Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

Vypisuji posledních 30 článků.

9.6.Sezóna 2020/2021 slovy Petra KlímySabina NovákováK a d a ň - Přípravy na sezónu 2020/2021 jsou v plném proudu, a proto jsme se na podrobnosti zeptali generálního manažera Petra Klímy. Do Chance ligy se přihlásilo všech devatenáct týmů a po třech letech bude opět sestupová. Nově se v ní představí Rytíři z Kladna a druholigové týmy ze Šumperka, Kolína a Vrchlabí.
9.6.Formát a rozlosování Chance ligy 2020/2021RedakceK a d a ň - Trhači už znají rozpis zápasů první části Chance ligy na sezónu 2020/2021. První mistrovský zápas odehrají 12. září a začnou rovnou zostra. Na kadaňský led totiž přijede Kladno, které sestoupilo z extraligy. Zároveň se mění formát Chance ligy – sestoupit můžou až čtyři týmy.
13.4.Druhé kolo aukce Legenda pomáháSabina NovákováK a d a ň - Kdo si nestačil vydražit svůj vyhlídnutý dres, které kadaňští hráči oblékli v rámci akce Legenda pomáhá, má jedinečnou možnost se o něj poprat v druhém kole aukce. Konec aukce je naplánovaný na středu 15. dubna ve 20 hodin.
31.3.V trenérské dvojici P. Rosola doplní V. JeřábekSabina NovákováK a d a ň – Trhači budou mít v následující sezóně 2020/2021 nové trenérské duo. Petra Rosola, který se v již ukončeném ročníku připojil k Tomáši Hamarovi, doplní Vladimír Jeřábek.
27.3.Petr Klíma o sezóně minulé i té nadcházejícíSabina NovákováK a d a ň - Hokejová sezóna Trhačům skončila před necelými třemi týdny, a proto vám přinášíme shrnutí sezóny s generálním manažerem Petrem Klímou. V rozhovoru se také dozvíte o plánech na příští sezónu, která bude po třech letech opět sestupová.
24.3.Exhibiční zápas Olda 60 s P. Klímou a P. RosolemSabina NovákováJ i h l a v a / K a d a ň - Pojďme si v této nelehké době připomenout něco veselejšího. V Jihlavě se v neděli 8. března uskutečnil exhibiční zápas k oslavě 60. narozenin Oldy Válka - bývalého jihlavského forvarda a československého reprezentanta. V rámci akce se na ledě představili také kadaňský Petr Klíma a Petr Rosol!
19.3.Pomozme společně kadaňské nemocniciSabina NovákováK a d a ň - Nacházíme se všichni v nelehké situaci, a proto dbejte na své zdraví, ale i zdraví druhých nošením roušek. Kdo by chtěl ovšem k tomu navíc pomoci dobré věci, máme pro vás tip. Nemocnice Kadaň se momentálně potýká s nedostatkem roušek, takže kdo by mohl jakkoliv pomoci, ať už z řad partnerů, příznivců, hráčů a fanoušků i s jejich šitím, bude vám za to lékařský personál velmi vděčný. Kdo ale není úplně kamarád se šicím strojem a chtěl by přesto pomoci, můžete se zapojit jako dobrovolník a měřit při vstupu do nemocnice teplotu. Veškeré ochranné pomůcky vám budou poskytnuty.
17.3.Ohlédnutí za sezonou 2019/20Jiří NovotnýK a d a ň - Po loňském "nultém" ročníku, před jehož začátkem dlouho visely otazníky nad budoucnosti hokeje v Kadani, odehráli Trhači svou v podstatě první plnohodnotnou sezonu od ukončení spolupráce s Chomutovem. Pojďme si ji společně zrekapitulovat.
12.3.J. Kůs: „Zápas se nepodobal těm předešlým.“Sabina NovákováK a d a ň - Sezónu Trhači zakončili před domácími diváky v souboji s kádrem SK Horácká Slavia Třebíč. Jedním ze střelců celkových pěti branek putující za záda gólmana Třebíče byl také asistent kapitána Jaroslav Kůs, který také sezónu zakončil jakožto nejproduktivnější hráč kadaňského A-týmu.
12.3.Ukončení sezóny na ZS v KadaniTisková zprávaVzhledem k rozhodnutí VV ČSLH se ukončují všechny soutěže mládeže. SK Kadaň - hokej z.s. rozhodl o ukončení tréninků mládeže i přípravky s platností od čtvrtka 12.3. od 14:00. Končí tím i kompletní provoz zimního stadionu
10.3.Koronavirus - vyjádření klubuJaroslav ŠnoblŽádáme všechny rodiče, trenéry i děti, aby v případě, že přicestovali ze zasažených lokalit Evropy ( lyžování atd... ) vynechali tréninky, či hromadná setkání v klubu SK Trhači. Prosím buďte ohleduplní ke svému okolí. Neradi bychom kvůli jedincům rušili naplánovaný harmonogram zápasů a tréninků do konce března. Za celý klub děkujeme.
8.3.Trhači vybrali pro Ingrid Dvořákovou 26 400 korun!Sabina NovákováK a d a ň – Trhači se v závěru sezony rozhodli podpořit osmnáctiletou dívku z Kadaně, o které jsme vám říkali v předchozím článku, aby ji přiblížili ke splnění svého snu, a tedy operace oka. Ingrid Dvořáková tak byla hlavní tváří posledního duelu sezóny 2019/2020.
8.3.M. Dubský: „Zasloužili jsme si vyhrát.“Sabina NovákováK a d a ň / T ř e b í č - Poslední klání sezony 2019/2020 Trhači sehráli na domácí půdě proti SK Horácká Slavia Třebíč. Přestože dvakrát v utkání vedli, naposledy poměrem 3:1, hostující celek v prostřední části předvedl obrat čtyřmi vsítěnými góly za záda Olivera Štěpánka. Pár minut do konce se ještě podařilo Trhačům náskok Horácké Slavie stáhnout na 5:6, přesto nakonec tři body náležely soupeři. Za Kadaňské se na seznam střelců zapsali František Wágner, Jurij Žolobov, Jaroslav Kůs a Martin Dubský. Poslední jmenovaný se nedávno v Ústí nad Labem prosadil poprvé v Chance lize dvěma přesnými střelami a dnes přidal svou třetí branku za Trhače.
7.3.Trhači se důstojně rozloučili se sezónou KAD - TRE 5:6, 58.kolo | Jaroslav ŠnoblK a d a ň - V závěrečném utkání sezóny na led Trhačů zavítala favorizovaná Třebíč, která již měla jistotu účasti v předkole o playoff. Zápas, který byl zároveň spojen s dobročinnou akcí a jehož symbolem se stala Ingrid Dvořáková, nabral neuvěřitelných obrátek. Celý souboj byl pro diváky velmi atraktivní, padlo v něm hodně branek, brankáři předvedli na obou stranách skvělé zákroky a pro Trhače to bylo důstojné rozloučení s letošní moc nepovedenou sezónou.
5.3.Letošní derniéru obstará duel s Horáckou Slavií TřebíčKAD - TRE 5:6, 58.kolo | Jiří Novotný K a d a ň - Základní část Chance ligy dospěla do svého závěru, což pro příznivce kadaňského hokeje znamená jediné - v sobotu uvidíme Trhače v letošním ročníku naposledy. Na černožluté se po minulém kole nebezpečně dotáhl Sokolov, o motivaci tak bude mít kadaňský soubor postaráno. Soupeřem jim bude Horácká Slavia Třebíč, jež si v předstihu zajistila předkolo play-off. Utkání bude navíc spojeno s dobročinnou akcí, v níž budeme společně bojovat pro Ingrid (více v samostatném článku). Buďte u toho!
4.3.Kadaňští se v Sokolově gólově neprosadiliSOK - KAD 8:0, 57.kolo | Jiří Novotný, Kamila StröerováS o k o l o v / K a d a ň - Po pondělním nezdaru s Frýdkem-Místkem neuspěli černožlutí ani v Sokolově. I tentokrát postavili jen tři kompletní formace a absence klíčových hráčů byla na jejich výkonu znát. Baník se trefil hned v první minutě a po většinu utkání kontroloval hru, což potvrdil osmi vstřelenými brankami. Sezona Trhačům ještě nekončí, přijďte je podpořit v sobotním klání s Třebíčí!
3.3.Poslední venkovní duel sehraje Kadaň v SokolověSabina NovákováS o k o l o v / K a d a ň - Trhači se v rámci sedmapadesátého kola Chance ligy ve středu 4. března vypraví do nedalekého Sokolova. Jedná se o poslední výjezd právě probíhající sezóny. Co je jisté, že se již na čtrnácté Ústí v tabulce nedotáhneme, ovšem Baník bude bojovat, aby se odlepil ode dna tabulky. Duel započne v 18 hodin.
2.3.Trhači budou součástí boje pro IngridSabina NovákováK a d a ň - Trhači zanedlouho sehrají poslední kolo právě probíhající sezóny a dvaadvacátý ročník v prvoligové soutěži zakončí dobročinnou akcí. Tentokrát budeme společně bojovat za Ingrid, která potřebuje pomoc každého z vás! Doufáme, že se všichni setkáme v sobotu 7. března od 17 hodin na zimním stadioně v Kadani.
2.3.Trhači na Frýdek-Místek nestačiliKAD - FRM 1:9, 56.kolo | Jaroslav Šnobl K a d a ň - Dnešní utkání bylo v režii celku z Moravskoslezského kraje. Frýdek-Místek od začátku kontroloval utkání a několikrát si pohrál s domácí obranou. Konečných devět branek v naší síti je podtržením celého zápasu.
1.3.Do Kadaně zavítají frýdeckomístečtí RysiSabina NovákováK a d a ň - Sezóna se pomalu blíží ke svému konci a před sebou máme předposlední domácí střetnutí. V pondělí 2. března do Kadaně přijede daleký soupeř HC Frýdek-Místek. Není to dlouho, kdy Trhači sehráli právě na ledě soupeře dvojutkání - první duel skončil pro Kadaňské opravdu nelichotivě, následující den už byl výsledek o něco líbivější. Přesto jsme si z Frýdku-Místku neodvezli jediný bod. Tentokrát máme šanci na odplatu, a to v 18 hodin na ZS v Kadani. Nezapomeňte, že i tentokrát máte šanci s Auto Myslivec Podbořany hrát o dva lístky na MS ve Švýcarsku!
29.2.Kadaň jede do Ústí nad LabemUNL - KAD 6:4, 55.kolo | Stanislav JiskraK a d a ň - Trhači po nevydařeném domácím utkání míří na led Ústí nad Labem. Slovan narozdíl od Kadaně v posledním utkání vyhrál. Úvodní buly bude vhozena netradičně v 16:00. Zápas můžete sledovat také na hokejkatv.cz, nebo na webu onlajny.com!
29.2.Trhači v Ústí nad Labem padli o dva gólyUNL - KAD 6:4, 55.kolo | Stanislav JiskraK a d a ň / Ú s t í n / L a b e m - Trhači v rámci 25. kola části poražených vyjížděli do našeho krajského města. Ústí nad Labem šlo do vedení ve druhé minutě, Trhači však s vyrovnáním dlouho nečekali, poté Slovan odskočil do vedení o tři branky, to Trhači opět stáhli, přesto se z Ústí vracejí bez bodu.
26.2.Jestřábi nad síly TrhačůKAD - PRO 1:6, 54.kolo | Stanislav JiskraK a d a ň / P r o s t ě j o v - Utkání proti Jestřábům Trhačům nevyšlo dle představ. Z důvodu zranění ve dvanácté minutě ze hry odstoupil Jakub Neužil a soupeř toho ihned zásluhou Račuka využil. Druhou třetinu náš soupeř načal gólem, na tuto branku odpověděl František Wágner. Hosté poté přdali další čtyři branky a z Kadaně odjíží s plným počtem bodů.
25.2.Do Kadaně letí Jestřábi z ProstějovaKAD - PRO 1:6, 54.kolo | Stanislav JiskraK a d a ň – Chance liga nám nadělila dalšího soupeře, tentokrát do Kadaně míří daleký Prostějov. Jestřábi ještě pomýšlejí na předkolo play-off, výsledky tomu ale v posledních kolech nenapovídají. Úvodní buly bude vhozena v 18:00, zápas je také možné sledovat na webech onlajny.com a hokejkatv.cz
22.2.Benátky byly nad síly kadaňských TrhačůBNJ - KAD 7:1, 53.kolo | Jiří Novotný (KAD)B e n á t k y n/ J i z e r o u - K a d a ň - Po úterní srdnaté bitvě s Jihlavou zamířili černožlutí do Benátek nad Jizerou. Na nejstudenějším prvoligovém kolbišti ovšem od začátku tahali za kratší konec. Ve druhé třetině sice za stavu 5:0 snižoval Wágner, Trhačům se ale vrátit do zápasu nepodařilo. Domácí přidali další dva zásahy a Kadaňské vyprovodili sedmi góly.
20.2.Přivezou Kadaňští body od Jizery?BNJ - KAD 7:1, 53.kolo | Jiří Novotný (KAD)B e n á t k y n/ J i z e r o u / K a d a ň - Po nahuštěném programu ze začátku týdne čeká Kadaňské další soutěžní utkání. K němu se vydají na sever od Prahy, kde sídlí celek Benátek nad Jizerou. Středočechům patří 13. pozice v tabulce, jež bude s největší pravděpodobností i konečným umístěním týmu. Zato Trhači stále bojují o 14. příčku, na níž jim o 4 body odskočilo Ústí.
18.2.Přestože Trhači vedli, na jihlavskou Duklu nestačiliKAD - JIH 2:4, 52.kolo | Jaroslav ŠnoblK a d a ň - Skvěle rozehrané utkání nakonec skončilo pro domácí nepříznivě počátkem třetí třetiny. V té totiž Jihlava dokázala kompletně otočit stav utkání a zvítězit 4:2. Na konto Kadaňských přesnými střelami přispěli kapitán Jakub Trefný a Jaroslav Kůs.
17.2.Předehrávka s HC Dukla Jihlava je tu!KAD - JIH 2:4, 52.kolo | Stanislav JiskraK a d a ň - K předehrávce dvaapadesátého kola přijede do Kadaně Jihlava. Trhači v posledním kole vysoko padli na ledě Třebíče, Dukla naopak uspěla na ledě Sokolova. Kadani se však proti Jihlavě v letošní sezóně daří. Potvrdí se to i v tomto utkání? Odpověď na tuto otázku budeme znát již v úterý, úvodní buly bude vhozena v 18:00, zápas je také možné sledovat na webech onlany.com a hokejkatv.cz
17.2.Trhači si z Třebíče vezou vysokou porážkuTRE - KAD 11:1, 51.kolo | Sabina NovákováT ř e b í č / K a d a ň - Trhači na jednapadesáté kolo Chance ligy nebudou vzpomínat v dobrém, jelikož výjezd na Vysočinu se jim vůbec nevyvedl. Po první dvacetiminutovce dvougólový náskok domácích nebyl tak citelný a nic nebylo ztraceno, ovšem v prostřední části Bílé hvězdy poslaly za záda Olivera Štěpánka další čtyři přesné zásahy. Na straně Kadaňských se prosadil jakožto jediný úspěšný Josef Rindoš, pro kterého to byl první gól v právě probíhající sezoně. Své vítězství Třebíč v závěrečné třetině okořenila dalšími pěti góly, a s přehledem tak bere pro ni velmi důležité tři body za vítězství.
16.2.Aukce dresů z akce Legenda pomáhá odstartovala!Sabina NovákováK a d a ň - Trhači v rámci charitativní akce Legenda pomáhá oblékli speciální sadu dresů s podobiznou Petra Klímy. Letošní rok byl o něco speciálnější, a to tím, že by legenda českého hokeje Ivan Hlinka oslavil své sedmdesáté narozeniny. Právě na jeho počest celá akce vznikla a má za úkol ve spolupráci s Nadačním fondem Ivana Hlinky pomáhat bývalým hráčům a ostatním činovníkům ledního hokeje, kteří se sami nebo jejich rodiny nacházejí v sociálně obtížné životní situaci.


Generální partneři

© 2018 Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM