Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

Vypisuji posledních 30 článků.

16.1.Trhači stahovali náskok, nakonec body nevezouJIH - KAD 6:3, 21.kolo | Sabina NovákováJ i h l a v a / K a d a ň - V rámci 21. kola Chance ligy na Kadaňské čekala bitva na jihlavském stadionu. Ačkoliv pokaždé dokázali snižovat náskok soupeře o jednu branku, Jihlavští ale pokaždé ostražitě zareagovali a vzali si nazpět své dvoubrankové vedení. Za Trhače se prosadili Jakub Trefný, Jan Svoboda a mladý Jiří Kulich, který slavil první přesnou trefu v seniorském týmu!
15.1.Změna času domácího duelu s TřebíčíKAD - TRE, 22.kolo | Redakce
15.1.Kadaňská družina v sobotu zamíří do JihlavySabina NovákováK a d a ň / J i h l a v a - Jednadvacáté kolo Chance ligy naplánovalo Trhačům výjezd na Vysočinu. Jihlavští se v novém roce radovali již dvakrát z vítězství ze tří možných pokusů, Severočeši naproti tomu na vítězství v roce 2021 zatím stále čekají. Střetnutí s jihlavskou Duklou, která se momentálně nachází na druhé příčce tabulky první ligy, začíná v 17:30.
13.1.Mládež v době vládních opatření Tisková zpráva
13.1.Poruba nastřílela Trhačům sedm gólůKAD - POR 1:7, 20.kolo | Stanislav JiskraK a d a ň / P o r u b a - Trhači se na svém ledě představili po druhé během dvou dnů. Po bezbrankové první třetině udeřili hosté třemi góly, Trhačům se podařilo zásluhou Tomáše Koblížka snížit, jenže Poruba ve třetí periodě přidala další čtyři přesné zásahy.
13.1.„Musíme něco změnit,“ říká Vladislav HouškaKAD - POR 1:7, 20.kolo | Sabina NovákováK a d a ň / P o r u b a - V rámci 20. kola Chance ligy se Kadaňští utkali s týmem z ostravské Poruby, který je momentálně na první příčce prvoligové soutěže. Na první změnu stavu jsme si museli počkat až do druhé třetiny. Za Trhače se prosadil Tomáš Koblížek, kterému nahrával Karel Kubát a právě Vladislav Houška. Dvacetiletý útočník má na svém kontě za sedm odehraných utkání již dva góly a tři asistence.
12.1.Ve středu opět doma, dorazí PorubaKAD - POR 1:7, 20.kolo | Jiří Novotný (KAD)K a d a ň - Po jednodenním oddychu se na kadaňském kluzišti znovu bude hrát Chance liga. Trhači budou chtít napravit pondělní klopýtnutí s Baníkem Sokolov, kdy ještě v polovině třetí třetiny vedli 4:2, ale soupeř skóre zvrátil ve svůj prospěch. Soupeřem jim bude ambiciózní Poruba, celek ze špičky tabulky. Úvodní buly bylo původně plánováno na 18:00, ale po dohodě obou klubů se odehraje o hodinu dříve.
11.1.Utkání s Porubou mění čas začátku utkáníKAD - POR 1:7, 20.kolo | Redakce
11.1.Kadaň padla po obratu Sokolova ve třetí třetiněKAD - SOK 4:6, 11.kolo | Stanislav JiskraK a d a ň - V pondělí jsme v rámci dohrávky jedenáctého kola Chance ligy přivítali na svém kluzišti mužstvo ze Sokolova. Ve čtyřicáté osmé minutě na světelné tabuli svítilo skóre 4:2, jenže poté si vzal hlavní slovo Sokolov, který čtyřmi přesnými zásahy otočil vývoj utkání.
10.1.Karel Kubát opouští A-tým, odchází do zahraničíSabina NovákováK a d a ň - Zkušený obránce Karel Kubát po předem avizované domluvě s klubem opouští kadaňský A-tým a přesouvá se za novým angažmá do zahraničí, konkrétně do týmu Podhale Nowy Targ.
10.1.V pondělí do Kadaně zavítá sokolovský BaníkKAD - SOK 4:6, 11.kolo | Sabina NovákováK a d a ň / S o k o l o v - Jedenácté kolo přinese střetnutí mezi kádry HC Baník Sokolov a SK Trhači Kadaň. V aktuálně rozjeté sezóně se oba týmy setkaly akorát v přátelském utkání, v rámci ligových utkání to tak bude premiéra. Duel startuje v 18 hodin. Permanentkáři stále mohou utkání sledovat na www.hokejkatv.cz zdarma.
9.1.Slavia Trhače přestřílela vysokým poměremSLA - KAD 7:1, 19.kolo | Sabina NovákováS l a v i a / K a d a ň - Ačkoliv se Trhačům vstup do utkání vydařil, a to díky brance Jana Svobody ihned po vyhraném vhazování, byl to však bohužel poslední zásah do výsledku ze strany hostujícího celku. Domácí kádr Slavia nejenže v úvodní třetině ještě dokázala srovnat, ale v krátkém sledu v rámci prostřední části vsítila hned pět branek.
8.1.V sobotu Trhači zamíří do pražských VršovicSLA - KAD 7:1, 19.kolo | Jiří Novotný K a d a ň - Po domácím utkání s Litoměřicemi, v němž pykali za nevydařenou třetí třetinu, vyráží Kadaňští k dalšímu venkovnímu klání. Jejich cílovou stanicí bude hlavní město Praha, kde je přivítá celek Slavie. Utkání startuje v sobotu 9. ledna v 15:00.
6.1.Litoměřice třetí třetinou porazily KadaňKAD - LTM 1:4, 18.kolo | Stanislav JiskraK a d a ň - V rámci osmnáctého kola Chance ligy do Kadaně zavítal nedaleký soupeř, Stadion Litoměřice. Trhači se do dorážce Tomáše Koblížka dostali do vedení, ovšem Litoměřice dokázali téměř vzápětí vyrovnat. K vyrovnávací brance ve třetí třetině hosté přidali další tři góly a z Kadaně si odvezli tři body.
6.1.T. Koblížek: „Gólů je škoda, mohli jsme sahat po bodu.“Sabina NovákováK a d a ň / L i t o m ě ř i c e - V rámci osmnáctého kola Chance ligy Trhači vyzvali v prvním utkání roku 2021 HC Stadion Litoměřice. První dvacetiminutovka nebyla poznamenána jedinou přesnou střelou, a tak na gólové radosti došlo až v prostřední dvacetiminutovce. Jako první se do vedení dostali právě domácí díky gólu Tomáše Koblížka. Soupeř ale dokázal vyrovnat. V závěrečném dějství ještě stačil Kadaňské překonat třikrát.
5.1.Poprvé doma v novém roce přivítáme LitoměřiceKAD - LTM 1:4, 18.kolo | Jiří NovotnýK a d a ň - Po vánoční pauze se znovu naplno rozběhla Chance liga. Trhači zajížděli k úvodnímu duelu nového kalendářního roku na horký led ústeckého Slovanu, jenž černožluté vyprovodil osmi brankami. Také v dalším utkání vyzvou černožlutí soupeře z regionu, v 18. kola do Kadaně zavítají Litoměřice. Úvodní buly padne ve středu 6. ledna v 17:00.
4.1.Trhači inkasovali osm branek a vrací se bez boduUNL - KAD 8:3, 9.kolo | Sabina NovákováÚ s t í n/L a b e m / K a d a ň - V rámci dohrávky 9. kola, které se nemohlo v řádném termínu uskutečnit kvůli koronavirové pandemii, se Kadaň utkala s ústeckým celkem. Ten si již v první třetině vytvořil rozdíl tří branek. Kadaňským se podařilo v průběhu celého utkání celkem třikrát přesně zamířit, to ovšem na střeleckou úspěšnost domácí družiny nestačilo. Duel nakonec skončil rozdílem pěti gólů.
3.1.První utkání v roce 2021 a s ním severočeské derbySabina NovákováÚ s t í n / L a b e m / K a d a ň - V novém roce se Trhači jako první představí na ledě Ústí nad Labem. Soupeři poslední utkání nevyšlo a s rokem 2020 se tak rozloučil s porážkou proti Kolínu. Naopak Trhači si na půdě Šumperka zlepšili chuť střeleckým koncertem, když zvítězili čtyřgólovým rozdílem.
16.12.Kadaň vsítila Šumperku sedm branek a veze 3 bodySUM - KAD 3:7, 12.kolo | Sabina Novákovአu m p e r k / K a d a ň - V rámci 12. kola Chance ligy Trhače čekal poslední zápas v roce 2020. Tentokrát se vydali na led Šumperku. Nejenže Kadaňští do utkání dobře vstoupili brankou Tomáše Koblížka, duel nakonec kadaňský útočník i uzavřel sedmým gólem. V první třetině byl chvíli stav nerozhodný, ve zbytku zápasu už ale Trhači navyšovali svůj náskok. O branky se dále postarali Matěj Morong, Marcel Kottek, Radek Havel, Vladislav Houška a Roman Chlouba.
12.12.Trhači padli vysoko na domácím ledě s HavířovemKAD - HAV 2:9, 17.kolo | Stanislav JiskraK a d a ň - V rámci sedmnáctého kola Chance ligy na kadaňský zimní stadion zavítal celek z Havířova. AZet od začátku utkání diktoval tempo hry a již po první dvacetiminutovce vedl o tři branky. Trhači ve druhé periodě snížili, ale dobře hrající Havířov skóre dál navyšoval. Po šedesáti minutách na světelné tabuli svítil výsledek 2:9
11.12.V letošní domácí derniéře přivítáme HavířovTRE - KAD 6:4, 5.kolo | Jiří Novotný (KAD)K a d a ň - Koronavirem zasažená Chance liga pomalu spěje k posledním duelům letošního kalendářního roku. Trhači se na svém stadionu před Vánoční pauzou představí naposledy proti celku Havířova. Utkání, jež bude odehráno bez diváků, startuje v sobotu 12.12. v 17:00 a připraven bude tradiční online přenos.
10.12.K Trhačům se připojí A. Karmaškov a V. HouškaSabina NovákováK a d a ň - A-tým Trhačů doznává dalších změn. Rozšířil se o obránce Artura Karmaškova a útočníka Vladislava Houšku. V kadaňském dresu už se naopak nebude objevovat litvínovský obránce Jakub Březák, který měl do Kadaně vyřízené střídavé starty z litvínovské Vervy.
9.12.Vydařená závěrečná část Kadaně v Třebíči nestačilaTRE - KAD 6:4, 5.kolo | Sabina NovákováT ř e b í č / K a d a ň - Ačkoliv se stav po dvou třetinách zdál téměř nezvratný, Roman Chlouba navázal na branku z prostřední části Matěje Moronga a přidal ze své hole další dvě přesné střely. Soupeř ovšem pokaždé dokázal odskočit, to samé platilo po gólu Tomáše Koblížka, jenž pár minut do konce snížil na rozdíl jedné branky. Bohužel hra v šesti Kadaně přinesla rozhodnutí v podobě třebíčského šestého gólu.
8.12.Přivezou Kadaňští body z Vysočiny?Jiří Novotný (KAD)K a d a ň / T ř e b í č - Posíleni bodovým ziskem z domácího duelu s Přerovem vycestují Trhači k dalšímu utkání. Tentokrát je čeká cesta po nevyzpytatelné dálnici D1, z níž u Velkého Beranova sjedou do Třebíče. Tamní Bílé hvězdy v minulém kole odčinili debakl se Slavií a zároveň načali pětizápasovou sérii domácích zápasů. Úvodní buly padne ve středu 9. prosince v 17:30, připraven bude tradiční online přenos.
7.12.Jan Svoboda: „Je to pro nás vzpruha.“KAD - PRE 3:2, 15.kolo | Sabina NovákováK a d a ň / P ř e r o v - Střetnutí se Zubry dopadlo pro Trhače pozitivně. K zisku dvou bodů přispěli především v závěrečné třetině dva útočníci z první lajny, a tedy Roman Chlouba a Jan Svoboda. Právě s druhým z dvojice jmenovaných jsme pro vás udělali pozápasový rozhovor.
6.12.Richard Běhula: „Hany je mi velkým vzorem.“Sabina NovákováK a d a ň / P ř e r o v - Trhači se v patnáctém kole Chance ligy postavili soupeři z Přerova. Ten měl za sebou pět výher v řadě za tři body. Stopku Zubrům ale dala Kadaň v čele s Richardem Běhulou. Utkání se protáhlo až do samostatných nájezdů, kdy Richard Běhula z devíti sérií pouze třikrát inkasoval.
5.12.Trhači po nájezdech zdolali PřerovKAD - PRE 3:2, 15.kolo | Stanislav Jiskra K a d a ň - V rámci 15. kola Chance ligy zavítal na kadaňský zimní stadion celek z daleka, Zubr Přerov. Právě hosté šli po přesné trefě Pšurného do vedení. Ve třetí periodě hosté přidali další branku, která jakoby Trhače nakopla, když zásluhou Romana Chlouby a Jana Svobody vyrovnala. Prodloužení o vítězi nerozhodlo a tak přišla na řadu samostatná střílení, ve kterých o druhém bodů pro Trhače rozhodl Roman Chlouba.
4.12.V sobotu do Kadaně zamíří přerovští ZubřiKAD - PRE 3:2, 15.kolo | Jiří Novotný (KAD)K a d a ň - Po čtvrteční přestřelce v Kladně čeká černožluté bojovníky další domácí utkání, v němž vyzvou celek Přerova. Hanáci se vezou na pětizápasové vítězné vlně, kterou neuťala ani koronavirová přestávka. Úvodní buly padne v sobotu 5.12. v 17:00. Podporu Trhačů přímo v ochozech vládní opatření stále nedovolují, dění z kluziště vám tak bude tlumočit alespoň tradiční online přenos.
3.12.Mládež je znovu zpátky na leděKlub K a d a ň - Kromě seniorského týmu dostaly zelenou i mládežnické týmy, které počínaje čtvrtkem 3. prosince mohly nazout brusle a vstoupit opět na led.
3.12.Na Kladně bylo k vidění hned 11 branekKLA - KAD 7:4, 14.kolo | Sabina NovákováK l a d n o / K a d a ň - Trhači se ke 14. kolu Chance ligy vydali do Kladna, kde do hry úspěšněji vlétli Rytíři. Jak zápas plynul, Trhačům se podařilo dotahovat náskok domácího kádru. Nakonec duel skončil rozdílem tří branek. Druhou branku mohl přidat ještě Tomáš Koblížek a snížit tak na rozdíl dvou přesných střel, ovšem jeden z rozhodčích se předčasně upískl, čímž přerušil hru a kadaňský gól nemohl platit.


Generální partneři

© 2013 - 2021   Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM