Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

Vypisuji posledních 30 článků.

27.7.Trhači na svém ledě i s posilami z KanadyJiří Novotný (KAD)K a d a ň - Na začátku července zahájili Trhači tréninkový předkemp v Klášterci nad Ohří, kde se trenéru Růžičkovi kromě známých tvářích hlásila celá plejáda nováčků, kteří se ucházejí o místo v A týmu. Momentálně se Kadaňští připravují již na domovském kluzišti a rozšířili své řády o další zajímavé tváře.
6.7.Realizační tým pro sezónu 2021/2022Sabina NovákováV neúprosné sezóně Chance ligy 2021/2022, ve které může sestoupit až pět týmů, povede Trhače velezkušený trenér Vladimír Růžička. K ruce bude mít kolegu Daniela Brandu. V pozici vedoucího týmu a kustoda přidá druhou sezónu u Trhačů Pavel Mošna. Roli videokouče zastane Daniel Karbula.
6.7.Ve středu startuje předkemp v Klášterci n/OhříSabina NovákováVe středu 7. července odstartuje nováčkovský předkemp pro mladé hráče a hráče, kteří budou bojovat o místo v kádru. Trhači využijí možnosti dřívějšího ledu v sousedním Klášterci nad Ohří, kde se trenérům představí několik mladších hráčů a hráčů na zkoušku. Na led do Kadaně se Trhači dostanou 26. července, kde bude zahájen klasický kemp pro hráče.
8.6.P. Klíma: „Tým se sejde na ledě 7. července.“Sabina Nováková

Začátek sezóny 2021/2022 se kvapem blíží, Trhači tak hlásí první termín společného setkání na ledové ploše, výběr nových tváří do mužstva, ale především potvrzení přihlášení do prvoligové soutěže.

19.5.Liga rozlosována! Trhači na úvod zamíří do VsetínaJiří Novotný (KAD)K a d a ň - Nový ročník druhé nejvyšší hokejové soutěže již zná svůj definitivní jízdní řád, v němž oproti původnímu došlo k několika úpravám. V prvotním rozpisu byly chybně nasazeny celky Slavie a Třebíče, Havířov pro změnu upozornil na nerovnoměrně rozložený počet domácích utkání v atraktivním sobotním termínu.
18.5.Chance liga hlásí návrat baráže i přímého sestupuJiří Novotný (KAD) K a d a ň - Po neúplné sezoně zasaženou pandemií koronaviru se oči hokejových fanoušků upínají k novému ročníku, jenž by měl být omezený podstatně méně. Největší změnou je návrat strašáka v podobě sestupu do druhé ligy, jenž udeří po několika letech, v nichž měli všichni účastníci jistotu setrvání v soutěži. V ročníku 2021/22 o patro níže přímo zamíří hned čtyři nejslabší celky.
14.5.R. Chlouba a J. Trefný: Odchod kadaňských ikonJiří Novotný (KAD)K a d a ň - Oba patří bez nadsázky mezi legendy kadaňského hokeje, nicméně od nového ročníku již černožlutý dres oblékat nebudou. Po stovkách odehraných zápasů v kadaňských barvách tým opouští kapitán Jakub Trefný s Romanem Chloubou. Zatímco prvně jmenovaného čeká nová výzva v Chance lize, populární jednasedmdesátka míří na regionální úroveň.
10.3.J. Trefný: „Musel jsem se vrátit k tomu, co mám rád.“Sabina NovákováK a d a ň - Trhači mají za sebou sezónu 2020/2021, kterou v čele vedl kapitán Jakub Trefný. I právě devětatřicetiletého rodáka z Loun omezil covid v rámci jeho působení u Trhačů. Pro Jakuba Trefného to byla již jedenáctá sezóna, ve které oblékl černožlutý dres, sám zmínil, že u hokeje by ještě rád zůstal a dotáhl to k 1000. utkání v Chance lize, pokud bude mít možnost. V právě dokončené sezóně si kadaňský obránce připsal tři branky a sedm asistencí.
8.3.K poslednímu duelu sezony cestují Kadaňští do HavířovaHAV - KAD 5:4, 34.kolo | Jiří Novotný (KAD)K a d a ň / H a v í ř o v - Závěrečný duel letošního ročníku Chance ligy sehrají Trhači na ledě Havířova, čeká je tedy bezmála 500 kilometrů dlouhá štreka napříč republikou. Úvodní buly padne v 17:00 a připraven bude tradiční online přenos na webu onlajny.com.
8.3.Kadaň poslední zápas v Havířově zdramatizovalaHAV - KAD 5:4, 34.kolo | Sabina NovákováH a v í ř o v / K a d a ň - K poslednímu utkání, 34. kolu Chance ligy, se Trhači vydali do dalekého Havířova. Soupeř byl na úspěšnější vlně a vybudoval si vítězství 3:0. Poté ale Kadaňští zatli zuby a začali duel dramatizovat, nakonec to v poslední minutě za stavu 5:4 zkusili v šesti, ani to ale body pro hostující tým nepřineslo.
7.3.M. Hanuljak: „Možná to byl můj poslední zápas.“KAD - VSE 2:7, 33.kolo | Sabina NovákováK a d a ň / V s e t í n - Trhači se v třiatřicátém kole Chance ligy potkali s valašským klubem VHK ROBE Vsetín. Mezi tři tyče se po zhruba dvou měsících postavil zkušený Miroslav Hanuljak, se kterým jsme pro vás připravili pozápasový rozhovor.
6.3.Vsetínští nad Kadaní vyzráli rozdílem pěti branekKAD - VSE 2:7, 33.kolo | Sabina NovákováK a d a ň / V s e t í n - V posledním domácím utkání se Trhači postavili soupeři ze Vsetína. Ačkoliv v posledních kolech Kadaňští podávali vyrovnané výkony s týmy z horní poloviny tabulky, tentokrát to domácím bohužel nevyšlo. Valaši si ze severozápadu Čech odvezli tři body za vítězství 7:2.
4.3.V sobotu naposledy doma. Vyzrají Trhači na Vsetín?KAD - VSE 2:7, 33.kolo | Jiří Novotný (KAD)K a d a ň - S příchodem března se nachýlil konec základní části Chance ligy a Trhače čeká poslední duel letošní sezony na domácím kluzišti. Na dalekou cestu do podkrušnohoří se vydají hráči VHK ROBE Vsetín, bývalého extraligového kolosu, jenž na konci milénia sbíral tituly jako na běžícím pásu. Úvodní buly padne v sobotu 6. března v 17:00, fandit černožlutým bojovníkům můžete alespoň při sledování textového přenosu na webu onlajny.com.
3.3.Kadaň vedla a šlapala Přerovu na patyPRE - KAD 3:1, 32.kolo | Sabina NovákováP ř e r o v / K a d a ň - K dvaatřicátému kolu Chance ligy vrazili Trhači až do dalekého Přerova. Jako první gólově do utkání vstoupili Kadaňští v čele s Jakubem Veselým. V následující třetině ale soupeř srovnal a v periodě závěrečné dokonce vedl. Přesto Kadaň cítila šanci na srovnání a zkusila to v šesti, toho ale využili opět Zubři a vsítili gól do prázdné branky.
2.3.Trhači cestují na led rozjetého PřerovaPRE - KAD 3:1, 32.kolo | Jiří Novotný (KAD)K a d a ň - Základní část Chance ligy pomalu spěje do finále a černožluté bojovníky čekají poslední tři mistrovské duely. Trhači v sobotu zanechali výborný dojem po statečné bitvě s vedoucím Kladnem. Zda na tento výkon navážou také v Přerově, se dozvíme v utkání, jež v tamní MEO Aréně startuje ve středu 3.3. v 18:00. Připraven bude textový přenos na webu onlajny.com.
28.2.M. Svoboda: „Ubojovali jsme dobrý výsledek.“KAD - KLA 2:3, 31.kolo | Sabina NovákováK a d a ň / K l a d n o - Předposlední duel na domácí půdě Trhači sehráli s lídrem Chance ligy. Soupeř si sice vybojoval třígólový náskok, domácím se ale podařilo zápas ještě zdramatizovat. K tomu přispěla dvojice hráčů Matyáš Svoboda a Tomáš Koblížek.
27.2.Kadaňští byli krok od srovnání, body ale nakonec berou RytířiKAD - KLA 2:3, 31.kolo | Sabina NovákováK a d a ň / K l a d n o - Předposlední domácí klání Trhačů se uskutečnilo proti kladenským Rytířům. Ti si během první poloviny zápasu vytvořili tříbrankový náskok. Trhači ale zatli zuby a pokusili se srovnat se soupeřem krok. Jako první se branky ujal Matyáš Svoboda a deset minut nato ho napodobil Tomáš Koblížek. I přes početní výhodu v samotném závěru Kadaň vyrovnávací branku nevsítila a tři body si odváží Kladno.
26.2.Do Kadaně zavítá vedoucí KladnoKAD - KLA 2:3, 31.kolo | Sabina NovákováK a d a ň / K l a d n o – V sobotu 27. února se na kadaňském ledě odehraje předposlední zápas letošního ročníku Chance ligy. Trhači přivítají vedoucí tým soutěže Rytíře z Kladna. To si v posledním střetnutí s Ústím připsalo vysokou výhru a přijede do Kadaně s jasným cílem udržet první místo tabulky. Permanentkáři mohou duel sledovat zdarma na www.hokejkatv.cz, tradiční psaný přenos bude k dispozici na webu www.onlajny.cz. Úvodní buly bude vhozeno v 17 hodin.
25.2.Projekt O Kapku lepší hokej opět pomohlRedakceK a d a ň - Druhý ročník charitativního projektu O Kapku lepší hokej byl jedním slovem strhující! Po obrovské podpoře všech hokejových týmů a médií přišly na řadu DMS zprávy, aukce a další akce, které měly pro Nadační fond Kapka naděje vygenerovat co nejvyšší sumu. Ta bude následně distribuována do nemocnic po celé České republice, kde se věnují léčení dětí s poruchami krvetvorby a dalšími onkologickými onemocněními. A výsledek? V roce 2021 se vybralo famózních 872 396 korun! Na místě je třeba poděkovat všem, kteří se jakkoliv zapojili a pomohli k dosažení takové částky.
24.2.Z Vrchlabí se Kadaňští vrací bez bodového ziskuVRC - KAD 7:4, 30.kolo | Sabina NovákováV r c h l a b í / K a d a ň - Jeden z posledních výjezdů Trhači sehráli na půdě Vrchlabí. To na soupeře vlítlo v plné síle a již po první polovině první třetiny vedlo o čtyři branky. Postupně se Trhači dostávali do hry a pomalými krůčky dotahovali soupeře, ten ale pokaždé odskočil a dobře rozjeté klání si už vzít nenechal.
23.2.Ve středu se Trhači vydají do podhůří KrkonošVRC - KAD 7:4, 30.kolo | Jiří NovotnýK a d a ň - Po debaklu v Sokolově přivítali Kadaňští pražskou Slavii, které zle zatápěli a ačkoli z utkání nevytěžili bodový zisk, padli se vztyčenou hlavou. 30. kolo Chance ligy zavede Trhače na led Vrchlabí, jež se po letech v druholigovém azylu vrátilo mezi profesionální celky ve velkém stylu. Úvodní buly padne ve středu 24. února v 16:00, připraven bude textový online přenos.
20.2.Trhači padli se Slavií jednobrankovým rozdílemKAD - SLA 1:2, 2.kolo | Sabina NovákováK a d a ň - V sobotu 20. února se na zimním stadioně v Kadani sehrála dohrávka 2. kola Chance ligy. Jako první se prosadil právě domácí kádr, za což se zasloužil osmnáctiletý Róbert Bačo. Kadaňský útočník si tak připsal první branku mezi seniory. Slavii se ale podařilo v téže třetině srovnat a v té následující vsítit vítěznou branku.
20.2.„S pokutovým systémem mě ještě neseznámili,“ směje se BačoKAD - SLA 1:2, 2.kolo | Sabina NovákováK a d a ň - Proti Slavii se znovu v kadaňském dresu objevil osmnáctiletý Róbert Bačo. Právě on se postaral o to, že se Trhači hned v páté minutě úvodní třetiny dostali do vedení. Pro slovenského útočníka se jednalo o první přesnou trefu mezi seniory.
19.2.V sobotu přivítáme pražskou SlaviiSOK - KAD 10:0, 28.kolo | Jiří Novotný (KAD)K a d a ň - Přesně po dvou týdnech se Trhači znovu představí na svém domácím kluzišti. Po reprezentační pauze a následném debaklu v Sokolově se budou chtít předvést v lepším světle proti pražské Slavii. Úvodní buly padne v tradičním sobotním čase od 17:00, připraven bude textový online přenos.
18.2.P. Klíma zrušil do soboty veškeré tréninky A-týmuRedakce
17.2.Kadaň obdržela v Sokolově nechvalnou desítkuSOK - KAD 10:0, 28.kolo | Sabina NovákováS o k o l o v / K a d a ň - Trhači se po reprezentační přestávce vydali do momentálně uzavřeného okresu Sokolov, kde sehráli 28. kolo Chance ligy. Po první třetině byl výsledek ze strany hostujících ještě hratelný, avšak po části prostředí byl již rozdíl čtyřgólový. Poslední dvacetiminutovka nabídla domácímu celku splnit pomyslný cíl desítky, díky které si zaslouženě připsal Sokolov tři body.
15.2.Po repre pauze zamíří Trhači do SokolovaSOK - KAD 10:0, 28.kolo | Jiří Novotný (KAD)K a d a ň - Bezmála dvoutýdenní zápasový oddych je u konce a o slovo se znovu hlásí Chance liga. Trhači, kteří z domácího trojboje vytěžili tři body za výhru nad Šumperkem, vyjedou poprvé v tomto měsíci na venkovní kluziště. Stále však budou pod dohledem hřebenů Krušných hor, neboť zajíždějí do nedalekého Sokolova. Úvodní buly padne ve středu 17. února v 18:00, připraven bude tradiční online přenos.
6.2.I přes srovnání stavu Kadaň doma padla s KozlyKAD - KOL 3:5, 27.kolo | Sabina NovákováK a d a ň / K o l í n - Třetí domácí utkání v řadě sehráli Trhači s Kolínem. Ačkoliv v posledním střetnutí s Kozly dokázali Kadaňští získat tři body, tentokrát to bylo nad jejich síly. Soupeř se během prvních jedenácti minut dostal do tříbrankového vedení, které následně smazaly branky Jakuba Naara, Matyáše Svobody a Lukáše Adámka. Středočeši se nakonec v závěrečné dvacetiminutovce dostali do vedení a ukořistili si tak tři body do tabulky. Pro Jakuba Naara a Lukáše Adámka se jednalo o první vstřelené branky mezi muži!
6.2.Jakub Naar: „Rozhodla třetí třetina.“KAD - KOL 3:5, 27.kolo | Sabina NovákováK a d a ň / K o l í n - Vstup do utkání Trhačům příliš nevyšel, veškeré manko ale bylo do třiatřicáté minuty pryč. O srovnání se postarali Matyáš Svoboda a dvojice mladých hráčů, kteří se mezi muži prosadili vůbec poprvé - Lukáš Adámek a Jakub Naar. Duel nakonec skončil vítězstvím hostujícího kádru dvoubrankovým rozdílem.
4.2.Domácí trojboj završí duel s KolínemKAD - KOL 3:5, 27.kolo | Jiří NovotnýK a d a ň - Po zápasu v Benátkách nad Jizerou dostali Trhači volno od úmorného cestování napříč republikou, neboť jízdní řád Chance ligy jim naplánoval hned tři domácí duely v řadě. Ten první se Šumperkem zvládli na výbornou, v derby s Ústí nad Labem však padli. Znovu se na domácím kluzišti představí v sobotu 6. ledna, kdy se v Kadani představí Kolín.


Generální partneři

© 2013 - 2021   Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM