhém dni do druhého zápasu, tentokrát zavítali na led Poruby. Kadaň šla ihned ve čtvrté minutě zásluhou Petra Maršouna do vedení, ale domácí Poruba dokázala na tento inkasovaný gól odpoědět celkem osmkrát. Trhači si tak připisují jedenáctou prohru v řadě.
13.1.Trhači ve Frýdku-Místku prohráliFRM - KAD 5:1, 45.kolo | Stanislav JiskraFRÝDEK-MÍSTEK/KADAŇ - Trhači zajížděli k dohrávce 45. kola Chance ligy na led Frýdku-Místku, kde se jako první za Frýdek prosadil Kofroň, kterého ve druhé třetině následoval Novotný. Na druhý gól dokázal za Trhače odpovědět Jiří Tupý. Poté byli k vidění góly jen na straně Frýdku-Místku, který díky povedené třetí třetině rozhodl o tom, že body zůstanou pod střechou Haly Polárky.
12.1.Trhači vyjedou do Frýdku-Místku a PorubyFRM - KAD 5:1, 45.kolo | Ladislav Froněk, Sabina NovákováK a d a ň / F r ý d e k - M í s t e k / P o r u b a - Trhači se v rámci pětačtyřicátého kola Chance ligy vydají v neděli 13. ledna do dalekého Frýdku-Místku, kde souboj startuje v 17:00. O den později, v pondělí 14. 1. se utká Poruba s Trhači od 18:00. Jedná se o duel v rámci šestačtyřicátého kola.


Generální partneři

© 2018 Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM