Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

Vypisuji posledních 30 článků.

29.11.Permanentkáři mají stále Hokejku TV zdarma!Sabina NovákováK a d a ň - Ti, co si zakoupili kadaňskou permanentní vstupenku, mají možnost sledovat živě utkání na portálu Hokejka TV, kde naleznete všechna utkání Chance ligy. Jedná se o reakci BPA sport marketing na vyhlášení zákazu vstupu fanoušků na sportovní utkání. Pokud však držitelem permanentní vstupenky nejste, sledovat zápasy máte možnost i tak, ovšem již v rámci placené verze (denní paušál = 49 KČ, týdenní paušál = 99 KČ).
25.11.P. Klíma po prvních trénincích TrhačůSabina NovákováK a d a ň - Trhači se připravují na zimním stadionu v Kadani na první utkání od dlouhé přestávky prvoligové soutěže. K týmu se připojil dvacetiletý útočník. Některé opory naopak absentují
20.11.Kadaňský A-tým v pondělí vyjede na ledSabina Nováková
9.11.C. Delmarche: „Tréninky s týmem mi hodně chybí.“Sabina NovákováK a d a ň - Pauza v Chance lize stále přetrvává, a tak jsme pro zkrácení chvíle při čekání na další zápas Trhačů pro vás vyzpovídali jednoho z Trhačů, jehož kořeny ovšem sahají do Belgie. Cédrica Delmarche jsme se zeptali, jak je na tom s českým jazykem, ale také na zranění, která ho v Kadani provází.
3.11.Chance liga se postupně dává do pohybuSabina NovákováAčkoliv se začíná rozhodovat o obnovení profesionálních soutěží, Trhači nyní vyčkají na přesnější termín, kdy by se mohly začít odehrávat duely a kompletní pokyny a informace ze strany hygieny.
29.10.Petr Klíma: „Situace je složitá, musíme vyčkat.“Sabina NovákováK a d a ň – Sport v České republice je stále zmrazen, a tak dochází k různým transferům hráčů. Ani Trhače tyto záležitosti neminuly a za novým angažmá odchází dvojice útočníků z Ruska.
20.10.„Kluci mi hodně pomáhali,“ říká Jiří Kulich.Sabina NovákováK a d a ň - Dalším hráčem kadaňského A-týmu, kterého jsme se rozhodli v koronavirové přestávce vyzpovídat, je teprve šestnáctiletý útočník, kadaňský rodák a odchovanec Jiří Kulich. V rámci zatím posledního utkání, jenž Trhači odehráli v Kolíně, nastoupil v dresu Trhačů. Kadaňští nakonec Kozly z Kolína přemohli 3:2.
18.10.A. Achmeťanov: „Náš tým má potenciál.“Sabina NovákováK a d a ň - Trhači mají momentálně pozastavenou sezónu, vzhledem ke koronavirové situaci vláda zakázala veškeré sportovní činnosti. Rozhodli jsme se však, že pro vás vyzpovídáme některé Trhače, tím prvním je ruský forvard Arslan Achmeťanov, pro kterého Kadaň není prvním českým klubem, v němž působil. Třiadvacetiletý ruský hráč již hájil barvy druholigové Orlové.
10.10.Druhá výhra v řadě, Kadaň v Kolíně brala tři bodyKOL - KAD 2:3, 10.kolo | Sabina NovákováK o l í n / K a d a ň - Trhači odehráli poslední utkání před nejméně čtrnáctidenní přestávkou nařízenou vládou a skončilo úspěšně. Kadaňští se dvakrát dostal do vedení díky brankám Zdeňka Zabloudila, ovšem Kozlové pokaždé srovnali krok. Třetí vedení v zápase zařízené z hole Arslana Achmeťanova už Kadani nikdo nesebral, a tak si připisuje tříbodové vítězství do tabulky.
9.10.Souboj dvou "K" před 14denní pauzouKOL - KAD 2:3, 10.kolo | Sabina NovákováK o l í n / K a d a ň - Poslední utkání na nějaký čas, v pořadí 10. kolo Chance ligy, Trhači odehrají na ledě nováčka, a tedy Kolína. Koronavirové záležitosti odložily Severočechům poslední dvě kola, a tak se na ledě ukáží až po týdnu odmlky. Jestli navážou na úspěch nad Benátkami nad Jizerou, můžete sledovat na www.onlajny.com nebo permanentkáři zdarma na webu www.hokejkatv.cz. Toto vysílání si však můžete i předplatit.
8.10.Stopka pro amatérské i profesionální sportySabina NovákováK a d a ň - Ve středu 8. října padlo rozhodnutí z úst Romana Prymuly, který v následujících dnech zmrazí veškeré sportovní dění v České republice. Nenastane tak původní plánované nařízení, a tedy zákaz fanoušků v ochozech. Zákaz aktivit by měl platit od pondělí 12. října.
6.10.Výjezd do Ústí nad Labem se odkládáSabina Nováková
4.10.Duel s HC Stadion Litoměřice znovu odloženSabina Nováková
4.10.Hokejka TV pro permanentkáře zdarmaRedakceK a d a ň - Ti, co si zakoupili kadaňskou permanentní vstupenku, mají možnost do 30. října sledovat živě utkání na portálu Hokejka TV, kde naleznete všechna utkání Chance ligy. Jedná se o reakci BPA sport marketing na vyhlášení zákazu vstupu fanoušků na sportovní utkání. Pokud však držitelem permanentní vstupenky nejste, sledovat zápasy máte možnost i tak, ovšem již v rámci placené verze (denní paušál = 49 KČ, týdenní paušál = 99 KČ).
3.10.Trhači si připisují první dva body do tabulkyKAD - BNJ 4:3, 8.kolo | Stanislav Jiskra K a d a ň - V sobotu 3. 10. 2020 bylo na programu osmé kolo Chance ligy, los Trhačům nadělil soupeře z Benátek nad Jizerou. Vstup do utkání vyšel lépe právě domácím, když vedli rozdílem dvou branek. Středočeši ovšem dokázali do závěrečné sirény utkání vyrovnat. Následovalo prodloužení, které o vítězi také nerozhodlo a tak vítěze stanovil až závěrečný rozstřel.
3.10.„Kluci na mě křičí herče,“ směje se Marcel KottekKAD - BNJ 4:3, 8.kolo | Sabina NovákováK a d a ň / B e n á t k y n / J i z e r o u - V rámci 8. kola Chance ligy se Trhači utkali s benáteckými hokejisty. Ačkoliv se již začínalo blýskat na tři body, soupeř srovnal. Prodloužení nestačilo na změnu stavu, samostatné nájezdy už ano. Dva body jsou v tabulce a nejproduktivnějším hráčem se díky třem bodům v tomto utkání stal Marcel Kottek (1+2 za zápas).
1.10.V Kadani se v sobotu představí Benátky nad JizerouKAD - BNJ 4:3, 8.kolo | Sabina NovákováK a d a ň / B e n á t k y n / J i z e r o u - Víkend ve znamení 8. kola a zároveň domácího utkání zavede do Kadaně Benátky nad Jizerou. Ty se v posledním střetnutí popasovali s ústeckým Slovanem v prodloužení a budou chtít zdolat i Trhače, kteří se naopak z Prostějova vrací s vysokou porážku a zůstávají po pěti kolech Chance ligy stále bez bodu.
30.9.Jestřábí vítězství a Kadaň je bez boduPRO - KAD 8:1, 7.kolo | Sabina NovákováP r o s t ě j o v / K a d a ň - K 7. kolu Chance ligy zavítali Kadaňští na led Jestřábů z Prostějova. Prostějovští byli již od začátku hladovější po bodech, a tak jako první vsítili branku. Začátkem druhého dějství byl již rozdíl dvougólový, ovšem Trhači zareagovali snížením. Do konce třetí třetiny se režie ujali domácí a přidali na své konto dalších šest branek. Jediným střelcem duelu se stal Marcel Kottek.
29.9.Opět volá Morava a Trhači navštíví JestřábyPRO - KAD 8:1, 7.kolo | RedakceP r o s t ě j o v / K a d a ň – Další daleký výjezd čeká Trhače poslední zářijový den, a to ve středu 30. září. Tentokrát se vydají na půdu Prostějova. Ten si v posledním střetnutí příliš neužil gólové radosti. Jedna branka na rozstřílené Ústí nad Labem nestačila. Naproti tomu Trhači nebyli vůbec daleko od prodloužení či samostatných nájezdů. Nakonec ale frýdeckomístečtí Rysi brali všechny body.
28.9.Trhači na Rysy nestačili, padli o gólKAD - FRM 2:3, 6.kolo | Jaroslav ŠnoblK a d a ň / F r ý d e k – M í s t e k - Trhači na Den české státnosti na svém ledě přivítali hráče z Frýdku-Místku. Domácí bojovníci drželi s hostujícím celkem dlouhou dobu krok. Ve třetí třetině však Frýdek-Místek vstřelil branku, na kterou Kadaň již nebyla schopna odpovědět.
28.9.Radek Havel: „Byli jsme lepším týmem.“KAD - FRM 2:3, 6.kolo | Sabina NovákováK a d a ň / F r ý d e k - M í s t e k - Kadaňští se v rámci 6. kola postavili Rysům z Frýdku-Místku. Ačkoliv dvakrát v utkání vedli, Trhači pokaždé srovnali krok. První remízu vybojoval Radek Havel. O druhé srovnání skóre se postaral momentálně nejproduktivnější hráč Roman Chlouba. Rysi nakonec ovšem byli šťastnějším kádrem a tři body si přivlastnili třetím gólem devět minut před koncem třetí části.
27.9.Na Den české státnosti dorazí RysiKAD - FRM 2:3, 6.kolo | Sabina NovákováK a d a ň / F r ý d e k – M í s t e k - Kalendář hlásí na pondělí 28. září státní svátek Den české státnosti, to ale neznamená, že by se nemohl hrát hokej. Přijďte podpořit domácí Kadaň proti Frýdku-Místku, který má za sebou výrazné vítězství nad ústeckým Slovanem 6:0. Trhači ve Vsetíně bojovali do poslední minuty a málem se na soupeře dotáhli. Klání startuje v 17 hodin! Na pokladně budete mít opět možnost zakoupení permanentní vstupenky.
26.9.Trhači ve Vsetíně sahali po bodechVSE - KAD 4:2, 16.kolo | Jiří Novotný, Radek BařinaV s e t í n / K a d a ň - Předehrávka 16. kola zavedla černožluté bojovníky na led dalekého soupeře ze Vsetína. Ambiciózní Valaši vedli v polovině třetího dějství 3:0 a pomalu se zdálo, že bez většího klopýtnutí dokráčí k výhře. Trhači ale za zdánlivě rozhodnutého stavu zabojovali, díky trefám Moronga se Sursovem snížili na rozdíl jediného gólu a odvolali gólmana. Pošetilost Trhačů sice domácí potrestali zásahem na 4:2, i přesto zanechali na Valašsku solidní dojem.
25.9.Kadaňský A-tým vyjede o víkendu do VsetínaVSE - KAD 4:2, 16.kolo | Sabina NovákováV s e t í n / K a d a ň - V sobotu 26. září Trhače čeká daleká jízda v rámci předehrávka 16. kola Chance ligy, konkrétně do Vsetína. Kadaňští mají zatím za sebou dva neúspěchy z celkových dvou možných, to samé platí pro Valachy, avšak ti spolu s dvěma porážkami na svém kontě mají navíc i dvě vítězství. Poslední duel oba kádry prohrály, a tak bude dychtivost po bodech jistě znát na obou stranách. Klání startuje v 17 hodin.
24.9.Nové informace týkající se zápasů a hráčůSabina NovákováK a d a ň - Koronavirová situace narušila dvě úvodní kola Trhačů, a tak se musel nahrazovat jak duel s Litoměřicemi, tak se Slavií. Oba jsou k tomuto momentu již plně nahrazena a termíny jsou známé. Změna přichází také s utkáním ve Vsetíně. Trhači šestnácté kolo Chance ligy odehrají o měsíc dříve.
23.9.Dukla otočila vývoj utkání a vítězíKAD - JIH 2:5, 4.kolo | Stanislav JiskraK a d a ň - Dne 23.9.2020 bylo na programu Chance ligy čtvrté kolo. Trhači se v této sezóně předvedli poprvé na domácím kluzišti. Hosté po celý zápas ukazovali převahu a i díky povedejné druhé dvacetiminutovce vítězí.
23.9.R. Chlouba: „Musíme makat celých 60 minut.“KAD - JIH 2:5, 4.kolo | Sabina NovákováK a d a ň / J i h l a v a - Trhači se v prvním duelu na domácí půdě střetli s jihlavskou Duklou. V první třetině se Kadani podařilo dostat hned dvakrát do vedení a obou branek se ujal útočník Roman Chlouba. Po zbytek utkání se však štěstí přehouplo na stranu soupeře a domácí tým tak musel překousnout porážku a ztrátu tří bodů.
22.9.První domácí zápas sezóny, přijede Dukla!KAD - JIH 2:5, 4.kolo | Sabina NovákováK a d a ň / J i h l a v a – Na středeční den 23. září je naplánované v pořadí již 4. kolo Chance ligy. Pro Trhače se však jedná o teprve druhé utkání v této sezóně, navíc první na domácí půdě. Součástí jsou stále hygienická opatření, takže nezapomeňte roušky a u vstupu bude k dispozici dezinfekce rukou. Startujeme v 18 hodin.
19.9.Trhači v první zkoušce na ledě Poruby neobstáliPOR - KAD 11:1, 3.kolo | Sabina NovákováP o r u b a / K a d a ň - První utkání v Chance lize a zároveň po karanténě se Trhačům zrovna nevyvedlo. Po první dvacetiminutovce sice soupeř vedl pouze o dvě branky a ve druhé třetině ještě Filip Helt snižoval na 1:3. Definitivní ortel si Trhači podepsali v závěrečné části, když inkasovali celkem šest přesných střel od Ostravanů.
18.9.Náhradní termín s LitoměřicemiSabina NovákováK a d a ň - Trhači kvůli koronavirovým opatřením nenastoupili do oficiálního začátku Chance ligy. Nejprve se neuskutečnilo úvodní utkání soutěže s Litoměřicemi a odklad postihl i druhé kolo právě započatého ročníku.


Generální partneři

© 2013 - 2020   Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM