Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

Vypisuji posledních 30 článků.

25.11.V sobotu na derby! Do Kadaně dorazí ChomutovJiří Novotný (KAD)K a d a ň - Trhači už sice na prvoligové mapě nefigurují, což ale neznamená, že dospělý hokej z Kadaně zmizel definitivně. Čest královského města budou nyní hájit hráči z bývalého B-týmu, jenž působí v krajském přeboru. Přijďte je podpořit v sobotním derby s chomutovskými Piráty, kteří hořkou pilulku v podobě pádu do krajského přeboru museli spolknout už před loňskou sezonou. Úvodní buly padne v 17:00.
25.11.Zápas s Kláštercem n/Ohří se nekonáRedakceK a d a ň / K l á š t e r e c n / O h ř í - Sportovní klub se v sobotu 27. listopadu od 17 hodin měl střetnout v rámci derby se sousedním kláštereckým kádrem. Bohužel ve středu 25. listopadu došlo k verdiktu, že se vzhledem ke covidovým opatřením Klášterec nad Ohří nemůže k zápasu do Kadaně dostavit. O novém termínu vás ale budeme určitě informovat. Těšíme se na vás při dalším hokejové příležitosti a děkujeme všem za projevenou podporu.
24.11.Aktuální opatření pro vstup na zimní stadionKlubUpozornění pro rodiče a diváky! Vstup na zimní stadion je umožněn pouze kompletně očkovaným osobám, osobám s potvrzením o prodělané nemoci COVID-19 (ne starším 180 dní) a nadále osobám v procesu očkování s negativním PCR testem (ne starším 72 hodin). Hráči/hráčky do 12 let nemusí bezinfekčnost prokazovat. Hráči/hráčky, kterým již bylo 12 let, se kromě výše zmiňovaného mohou prokázat negativním PCR testem, jehož platnost je 7 dní. Prosíme o důkladné respektování opatření, abychom nemuseli přistoupit k uzavření ZS pro veřejnost.
24.11.Podpora kadaňského hokeje od odchovancůRedakceK a d a ň - Robert Černý, Michal Gut, Aneta Lédlová nebo Karolína Veverková - všichni tito kadaňští odchovanci vyjadřují podporu kadaňskému klubu a věří, že královské město se znovu stane centrem hokejového dění.
22.11.Prohlášení SK Kadaň k aktuální situaciKlubK a d a ň - Výkonný výbor SK Kadaň – hokej z.s. se rozhodl vydat prohlášení k odstoupení SK Trhači Kadaň s.r.o. z Chance ligy ČR.
19.11.Přijďte podpořit domácí v derby s Kláštercem n/OhříRedakceK a d a ň - Hokej v Kadani rozhodně neskončil. Je na čase, abyste si ve svých kalendářích vyznačili sobotu 27. listopadu. V tento den odehraje kadaňský A tým SK Kadaň derby s Kláštercem nad Ohří. Duel začíná v 17:00 a připraven bude doprovodný program. Cílem je po uplynulých událostech vrátit diváky zpět na stadion a užívat si kadaňský hokej, tak jak ho známe z dřívějších dob, co nejdříve. Pracovat na lepších zítřkách je nutné již nyní. V sobotu se na Vás budou těšit Maxipes Fík, bývalé ikony kadaňského hokeje a soutěže o ceny (Koberce Breno, Doorhan a Turbo Pizza). K dispozici bude i klasický stánek s občerstvením.
14.11.Něco v Kadani končí, něco nového začíná...Stanislav JiskraK a d a ň - Po třiadvaceti letech opouštíme 1.ligu a musíme všichni začít od začátku. Další informace přijdou již za pár dní.
10.11.SK Trhači Kadaň se po 23 letech loučí s první ligouKlubK a d a ň – Trhačská sezóna 2021/2022 má o něco více hořkou chuť než doposud a než kdokoliv čekal. Vedení klubu SK Trhači Kadaň se rozhodlo ke kroku, který vedl k odhlášení ze soutěže Chance liga z ekonomických důvodů.
9.11.Vladimír Růžička se přesouvá do extraligyTisková zprávaK a d a ň – Avizované kroky se naplnily a Vladimír Růžička se posune o ligu výše. Ani tentokrát to pro něj nebude příliš daleko. Co se týče klubových barev, ty se takřka taktéž nemění. Trenér hokejových mistrů světa z roku 2012 zůstane na severozápadě Čech.
6.11.Trhači si neporadili ani s PorubouPOR - KAD 6:1, 19.kolo | Sabina NovákováP o r u b a / K a d a ň - K devatenáctému kolu Chance ligy Kadaň vyjela na led ostravské Poruby. Během úvodní periody si vytvořil domácí celek dvoubrankové vedení, ve druhé části bylo skóre rozdílné již o tři góly. Poté, co Poruba vsítila pátou branku, se radovalo i mužstvo Trhačů. To však na zisk bodů nestačilo a domácí za záda Richarda Běhuly poslali ještě šestou přesnou střelu.
5.11.Před pauzou Trhači zamíří do PorubyPOR - KAD 6:1, 19.kolo | Jiří NovotnýK a d a ň - I po sedmnácti odehraných duelech zůstávají černožlutí přikovaní na poslední pozici s hrozivou nulou na bodovém kontě. Poslední šanci na první úspěch před reprezentační pauzou dostanou v sobotu 6. listopadu, kdy se vydají na dalekou cestu do ostravské městské části Poruby. Tamní RT TORAX zatím zůstává daleko za očekáváním. Úvodní buly padne v 17:00 připraven bude obvyklý přenos na webu onlajny.com.
3.11.VHK ROBE Vsetín Kadaň přestřílel šesti gólyKAD - VSE 1:6, 18.kolo | Sabina NovákováK a d a ň / V s e t í n - Osmnáctý zápas na kontě a s ním i nula bodů v tabulce. Bohužel i taková je bilance po dalším utkání, tentokrát do Kadaně vítr zavál vsetínské hokejisty. Ti se nejprve v úvodní třetině nenápadně dostali do jednobrankového vedení, v prostřední části jejich náskok byl již o tři góly. Kosmeticky skóre upravil z řad Trhačů David Routa.
2.11.Druhý domácí duel v řadě, přijede VsetínKAD - VSE 1:6, 18.kolo | Sabina NovákováK a d a ň / V s e t í n – K osmnáctému kolu do Kadaně zavítá soupeř z daleka, VHK ROBE Vsetín. Jeho A-tým se ze třetí pozice jistě třese na bezbodovou Kadaň, ta má ale šanci využít dvojzápasu, který na ni vzhledem k losu padl a pokusit se ukořistit zisk v podobě nejen branek a vítězství, ale především bodů. Klání startuje v 18 hodin.
30.10.Po utkání s Duklou je Kadaň stále bezbodováKAD - JIH 2:5, 17.kolo | Sabina NovákováK a d a ň / J i h l a v a - Po pauze jednoho kola se Trhači představili v rámci 17. kola na domácí půdě. Tentokrát přivítali soupeře z Jihlavy. Ta po úvodní třetině vedla o dvě branky, na což Trhači zareagovali vyrovnáním v prostřední části. Nakonec se ještě v téže třetině poslali Jihlavští do vedení. Své vítězství pak potvrdili dalšími dvěma přesnými střelami za záda Richarda Běhuly v závěrečné dvacetiminutovce.
29.10.Po týdnu opět doma. Vyzrajeme na Duklu?KAD - JIH 2:5, 17.kolo | Jiří Novotný (KAD)K a d a ň - V minulém domácím duelu s Kolínem sahali Trhači po prvním bodovém přísunu, ale naděje jim zhatil gólem na 1:2 v 55. minutě Jankovský. Následně neuspěli v Šumperku, jenž po trudné loňské sezoně okupuje klidný střed tabulky. O první úspěch tak budou Kadaňští bojovat v sobotu 31. října, kdy je na kadaňském kluzišti od 17:00 naplánován prestižní duel s jihlavskou Duklou.
25.10.Kadaňská šňůra porážek pokračuje i v ŠumperkuSUM - KAD 5:0, 15.kolo | Sabina Novákovአu m p e r k / K a d a ň - 15. kolo Chance ligy patřilo znovu kadaňskému soupeři, který si vytvořil slibný náskok již v první periodě. Trhači se přes veškeré snahy do konce základní hrací doby nedokázali ani jednou střelecky prosadit. Draci ze Šumperka ale ještě v prostřední dvacetiminutovce poslali na své konto další dvě přesné střely. Poslední třetina zůstala bez branek.
24.10.Tomáš Bernat: „Za prostor na ledě jsem rád.“KAD - KOL 1:2, 14.kolo | Sabina NovákováK a d a ň / K o l í n - Trhači zůstávají zatím všemi poražení, skalp si zapsal právě i soupeř z Kolína za vítězství 2:1. První a poslední branky Kadaně se ujal teprve dvacetiletý Tomáš Bernat, který má do statistik zaznamenané již čtyři branky a jednu asistenci.
24.10.Duel na venkovním ledě, tentokrát v ŠumperkuSUM - KAD 5:0, 15.kolo | Sabina Novákovአu m p e r k / K a d a ň - Na dveře klepe patnácté kolo Chance ligy a to znamená střetnutí Trhačů na ledě šumperských Draků. Hostující bezbodový kádr nebude mít jinu možnost, než bodovat. Klání začne v 18 hodin.
23.10.Kádr Kadaně prošel několika změnamiSabina NovákováK a d a ň - Během posledních dní došlo u Trhačů ke změnám jak v týmu hráčském, tak realizačním. Nejvíce se obměnilo kadaňské brankoviště, ale rovněž útok.
23.10.Do Kadaně zavítají Kozlové z KolínaKAD - KOL 1:2, 14.kolo | Sabina NovákováK a d a ň / K o l í n – Do 14. kola chtějí Kadaňští vstoupit úspěšně, byla by to pro ně totiž první výhra vůbec. Za sebou mají sérii třinácti porážek, naposledy proti Benátkám nad Jizerou. Ani Kolín na tom není úplně nejlépe, aktuální číslo kola Chance ligy odpovídá i jejich příčce v tabulce. Zářijové duely jim sice moc nevyšly, nyní ale najíždějí na úspěšnější výkony.
23.10.Kadaň ztratila vyrovnané utkání s KolínemKAD - KOL 1:2, 14.kolo | Stanislav JiskraK a d a ň - Na místí zimní stadion v rámci Chance ligy zavítal celek z Kolína. Právě Kolín šel jako první v zápase do vedení, když dokázal proměnit přesilovou hru. Trhači ovšem z odpovědí přišli také v početní výhodě, když v devatenácté minutě přesně zamířil Tomáš Bernat. Dlouho to vypadalo, že se utkání bude prodlužovat. O osudu klání ovšem pět minut před koncem základní hrací doby rozhodl hostující Jankovský.
20.10.Benátečtí jsou dalšími, kteří pokořili TrhačeBNJ - KAD 4:1, 13.kolo | Sabina NovákováB e n á t k y n / J i z e r o u - Situace v Kadani začíná být víc než kritická. Po třinácti kolech jsou hokejisté SK Trhači Kadaň stále bez bodu. Neúspěch si přivážejí i z ledu HC Benátky nad Jizerou, kde se jako jediný prosadil Tomáš Bernat.
19.10.Dočkají se Trhači prvních bodů v Benátkách?BNJ - KAD 4:1, 13.kolo | Jiří Novotný (KAD)K a d a ň - Černožlutí po nevydařeném minulém týdnu nadále prodlouží krizi, jež se táhne již 12 utkání. O první bodový přísun se utkají ve středu 20. října, kdy zamíří na led Benátek nad Jizerou, které po vlažném startu začínají sbírat body. Úvodní buly padne v 17:30 a připraven bude tradiční online přenos.
16.10.Sobota ve jménu střetnutí s Rysy z Frýdku-MístkuSabina NovákováK a d a ň / F r ý d e k - M í s t e k - Trhači mají za sebou již jedenáct kol soutěže, z žádného však nedokázali vytěžit bodový zisk. Dvanácté kolo tak přinese šanci v podobě domácího střetnutí s Frýdkem-Místkem. Právě soupeř si na Kadaň brousí zuby a jejich plán je jasný - získat tři body. O tom, komu vyjde lépe jeho plán, se můžete přijít přesvědčit na zimní stadion v Kadani v sobotu 16. října od 17 hodin.
16.10.Příchod do A-týmu hlásí Semjon ValujskijSabina NovákováK a d a ň - Jelikož seniorský kádr Kadaně má ztrátu na postu útočníka - Matěj Zabloudil se přesunul do Třebíče, bylo nutné do Kadaně přivést novou posilu. Tou se stal ruský útočník, který má za sebou několik sezón v KHL a hájil i reprezentační barvy ruské dvacítky.
16.10.Kadaň schytala další debakl, tentokrát od Frýdku-MístkuKAD - FRM 1:8, 12.kolo | Sabina NovákováK a d a ň / F r ý d e k - M í s t e k - Na možné vítězství si po dvanáctém kole Kadaňští počkají do dalšího utkání, které odehrají v Benátkách nad Jizerou. S Rysy inkasovali hned osm branek, což je pro letošní sezónu zatím vůbec nejvyšší porážka, navíc na domácí půdě.
13.10.Kadaň po duelu s Havířovem dál drží smolnou sériiHAV - KAD 4:0, 11.kolo | Sabina NovákováH a v í ř o v / K a d a ň - Chance liga si pro Trhače v rámci 11. kola Chance ligy připravila klání na půdě Havířova. Soupeř nedal černožlutým jedinou šanci ke gólové radosti. Tým Vladimíra Růžičky a Daniela Brandy si vybojoval dvě trestná střílení, ani ta brankou neskončila. Kadaň se tak dál drží na dně tabulky soutěže.
12.10.Zvládnou Trhači důležitý duel v Havířově?HAV - KAD 4:0, 11.kolo | Jiří Novotný (KAD)K a d a ň - I po deseti kolech černožlutí stále čekají na první bodový přísun do tabulky. Po úvodním nemilosrdném losu přichází na řadu hratelnější soupeři, což pro Trhače znamená jediné - nutně začít vyhrávat! V pondělí po tuhém boji nestačili na ústecký Slovan, nyní je po jednodenním oddychu čeká daleká cesta na led tápajícího Havířova. Úvodní buly v Gascontrol aréně padne ve středu 13. října v 17:30.
11.10.Derby pro Ústí nad LabemKAD - UNL 3:4, 10.kolo | Stanislav Jiskra K a d a ň - V rámci desátého kola Chance ligy bylo na programu severočeské derby. To se od prvních minut vyvíjelo lépe pro hosty. Trhači ale zásluhou Petra Kuboše na konci první dvacetiminutovky srovnali krok. Ve druhé periodě se Trhači proměněnou přesilovou hrou dostali do vedení. Hosté však na konci druhé třetiny proměnili početní výhodu dvakrát.
11.10.P. Kuboš: „Musíme makat celých 60 minut.“KAD - UNL 3:4, 10.kolo | Sabina NovákováK a d a ň / Ú s t í n / L a b e m - Desáté kolo Kadani nepřineslo znovu žádný bod, přestože nad Slovanem vedla. První branku si v tomto utkání připsal devatenáctiletý rodák z Ostravy, který ze své hole ve dvacáté minutě přemohl svého jmenovce Petra Hamalčíka.


Generální partneři

© 2013 - 2021   Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM