Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

Vypisuji posledních 30 článků.

11.8.Trhači nastříleli Chebu pět gólůKAD - CHB 5:2, 0.kolo | Stanislav JiskraK a d a ň - Cheb jakožto nováček druhé ligy sehrál s prvoligovými Trhači důstojné utkání, ve kterém ale měli většinu času navrch hráči domácího týmu. Cheb se sem tam dostal do větších příležitostí, některé Dvořák zpacifikoval, dvě však za svá záda propustil. Trhači však po celou dobu zápasu vedli a tak tomu bylo i po závěrečném hvizdu.
10.8.Hokej v úterý bude! Dorazí druholigový ChebKAD - CHB 5:2, 0.kolo | Sabina NovákováK a d a ň - V úterý 11. srpna se měli Trhači střetnout s druholigovými Klatovy, ovšem karanténa některých hráčů z plzeňské akademie, kteří měli nastoupit za Klatovy, toto utkání zhatila. Fanoušci ale o hokej nepřijdou. Do Kadaně totiž zavítá jiný druholigový soupeř – nováček HC Stadion Cheb. Zápas startuje v úterý 11. srpna v 18 hodin.
10.8.Permanentní vstupenky v prodeji!Sabina NovákováK a d a ň – Jak již bylo avizováno, prodej permanentních vstupenek byl ještě nedávno teprve za dveřmi. Nyní je ale veškeré čekání u konce a již od úterý 11. srpna jsou dostupné na pokladně zimního stadionu v Kadani v rámci domácích střetnutí A-týmu.
8.8.Utkání s Klatovy je zrušenoSabina NovákováKoronavirová situace na území nejen České republiky je neúprosná - až nyní se dotkla kadaňského A-týmu, ačkoliv jen vzdáleně. Následující plánované přípravné utkání s SHC Klatovy je zrušeno.
6.8.Kolín předvedl obratKAD - KOL 3:4, 0.kolo | Stanislav JiskraK a d a ň - Trhači sehráli po jednom volném dni druhé přípravné utkání. Domácím se podařilo za dvě dvacetiminutovky dvakrát skórovat v oslabení. Kolín se prosadil až v periodě třetí, kdy čtyřmi přesnými zásahy otočil vývoj utkání na svou stranu.
4.8.Trhači zvítězili nad ústeckým SlovanemKAD - UNL 3:1, 0.kolo | Sabina NovákováK a d a ň - Trhači naskočili na led po týdnu přípravy, aby odehráli první přípravné utkání. Jako první se jim do cesty postavilo Ústí nad Labem. Rozhodnutí se uskutečnilo již v první třetině, kdy diváci viděli v úvodu zápasu hned tři branky. Druhá třetina pak byla upravena pouze o jeden gól, a to ze strany domácích. Poslední dvacetiminutovka už poznamenaná gólovou radostí nebyla vůbec. Za Kadaňské se prosadili Jakub Veselý, Jan Svoboda a Roman Chlouba.
4.8.Ve čtvrtek do Kadaně přijede nováček, SC KolínKAD - KOL 3:4, 0.kolo | Sabina NovákováK a d a ň - V úterý se Trhači radovali z výhry nad rivalem z Ústí nad Labem, ve středu už se připravují na další střetnutí. Do Kadaně přijede nováček Chance ligy - Kolín. Ten má také jeden přípravný zápas za sebou, taktéž se utkal s Ústím nad Labem a i výsledek byl stejný, tedy 3:1 pro Kozly. Utkání začíná ve čtvrtek 6. srpna od 18 hodin na kadaňském zimním stadionu.
3.8.Trhače jako první prověří Ústí nad LabemKAD - UNL 3:1, 0.kolo | Sabina NovákováK a d a ň - Trhače už v úterý 4. srpna čeká první přípravné utkání před novou sezónou Chance ligy. Po více než týdnu přípravy na ledě se Kadaň utká s ústeckým Slovanem. Zápas startuje od 18 hodin a vstup je povolen pouze se zakrytím nosu a úst.
1.8.Aktuality po prvním týdnu přípavySabina NovákováK a d a ň - Trhači mají za sebou první týden letní přípravy. V následujícím článku se dozvíte informace o zraněních, hráčích z Ruska, nebo o komplikacích, které nastaly v souvislosti s koronavirem.
29.7.Ceny permanentek, vstupenek a aktuální opatření Jiří Novotný K a d a ň - Ačkoliv tomu venkovní teploty nenapovídají, začátek nového ročníku se kvapem blíží a s ním i nezbytné přípravné duely. Jako první prověří Trhače ústecký Slovan, jenž na kadaňský zimní stadion dorazí v úterý 4. srpna.
25.7.Přidané přípravné duely s KolínemRedakceK a d a ň - Do rozpisu přípravných zápasů na novou sezónu Chance ligy přibyla dvě utkání. Kadaň se dvakrát utká s prvoligovým nováčkem z Kolína. První střetnutí se odehraje na kadaňském zimním stadionu 6. srpna od 18 hodin a odveta je naplánována v Kolíně na 1. září taktéž od 18 hodin.
23.7.Kadaň vstoupí do nové sezony s obměněným kádremRedakceK a d a ň - Již v neděli 26. července proběhne první sraz vedení, realizačního týmu a hráčů, kteří budou v Kadani působit. První trénink se uskuteční v pondělí a zúčastní se ho několik známých i nových tváří ať hráčských, tak trenérských. Novinkou v trenérském týmu je návrat Jaroslava Becka.
21.7.První přípravu odehrají Trhači se SlovanemRedakceK a d a ň - Předsezónní příprava na ledě startuje kadaňským Trhačům už 27. července, a na řadu tak přicházejí i přípravné zápasy. Kadaň se v letních měsících střetne s týmy z Chance ligy, konkrétně s Ústím nad Labem, Sokolovem a Litoměřicemi. Utká se také tradičně s druholigovými Klatovy.
9.6.Sezóna 2020/2021 slovy Petra KlímySabina NovákováK a d a ň - Přípravy na sezónu 2020/2021 jsou v plném proudu, a proto jsme se na podrobnosti zeptali generálního manažera Petra Klímy. Do Chance ligy se přihlásilo všech devatenáct týmů a po třech letech bude opět sestupová. Nově se v ní představí Rytíři z Kladna a druholigové týmy ze Šumperka, Kolína a Vrchlabí.
9.6.Formát a rozlosování Chance ligy 2020/2021RedakceK a d a ň - Trhači už znají rozpis zápasů první části Chance ligy na sezónu 2020/2021. První mistrovský zápas odehrají 12. září a začnou rovnou zostra. Na kadaňský led totiž přijede Kladno, které sestoupilo z extraligy. Zároveň se mění formát Chance ligy – sestoupit můžou až čtyři týmy.
13.4.Druhé kolo aukce Legenda pomáháSabina NovákováK a d a ň - Kdo si nestačil vydražit svůj vyhlídnutý dres, které kadaňští hráči oblékli v rámci akce Legenda pomáhá, má jedinečnou možnost se o něj poprat v druhém kole aukce. Konec aukce je naplánovaný na středu 15. dubna ve 20 hodin.
31.3.V trenérské dvojici P. Rosola doplní V. JeřábekSabina NovákováK a d a ň – Trhači budou mít v následující sezóně 2020/2021 nové trenérské duo. Petra Rosola, který se v již ukončeném ročníku připojil k Tomáši Hamarovi, doplní Vladimír Jeřábek.
27.3.Petr Klíma o sezóně minulé i té nadcházejícíSabina NovákováK a d a ň - Hokejová sezóna Trhačům skončila před necelými třemi týdny, a proto vám přinášíme shrnutí sezóny s generálním manažerem Petrem Klímou. V rozhovoru se také dozvíte o plánech na příští sezónu, která bude po třech letech opět sestupová.
24.3.Exhibiční zápas Olda 60 s P. Klímou a P. RosolemSabina NovákováJ i h l a v a / K a d a ň - Pojďme si v této nelehké době připomenout něco veselejšího. V Jihlavě se v neděli 8. března uskutečnil exhibiční zápas k oslavě 60. narozenin Oldy Válka - bývalého jihlavského forvarda a československého reprezentanta. V rámci akce se na ledě představili také kadaňský Petr Klíma a Petr Rosol!
19.3.Pomozme společně kadaňské nemocniciSabina NovákováK a d a ň - Nacházíme se všichni v nelehké situaci, a proto dbejte na své zdraví, ale i zdraví druhých nošením roušek. Kdo by chtěl ovšem k tomu navíc pomoci dobré věci, máme pro vás tip. Nemocnice Kadaň se momentálně potýká s nedostatkem roušek, takže kdo by mohl jakkoliv pomoci, ať už z řad partnerů, příznivců, hráčů a fanoušků i s jejich šitím, bude vám za to lékařský personál velmi vděčný. Kdo ale není úplně kamarád se šicím strojem a chtěl by přesto pomoci, můžete se zapojit jako dobrovolník a měřit při vstupu do nemocnice teplotu. Veškeré ochranné pomůcky vám budou poskytnuty.
17.3.Ohlédnutí za sezonou 2019/20Jiří NovotnýK a d a ň - Po loňském "nultém" ročníku, před jehož začátkem dlouho visely otazníky nad budoucnosti hokeje v Kadani, odehráli Trhači svou v podstatě první plnohodnotnou sezonu od ukončení spolupráce s Chomutovem. Pojďme si ji společně zrekapitulovat.
12.3.J. Kůs: „Zápas se nepodobal těm předešlým.“Sabina NovákováK a d a ň - Sezónu Trhači zakončili před domácími diváky v souboji s kádrem SK Horácká Slavia Třebíč. Jedním ze střelců celkových pěti branek putující za záda gólmana Třebíče byl také asistent kapitána Jaroslav Kůs, který také sezónu zakončil jakožto nejproduktivnější hráč kadaňského A-týmu.
12.3.Ukončení sezóny na ZS v KadaniTisková zprávaVzhledem k rozhodnutí VV ČSLH se ukončují všechny soutěže mládeže. SK Kadaň - hokej z.s. rozhodl o ukončení tréninků mládeže i přípravky s platností od čtvrtka 12.3. od 14:00. Končí tím i kompletní provoz zimního stadionu
10.3.Koronavirus - vyjádření klubuJaroslav ŠnoblŽádáme všechny rodiče, trenéry i děti, aby v případě, že přicestovali ze zasažených lokalit Evropy ( lyžování atd... ) vynechali tréninky, či hromadná setkání v klubu SK Trhači. Prosím buďte ohleduplní ke svému okolí. Neradi bychom kvůli jedincům rušili naplánovaný harmonogram zápasů a tréninků do konce března. Za celý klub děkujeme.
8.3.Trhači vybrali pro Ingrid Dvořákovou 26 400 korun!Sabina NovákováK a d a ň – Trhači se v závěru sezony rozhodli podpořit osmnáctiletou dívku z Kadaně, o které jsme vám říkali v předchozím článku, aby ji přiblížili ke splnění svého snu, a tedy operace oka. Ingrid Dvořáková tak byla hlavní tváří posledního duelu sezóny 2019/2020.
8.3.M. Dubský: „Zasloužili jsme si vyhrát.“Sabina NovákováK a d a ň / T ř e b í č - Poslední klání sezony 2019/2020 Trhači sehráli na domácí půdě proti SK Horácká Slavia Třebíč. Přestože dvakrát v utkání vedli, naposledy poměrem 3:1, hostující celek v prostřední části předvedl obrat čtyřmi vsítěnými góly za záda Olivera Štěpánka. Pár minut do konce se ještě podařilo Trhačům náskok Horácké Slavie stáhnout na 5:6, přesto nakonec tři body náležely soupeři. Za Kadaňské se na seznam střelců zapsali František Wágner, Jurij Žolobov, Jaroslav Kůs a Martin Dubský. Poslední jmenovaný se nedávno v Ústí nad Labem prosadil poprvé v Chance lize dvěma přesnými střelami a dnes přidal svou třetí branku za Trhače.
7.3.Trhači se důstojně rozloučili se sezónou KAD - TRE 5:6, 58.kolo | Jaroslav ŠnoblK a d a ň - V závěrečném utkání sezóny na led Trhačů zavítala favorizovaná Třebíč, která již měla jistotu účasti v předkole o playoff. Zápas, který byl zároveň spojen s dobročinnou akcí a jehož symbolem se stala Ingrid Dvořáková, nabral neuvěřitelných obrátek. Celý souboj byl pro diváky velmi atraktivní, padlo v něm hodně branek, brankáři předvedli na obou stranách skvělé zákroky a pro Trhače to bylo důstojné rozloučení s letošní moc nepovedenou sezónou.
5.3.Letošní derniéru obstará duel s Horáckou Slavií TřebíčKAD - TRE 5:6, 58.kolo | Jiří Novotný K a d a ň - Základní část Chance ligy dospěla do svého závěru, což pro příznivce kadaňského hokeje znamená jediné - v sobotu uvidíme Trhače v letošním ročníku naposledy. Na černožluté se po minulém kole nebezpečně dotáhl Sokolov, o motivaci tak bude mít kadaňský soubor postaráno. Soupeřem jim bude Horácká Slavia Třebíč, jež si v předstihu zajistila předkolo play-off. Utkání bude navíc spojeno s dobročinnou akcí, v níž budeme společně bojovat pro Ingrid (více v samostatném článku). Buďte u toho!
4.3.Kadaňští se v Sokolově gólově neprosadiliSOK - KAD 8:0, 57.kolo | Jiří Novotný, Kamila StröerováS o k o l o v / K a d a ň - Po pondělním nezdaru s Frýdkem-Místkem neuspěli černožlutí ani v Sokolově. I tentokrát postavili jen tři kompletní formace a absence klíčových hráčů byla na jejich výkonu znát. Baník se trefil hned v první minutě a po většinu utkání kontroloval hru, což potvrdil osmi vstřelenými brankami. Sezona Trhačům ještě nekončí, přijďte je podpořit v sobotním klání s Třebíčí!
3.3.Poslední venkovní duel sehraje Kadaň v SokolověSabina NovákováS o k o l o v / K a d a ň - Trhači se v rámci sedmapadesátého kola Chance ligy ve středu 4. března vypraví do nedalekého Sokolova. Jedná se o poslední výjezd právě probíhající sezóny. Co je jisté, že se již na čtrnácté Ústí v tabulce nedotáhneme, ovšem Baník bude bojovat, aby se odlepil ode dna tabulky. Duel započne v 18 hodin.


Generální partneři

© 2018 Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM