Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

Vypisuji posledních 30 článků.

23.4.Velký úspěch mládeže SK KadaňKlubK a d a ň - SK Kadaň se ve dnech 16.-18.4.2022 zúčastnil největšího turnaje mládeže v Evropě. 30. ročník turnaje Trophé des Petit Champions se každoročně koná ve 3 francouzských městech Gap, Orcières a Briancon. Turnaje se účastní 96 týmů z Francie, Švýcarska, Itálie a ČR a to ve třech ročnících.
19.2.V sobotu se v Kadani odehraje druhé SFRedakceK a d a ň / C h o m u t o v - Druhé kolo semifinálových duelů se odehraje na kadaňském zimním stadioně. První střetnutí lépe vyšlo chomutovským Pirátům, Kadaňští tak dnes budou odvracet konec sezóny. V případě porážky černožlutých tak sezóna v Kadani skončí. Klání započne v 17 hodin.
19.2.Sezónu Kadaň končí důstojným poměremKAD - CHM 3:6, 0.kolo | Sabina NovákováK a d a ň / C h o m u t o v - Poslední zápas sezóny pro Kadaňské nedopadl vůbec špatně. V rámci druhého kola první série semifinálové části se na kadaňském zimním stadionu utkala podruhé Kadaň s Piráty. Ačkoliv k první přesné střele se dostal domácí kádr v čele s Lukášem Hrdličkou, Chomutov se do konce první třetiny prosadil ještě čtyřikrát. Na gólové úspěchy pak Piráti navázali ještě v sedmatřicáté minutě, když se prosadil Erik Mežnar. Dvě minuty nato se pak radovala domácí strana po druhé brance Lukáše Hrdličky, na něhož navázal v devětačtyřicáté minutě Lukáš Bartók. To ale ze strany černožlutých bylo vše. Kosmetickou úpravu na závěr provedl v padesáté minutě Milan Kostourek, a stanovil tak výsledný stav střetnutí. Chomutovští tak postupují do finále play-off krajské ligy a pro Kadaň sezóna končí. Děkujeme všem za přízeň a podporu a budeme se těšit v sezóně následující.
12.2.První duel s Chomutovem v play-offRedakce

C h o m u t o v / K a d a ň - V sobotu 12. února se Kadaň vydá na led do nedalekého Chomutova. Právě v tomto okresním městě odstartuje semifinálová série utkání krajské ligy Ústeckého kraje. Souboj obou rivalů startuje v 17:30 a přenos můžete sledovat například na www.onlajny.com.

Foto: www.presskadan.cz

12.2.První utkání si Chomutov přivlastnil vysokým poměremCHM - KAD 14:3, 0.kolo | Sabina NovákováC h o m u t o v / K a d a ň - Kadaňští se na ledě Pirátů prosadili až po dvou třetinách. Během těchto čtyřiceti minut si Chomutovští vytvořili hned dvanáctibrankový náskok. Následně tři přesné střely ze strany hostujícího celku tak byly pouhou kosmetickou úpravou skóre. Za černožluté se prosadili Pavel Holan, Lukáš Hrdlička a Miroslav Hradecký.
8.2.Kadaň proti Roudnici vybojovala play-offRNL - KAD 5:6, 19.kolo | Sabina NovákováR o u d n i c e n / L a b e m - Duel v Roudnici nad Labem byl pro Kadaňské důležitý a rozhodující v rámci postupu do play-off. Ačkoliv se Kadaňští dostali v první třetině do dvoubrankového vedení, domácí Roudnice nad Labem do konce první dvacetiminutovky srovnala skóre. Na úspěchy navázala i ve druhém dějství, když obrátila rovnou na 4:2. Dvojice branek černožlutých ale opět zmařila roudnické snahy a bylo srovnáno. Necelé tři minuty do konce prostřední třetiny ale Roudničtí znovu vedli. Poslední část utkání byla dlouho bez branky, nakonec ale vše spasil Petr Macháček, který v poslední minutě srovnal a dal svému týmu naději! Se závěrečnou sirénou bylo jasné, že rozhodnout budou muset nájezdy, v těch byli úspěšnější právě hostující Kadaňští v poměru 2:1. Rozhodující nájezd si připsal Roman Mojžíš a rozhodl tak o postupu Kadaně do play-off.

Foto: Václav Vlasák

7.2.V Roudnici se rozhodne o Kadani v play-offRNL - KAD 5:6, 19.kolo | RedakceR o u d n i c e n / L a b e m - Oba kádry se nakonec shodly na novém termínu dohrávky odloženého utkání. Kadaňští tak v úterý 8. února naposledy v základní části odcestují na venkovní led, tentokrát tedy do Roudnice nad Labem. Utkání startuje již v 18:30, v případě zisku tří bodu se černožlutí dostanou do play-off krajské soutěže.
4.2.Kadaň vítězí kontumačně nad LovosicemiRedakceK a d a ň / L o v o s i c e - V sobotu 5. února se na kadaňském zimním stadionu mělo odehrát třetí utkání v řadě. Po dvou vítězstvích se Kadaň měla utkat s kádrem Lovosic. Ty však ani napodruhé k zápasu nepřicestují, utkání je tak opět zkontumováno ve prospěch Kadaňských 5:0. Poslední zápas základní části se tak odehraje v úterý v 18:30 na půdě Roudnice nad Labem a půjde o přímý souboj o play off.
3.2.Kadaň si připsala další výhru, porazila RoudniciKAD - RNL 7:1, 14.kolo | Sabina NovákováK a d a ň / R o u d n i c e n / L a b e m - Kadaňští se pustili do dalšího domácího boje. Dohrávka odloženého klání s Roudnicí nad Labem nakonec lépe vyšla právě Kadani. Po první dvacetiminutovce černožlutí vedli již o čtyři branky. Náskok pak jen postupem času rostl. Kosmetická úprava přišla v osmačtyřicáté minutě ze strany roudnického kádru, kdy hosté vsítili za záda Ondřeje Peška první a jedinou branku v zápase. Po dvou brankách zaznamenali Pavel Holan a Jan Stoklásek.
1.2.Otěže v derby převzala Kadaň a bere 3 bodyKAD - KNO 8:6, 11.kolo | Sabina NovákováK a d a ň / K l á š t e r e c n / O h ř í - Domácí celek přivítal v Kadani rivala z Klášterce nad Ohří. Poté, co černožlutí vsítili dvě branky v prvních osmi minutách, totéž se podařilo soupeři. V jedenácté minutě tak diváci na zimním stadioně byli svědky čtyř branek. Do konce první dvacetiminutovky ale Kadaň zaťala zuby a remízový stav opět změnila ve vedení - 4:2. Další dvojici přesných střel si připsali domácí ve druhé třetině. Poprvé puk za brankovou čáru poslala první ze tří posil, a tedy Miroslav Hradecký. V téže periodě mírnou úpravu provedl ze své hole klášterecký Václav Bečka. Necelé dvě minuty ale stačila Kadani, aby si opět přivlastnila čtyřgólové vedení. V pětatřicáté minutě se do hledáčku jako střelec dostal Martin Danyo - 7:4. Poslední část byla poněkud vypjatá jak z pohledu vývoje hry, tak z pohledu hráčů. Daniel Ševčík spolu s Jiřím Vlastníkem tak kosmeticky upravili stav střetnutí na 7:6. Pro druhého z jmenovaných to však bylo pro prospěch Klášterce nad Ohří vše. Kláštereckým nepomohla ani hra v šesti bez brankáře. Toho naopak využila další posila, která zasáhla do derby, Josef Toman, jenž přes celé hřiště nasměroval kotouč do prázdné branky. Třetí z oznámených posil, Martin Strunz, si v utkání připsal dvě asistence.
31.1.Kadaň na své půdě vyzve Klášterec n/OhříKAD - KNO 8:6, 11.kolo | RedakceK a d a ň / K l á š t e r e c n / O h ř í - Černožlutí se v úterý 1. února postaví na domácí půdě proti výběru z Klášterce nad Ohří. Konkrétně se jedná o dohrávku jedenáctého kola krajské ligy. Domácí na svého soka ztrácí v tabulce osm bodů. Mezi kadaňské posily patří staronová jména jako Martin Strunz a Josef Toman, kteří v nedávných časech ještě nastupovali právě za Klášterecké. K týmu se přidá také Miroslav Hradecký.
30.1.Cesta do Roudnice odložena, řeší se náhradaRedakceR o u d n i c e n / L a b e m / K a d a ň - Z důvodu karantény kadaňských hráčů bylo sobotní klání na roudnické půdě odloženo. Momentálně oba kluby jednají o náhradním termínu, po jejich shodě budete informováni zde na webu www.skkadan.cz.
27.1.Lovosice nedorazí, dojde ke kontumaciRedakceK a d a ň / L o v o s i c e - Dohrávka na druhý pokus bohužel opět nevyjde. Dne 27. ledna se měli Kadaňští střetnout s Lovosicemi, aby dohráli odložené utkání. Ani tentokrát nemůže soupeř k utkání nastoupit, a proto dojde ke kontumaci klání 5:0. Příští utkání by se mělo dle aktuální situace a plánu odehrát 29. ledna od 17 hodin v Roudnici nad Labem.
27.1.V Kadani se uskutečnila akce Pojď hrát hokejKlubK a d a ň - V Kadani na zimním stadionu se konal v rámci akce Týden hokeje, již po 10. nábor s heslem Pojď hrát hokej. Akce začala od 16:00 registrací účastníků, kterých se přihlásilo 8 dětí Bohužel vinnou karantény jsme dostali od rodičů spousty omluvenek. Do náboru se zapojili také hokejisté SK Kadaň ze 3. třídy, kteří předváděli hokej v praxi modelovým utkáním v minihokeji. V prostorách VIP proběhla prezentace, která představila lední hokej a klub SK Trhači Kadaň.
23.1.Kadaň utržila proti Slovanu těsnou porážkuKAD - LOU 7:8, 18.kolo | RedakceK a d a ň / L o u n y - Jako první se brankou prosadily právě Louny, reakce domácích ale netrvala dlouho a bylo rázem srovnáno. Do konce první dvacetiminutovky ale sok zaťal zuby a měl zpět vedení, a to rovnou o dva góly. Prostřední část se lépe začala dařit černožlutým, když v úvodních 5 minutách dvakrát skórovali a srovnali na 3:3. Minuta čekání stála Louny na další přesnou trefu směřující k vedení nad Kadaní. Následně Holan spolu s Hrdličkou zařídili svému mužstvu nakopnutí v podobě dvou střel za záda Charváta - 5:4. Ve zbývajícím čase zaúřadovali naopak lounští zástupci, jenž se již poněkolikáté v zápase poslali do vedení. Na tento úspěch navázali i z kraje třetího dějství - 5:8. V sedmačtyřicáté minutě se ještě domácím poštěstilo snížit na 6:8. Sedm vteřin do konce se pak ještě prosadil Lukáš Hrdlička, jenž jen upravil skóre na 7:8. Dějový zvrat se již ve zbytku duelu nekonal.
23.1.Je znám rozpis posledních zápasů v této sezóněRedakceK a d a ň - Jelikož se s ohledem na koronavirovou pandemii několikrát musely utkání odkládat, nezbývalo nic jiného než se do takzvaného deadlinu dohodnout se všemi kádry, se kterými byla utkání odložena, na náhradních termínech. Jako první se SK Kadaň vydá na led Pirátů Chomutov, a to v úterý 25. ledna. Start je naplánován na 18:00. Dohrávka 10. kola s Lovosicemi se nakonec odehraje ve čtvrtek 27. ledna od 18:30 → KONTUMACE. V rámci klasického sledu utkání se v řádném termínu 29. ledna uskuteční cesta Kadaňských do Roudnice nad Labem, kde vše odstartuje v 17 hodin. Ani 11. kolo nebylo dohráno dle plánu, a tak se v úterý 1. února utká Kadaň na domácí půdě proti Klášterci nad Ohří - 19:45. Dohrát se musí i 14. kolo krajské ligy, černožlutí tak na svém ledě přivítají na druhý pokus Roudnici nad Labem ve čtvrtek 3. února od 18:30. Poslední, tedy dvacáté kolo, sehrají Kadaňští již potřetí v řadě před zraky domácích diváků. Na severozápad tentokrát dorazí v sobotu 5. února Lovosice - 17:00.
22.1.V sobotu do Kadaně dorazí LounyRedakceK a d a ň / L o u n y - Téměř měsíc a půl neviděli fanoušci kadaňského hokeje domácí zápas Krajské hokejové ligy. Další takovou možnost budou mít v sobotu v 17:00. To se totiž uskuteční odložený zápas s lounským kádrem.
13.1.Střetnutí v Chomutově je odloženoCHM - KAD 11:5, 17.kolo | Redakce C h o m u t o v / K a d a ň - K sedmnáctému kolu krajské soutěže se tentokrát Kadaňští do Chomutova nevydají. Ze zdravotních důvodů a karanténních opatření došlo k odložení duelu. Další duel by měl následovat na domácí půdě. Do Kadaně v úterý 18. ledna zavítá Roudnice nad Labem a start je naplánovaný na 19:45.
10.1.Akce Týden hokeje bude v lednu opět v KadaniSabina NovákováK a d a ň - V Kadani dne 26. ledna od 16 hodin budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. SK Kadaň ve spolupráci s Českým hokejem pořádá na ZS v Kadani akci v rámci Týdne hokeje. Kromě zážitku v podobě prvních krůčků na ledě si každé dítě navíc s sebou domů odnese zajímavý hokejový dárek. Přijďte si vyzkoušet lední hokej a zažijte spoustu zábavy!
9.1.Klášterečtí sebrali Kadani šanci na vítězstvíKNO - KAD 5:3, 16.kolo | RedakceK l á š t e r e c n / O h ř í - V sobotu 8.1. se na kláštereckém zimním stadiónu odehrálo 16. kolo Krajské ligy mužů mezi domácími Tygry a SK Kadaň. Hostující celek ihned v prvních sekundách otevřel Hrdličkou skóre utkání - 0:1. Další branka padla až v první minutě druhé třetiny, kdy vyrovnal Danyo. Kadaň poslal znovu do vedení Hrdlička, ale další tři góly ve stejné třetině dokázal vstřelit klášterecký tým a po druhé třetině vedl 4:2. V poslední periodě se každý celek prosadil jednou, za Kadaň snižoval Stoklásek. Utkání tak skončilo 5:3 a Sportovní klub tak nenavázal na výhru z Lovosic.
7.1.Kadaň se konečně těší z vítězství nad LovosicemiLOV - KAD 4:7, 15.kolo | Sabina NovákováL o v o s i c e / K a d a ň- Úspěšně dopadlo pro Kadaňské patnácté kolo krajské ligy. Hostující kádr v Lovosicích utkání odstartoval první brankou. Na konci utkání jich na světelné tabuli v jejich prospěch svítilo hned sedm. Domácí Lovosice tak na soupeře ztráceli tři branky, čímž přisoudili tři body právě Kadani, která na vítězství čekala poměrně dlouho.
26.12.M. Gut a J. Kulich na šampionátu v KanaděRedakceK a d a ň / K a n a d a - Dělí je od sebe dva roky, mají k sobě ale blízko - spojuje je Kadaň. Kadaňští odchovanci Michal Gut (19 let) a Jiří Kulich (17 let) se dostali do finální nominace reprezentace do 20 let na juniorském šampionátu v Kanadě. Turnaj startuje 26. prosince a český výběr se jako první postaví právě kanadskému kádru. Střetnutí odstartuje v 1 hodinu ráno našeho času. Oběma mladíkům přejeme hodně štěstí!
24.12.SK Kadaň přeje všem krásné a pohodové svátkyRedakceK a d a ň - Byl to náročný rok, který bude brzy minulostí. Rok 2022 věřme, že bude pro kadaňský hokej krokem k lepšímu. Všem příznivcům a fanouškům sportu v Kadani, a především hokeje, přejeme šťastné a veselé Vánoce a úspěšný start v novém roce 2022.
21.12.Kadaňští si z Roudnice vánoční dárek nevezouRNL - KAD 9:7, 9.kolo | Sabina NovákováR o u d n i c e n / L a b e m - Kadaňský výběr se vydal k dohrávce 9. kola krajské ligy. První třetina jasně probíhala ve prospěch domácího celku. I s vysokým náskokem se ale Kadani podařilo něco udělat. Nakonec v posledních minutách závěrečné dvacetiminutovky dokonce hostující značně zdramatizovali závěr duelu. Tři body si ale Roudnice nad Labem nakonec podržela.
20.12.Nejen Vánoce, i dohrávka s Roudnicí je za dveřmiRNL - KAD 9:7, 9.kolo | RedakceK a d a ň / R o u d n i c e n / L a b e m- Dohrávka devátého kola Krajské ligy mužů Ústeckého kraje v úterý 21. prosince se ponese v duchu venkovního klání SK Kadaň. Na druhý pokus se utká kadaňský kádr s Roudnicí nad Labem. Shodou okolností byl odložen i víkendový zápas s roudnickými hokejisty v rámci 14. kola soutěže. Duel odstartuje v 18 hodin a 30 minut.
18.12.Zápas na domácí půdě s Roudnicí se odkládáKAD - RNL 7:1, 14.kolo | Sabina NovákováK a d a ň / R o u d n i c e n / L a b e m - Sobotní utkání, ke kterému do Kadaně 18. prosince měla zavítat Roudnice nad Labem, se bohužel na žádost hostujícího celku odkládá prozatím na neurčito. Zavčasu vás budeme informovat o náhradním termínu.
12.12.Kadaňský tým vyrazí na led lounských hokejistůLOU - KAD 8:7, 13.kolo | RedakceL o u n y / K a d a ň - Krajská liga mužů Ústeckého kraje se přiblížila ke svému 13. kolu, rámci kterého Kadaňští vyzvou Louny. Duel započne v 17 hodin. Poslední utkání SK Kadaň odehrál proti Pirátům z Chomutova, v derby ale domácí padli poměrem 2:9. Louny si naproti tomu poradili s Kláštercem nad Ohří 7:5.
12.12.Kadaň se vrací z Loun s porážkou po nájezdechLOU - KAD 8:7, 13.kolo | Sabina NovákováL o u n y / K a d a ň - Třetí adventní neděli měli kadaňští hokejisté na programu další zápas Krajské ligy Ústeckého kraje. Soupeřem černožlutých byl druhý tým tabulky Slovan Louny. Domácí se dvakrát v utkání dostali do tříbrankového vedení, ale Kadaň se nevzdala a stav po třech třetinách skončil remízovým stavem. Klání tak rozhodly samostatné nájezdy.
6.12.Kadaň v derby nezdolala vedoucí PirátyKAD - CHM 2:9, 12.kolo | Sabina NovákováK a d a ň / C h o m u t o v - Krajská liga Ústeckého kraje a její 12. kolo s sebou po odloženém střetnutí s Kláštercem nad Ohří přineslo utkání s chomutovskými Piráty. Ti si již v úvodní třetině vytvořili výrazný náskok, který si nenechali domácím týmem nikterak vzít. Dvě branky si připsal v kadaňském dresu Petr Macháček.
25.11.V sobotu na derby! Do Kadaně dorazí ChomutovJiří Novotný (KAD)K a d a ň - Trhači už sice na prvoligové mapě nefigurují, což ale neznamená, že dospělý hokej z Kadaně zmizel definitivně. Čest královského města budou nyní hájit hráči z bývalého B-týmu, jenž působí v krajském přeboru. Přijďte je podpořit v sobotním derby s chomutovskými Piráty, kteří hořkou pilulku v podobě pádu do krajského přeboru museli spolknout už před loňskou sezonou. Úvodní buly padne v 17:00.


Generální partneři

© 2013 - 2022   Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM