Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

Vypisuji posledních 30 článků.

15.12.Trhači nezvládli zápas se SlaviíKAD - SLA 2:7, 35.kolo | Filip De BolleK a d a ň - Trhači o začátku zápasu tahali za kratší konec a po dvou třetinách svítilo skóre 0:4. Naději vykřesal úvod třetí třetiny, když branky Karla Šefla a Matyáše Svobody snížily na rozdíl dvou branek. Pražané však překvapení nedopustili a třemi brankami v druhé polovině třetí třetiny navýšili skóre na konečných 2:7.
15.12.Předání dresu na podporu Radka ZelinkyRedakceK a d a ň - Dres Trhačů se jmenovkou Zelí, který kadaňský klub věnoval na podporu Radka Zelinky do aukce, byl vydražen a předán majiteli, tedy C-týmu florbalistů FBC DDM Kati Kadaň, v rámci sobotní utkání s HC Slavia Praha.
14.12.Kadaň o víkendu vyzve pražskou SlaviiKAD - SLA 2:7, 35.kolo | Sabina NovákováK a d a ň / S l a v i a - V rámci pětatřicátého kola Chance ligy Trhači na domácí půdě přivítají mužstvo pražské Slavie. Kadaňští si v minulém kole nezahráli, jelikož do Jihlavy nedojeli, a zápas s Duklou tak musel být odložen. Soupeř je však nabuzen, jelikož si vydobyl vítězství nad Prostějovem po čtyřech prohrách. Mimo jiné bude na zimním stadionu před druhou třetinou předán dres na podporu Radka Zelinky zástupci florbalistů FBC DDM Kati Kadaň. Vydražen byl za neuvěřitelných sedmnáct tisíc korun! Úvodní buly bude vhozeno v 17 hodin.
12.12.Zápas s Jihlavou musel být odloženJIH - KAD, 34.kolo | Tisková zprávaVzhledem k dopravním komplikacím, které Trhače postihly na cestě do Jihlavy, se po dohodě obou klubů zápas s Duklou odkládá. Náhrada je předběžně naplánovaná na 4. února 2019. O dalším dění či změnách vás budeme včas informovat.
11.12.Trhači svedou bitvu o body s lídrem tabulkyJIH - KAD, 34.kolo | Sabina NovákováJ i h l a v a / K a d a ň - Trhače čeká čtyřiatřicáté kolo Chance ligy, v rámci kterého si udělají výlet do Jihlavy. Zatímco Dukla si střeží zlatou příčku tabulky, Trhači se díky výhře nad Benátkami nad Jizerou ze čtrnáctého místa posunuli na třinácté. Avšak i soupeř má za sebou úspěšně odehrané kolo. V Prostějove si vybojoval vítězství 4:2. Start zápasu je naplánován na 17:30.
10.12.Kadaň i přes vypjatý závěr zdolala Benátky n/JKAD - BNJ 4:3, 33.kolo | Sabina NovákováK a d a ň / B e n á t k y n/J - Při příležitosti třiatřicátého kola Trhači vyzvali na domácí půdě HC Benátky nad Jizerou. I přesto, že soupeř jako první otevřel stav utkání, bylo to právě jediné vedení, které v utkání nabyl. Po zbytek večera byli Kadaňští na koni, ze kterého se je snažili Benátečtí shodit ve vypjatém závěru. Trhači si přesto připisují tři body do tabulky a nahrazují Benátky nad Jizerou na třinácté příčce.
10.12.M. Svoboda: „Pokoušel jsem se o co nejlepší výkon.“KAD - BNJ 4:3, 33.kolo | Sabina NovákováK a d a ň / B e n á t k y n/J - Trhači v souboji s Benátkami nad Jizerou přidali na své konto další tři důležité body. Ty jim mimochodem zaručili i přeskočení soupeře v tabulce. K výhře Kadaně přispěli střelci Matyáš Svoboda, Roman Chlouba, Jakub Trefný a Martin Šťovíček. První ze čtveřice jmenovaných si v rámci své premiéry v Kadani připsal svou první branku za seniorský A-tým.
9.12.Trhače čeká domácí duel s Benátkami n/JizerouKAD - BNJ 4:3, 33.kolo | Stanislav Jiskra, Sabina NovákováK a d a ň / Benátky n/J – V pondělí v rámci 33. Kola Chance ligy přivítáme na svém ledě farmářský tým Liberce. Benátky nad Jizerou mají o dva body více než Kadaň, která se v případě výhry může posunout o příčku výše. Úvodní bule duelu o třinácté místo bude vhozena v 18:00.
9.12.Kadaňský A-tým hlásí (staro)nové posilySabina NovákováK a d a ň - Vzhledem k marodce a odchodům některých hráčů se vedení Kadaně rozhodlo posílit kádr. Do utkání s Benátkami nad Jizerou zasáhnou tři nové posily kadaňského A-týmu. Jedná se o jednoho útočníka a dva obránce. Konkrétně jde o forvarda Matyáše Svobodu a zadáky Karla Šefla a Ondřeje Buchtelu. Pro Matyáše Svobodu se bude jednat o premiéru, další dva jmenovaní to v Kadani dobře znají.
8.12.Kadaňští se ze Vsetína vrací s porážkouVSE - KAD 5:2, 32.kolo | Sabina NovákováP ř e r o v / K a d a ň - Dvaatřicáté kolo je již minulostí a Trhači se ze Vsetína vrací bez bodu. Již v první periodě Vsetín vsítil dvě branky, na které navázali i následujících dvou dvacetiminutovkách. Za stavu 4:0 pro domácí přišly dva rychlé góly, o které se postarali Roman Chlouba a Petr Maršoun. Na přesné střely stačilo Trhačům v závěrečné části pouhých dvacet vteřin. Na vítězství to však nestačilo a Valaši necelé dvě minuty do konce vstřelili pátou branku.
7.12.Vyjádření Petra Klímy ke změnám v kádruStanislav Jiskra, Sabina NovákováK a d a ň - Trhači v poslední době prochází změnami. Kádr opustil nejlepší střelec Lukáš Klíma, o kterého projevila zájem Jihlava. Právě do Dukly následovaly kroky i obránce Jana Holého. Oba se s klubem dohodli na působení do konce sezóny. Do Chomutova se v rámci střídavých startů vydal Kevin Klíma výměnou za obránce Ondřeje Buchtelu. Ke všem bodům se vyjádřil sportovní manažer a trenér Petr Klíma.
7.12.Trhači míří do Vsetína, oloupí ho o tři body?VSE - KAD 5:2, 32.kolo | Sabina NovákováK a d a ň - Na programu je třiadvacátého kolo a s ním i výjezd Trhačů za soupeřem. Tentokrát se černožlutí v sobotu 8. prosince vydají na led VHK ROBE Vsetín. Ten si momentálně podřimuje na pátém místě, avšak pouhé tři body ztrácí na stříbrné Kladno. Kadaň po úspěšném střetnutí s Porubou opustila poslední příčku a znovu se posunula na čtrnácté místo tabulky. Zápas startuje v 17:30.
5.12.Trhači porazili Porubu, tři body zůstávají v KadaniKAD - POR 3:2, 31.kolo | Sabina NovákováK a d a ň / P o r u b a - V rámci jednatřicátého kola Chance ligy vyzvali kadaňští hokejisté soupeře z Poruby. Dva předešlé zápasy vyšli lépe právě hostujícím hráčům, tentokrát si ale Trhači tři body ohlídali a zvítězili rozdílem jedné branky. Za domácí se prosadili Jiří Tupý, Lukáš Klíma a vítězný gól vsítil Jan Holý!
5.12.Jan Holý: „Za šanci v Kadani jsem rád.“VSE - KAD 5:2, 32.kolo | Sabina NovákováK a d a ň - Trhači mají za sebou tříbodové vítězství nad Porubou. Poslední a vítězný gól zaznamenal třiadvacetiletý obránce Jan Holý, který se k Trhačům připojil v polovině října. Na své konto již stačil nasbírat šest kanadských bodů - jednu branku a pět asistencí. Hned tři nahrávky na góly si připsal během jednoho duelu, a to proti Třebíči.
4.12.Kadaň podruhé v řadě doma, hostit bude PorubuKAD - POR 3:2, 31.kolo | Stanislav Jiskra, Sabina NovákováK a d a ň / P o r u b a – Ve středu 5. prosince je na programu již jednatřicáté kolo Chance ligy, ve kterém vyzveme Porubu. Trhači se v tomto zápase zapojí do Charitativního týdne, u hlavního vstupu budou připraveny pytle, kam budete moci odevzdat plyšáky, knihy a nepotřebné hračky, které se poté odevzdají do Klokánka. Fanoušci se mimo jiné mohou těšit také na pekelnou návštěvu, na zimní stadion totiž dorazí čert s Mikulášem. Začátek utkání je naplánován na 18:00.
1.12.Trhači nestačili na Frýdek-MístekKAD - FRM 1:8, 30.kolo | Filip De BolleK a d a ň / F r ý d e k - M í s t e k - Hosté byli už od začátku zápasu aktivnější a po první třetině bylo skóre 0:3. DANIEL NOVÁK ve druhé třetině sice vykřesal jiskřičku naděje, ale hosté ještě do přestávky snížili a ve třetí třetině přidali další čtyři branky.
1.12.Daniel Novák: „Musíme začít vyhrávat.“KAD - FRM 1:8, 30.kolo | Sabina NovákováK a d a ň - V rámci třicátého kola Chance ligy přivítali Trhači na domácím ledě HC Frýdek-Místek. Utkání se pro černožluté nevyvíjelo příliš dobře, jelikož po první periodě prohrávali již o tři branky. Snížit se podařilo Danielu Novákovi, jenž se zároveň stal jediným střelcem Kadaňských. Ve zbytku dvou třetin rysi přidali na své konto dalších pět gólů, a odvezli si tak z Kadaně vítězství za tři body.
30.11.Advent v Kadani, Trhači vyzvou rysyKAD - FRM 1:8, 30.kolo | Sabina NovákováK a d a ň / F r ý d e k - M í s t e k – O víkendu 1. prosince je naplánované třicáté kolo Chance ligy, v rámci něhož za Trhači přijede Frýdek-Místek. Soupeř v minulém kole vysoko zvítězil nad Jestřáby a Kadaň nevyzrála nad litoměřickým Stadionem. Přijďte podpořit domácí Trhače hned po rozsvícení stromečku na Mírovém náměstí. Startujeme v 17 hodin!
28.11.Duel v Litoměřicích Kadani nevyšel a vrací se bez bodůLTM - KAD 3:0, 29.kolo | Sabina NovákováK A D A Ň - Další kolo Chance ligy přineslo střetnutí Litoměřic s Kadaní. Tentokrát byli hosty právě Trhači a na ledě Stadionu padli tříbrankovým rozdílem. O všechny tři góly se postaral finský útočník Markus Korkiakoski, jenž zaznamenal v každé dvacetiminutovce jednu přesnou střelu, z čehož poslední byla do prázdné brány. Hattrickem zajistil Stadionu tři body do tabulky.
27.11.„Hráli jsme jako tým,“ říká Kevin KlímaKAD - TRE 4:3, 28.kolo | Sabina NovákováK A D A Ň – Trhači po dvou zápasech porazili Třebíč. Podařilo se jim tak oplatit soupeři porážku ze třináctého kola Chance ligy. Na domácí půdě se mimo jiné poprvé představil Kevin Klíma a svůj nástup okorunoval dvěma brankami a jednou asistencí. Do svého první zápasu nastoupil již v rámci výjezdu do Ústí nad Labem.
27.11.Charitativní týden Chance ligyDavid Šrámek K a d a ň - Stejně jako v loňském roce se zapojíme do Charitativního týdne Chance ligy. Unikátní akce, která proběhne v týdnu od 24. listopadu do 1. prosince 2018 se účastní všechny týmy Chance ligy a společně pomohou dobré věci. Výtěžek ze třetího ročníku akce poputuje na konto projektu Klokánek organizace Fond ohrožených dětí.
27.11.Kadaň jede do Litoměřic, naváže na výhru s Třebíčí?KAD - JIH 3:5, 19.kolo | Sabina NovákováK A D A Ň - Trhači se ve středu 28. listopadu chystají na devětadvacáté kolo Chance ligy, které se uskuteční na ledě HC Stadion Litoměřice. Oba kádry v předešlém kole zaznamenaly bodový zisk. Co se soupeře týče, ten si připsal jeden bod za neúspěšné samostatné nájezdy. Kadaň naproti tomu brala hned body tři za domácí vítězství nad Třebíčí. Duel započne v 18 hodin v Kalich Areně.
26.11.Trhači berou tři body ze souboje s TřebíčíKAD - TRE 4:3, 28.kolo | Sabina NovákováK A D A Ň / T Ř E B Í Č - Střetnutí Kadaně a Třebíče se odehrálo v rámci osmadvacátého kola Chance ligy. Do utkání vstoupili lépe Trhači, a to díky brance Petra Maršouna. Soupeř v téže dvacetiminutovce zareagoval a srovnal skóre. Druhou třetinu si znovu podmanili Kadaňští a vytvořili si tříbrankový náskok. Dva góly vsítil v rámci domácí premiéry Kevin Klíma a třetí přidal Martin Šťovíček. Ohrozit tříbodové vítězství domácích se Třebíč pokusila dvěma brankami v závěrečné části, ale na srovnání stavu zápasu to však nestačilo. Černožlutí tak berou důležité tři body do tabulky!
25.11.Trhači na domácím ledě přivítají Horáckou SlaviiKAD - TRE 4:3, 28.kolo | Sabina NovákováK A D A Ň - Při příležitosti osmadvacátého kola Chance ligy Trhači v pondělí 26. listopadu přivítají Bílé hvězdy z Třebíče. Oba kádry si do toho kola nesou porážku z předešlého kola, a tak touha po bodech bude o to silnější. Úvodní buly bude vhozeno v 18 hodin na zimním stadioně v Kadani.
24.11.Kadaň Ústí nepokořila, padla na poslední příčkuUNL - KAD 5:1, 27.kolo | Sabina NovákováK A D A Ň - V rámci sedmadvacátého kola Chance ligy Trhači vyjeli k derby do Ústí nad Labem. Ačkoliv Kadaňští jako první vsítili branku večera v čele s Jaroslavem Kůsem, po zbytek utkání již gól nepřidali. Naproti tomu domácí hokejisté se poslali do vedení již v první třetině. Během následujících dvacetiminutovek navýšili svůj náskok o čtyři branky, za což jim náleží tři body do tabulky. Černožlutí tak střídají Ústí nad Labem a padají na poslední místo tabulky.
23.11.Urvou Trhači tři body z derby v Ústím nad Labem?UNL - KAD 5:1, 27.kolo | Sabina NovákováK A D A Ň - V sobotu 24. listopadu je na řadě sedmadvacáté kolo Chance ligy a s ním i výjezd Trhačů k severočeskému derby s Ústí nad Labem. Soupeř je zatím na posledním místě, tedy příčku pod černožlutými, avšak ztrácí na ně pouhý jeden bod. V minulých kolech se Kadaňským ani Ústeckým nezadařilo, a tak boj o tři body bude velmi vypjatý. Start utkání je naplánován na 16 hodin.
22.11.Nové tváře v řadách kadaňského A-týmuTisková zprávaK A D A Ň - Trhače v příštích dnech obohatí tři hráči, a to ať v rámci zkoušky, nebo nové smlouvy. Jedná se o útočníka Kevina Klímu, který se chystá po letech prosadit do Evropy, dále se k týmu připojí v rámci zkoušky Radek Procházka a třetím článkem je gólman Pavel Kantor.
21.11.Kadaň proti AZetu přišla o tři body ve třetí třetiněKAD - HAV 4:7, 26.kolo | Sabina NovákováK A D A Ň - Domácí utkání v rámci šestadvacátého kola Chance ligy se ze začátku lépe rýsovalo pro domácí kádr. Ten díky brankám Romana Chlouby a Jiřího Tupého vedl po první dvacetiminutovce o gól. Poté, co Havířovští v prostřední části srovnali stav duelu, Lukáš Klíma poslal domácí Trhače znovu do vedení. Zvrat přišel v poslední třetině, ve které AZ RESIDOMO Havířov předvedl čtyři přesné střely, jimiž smazal naděje černožlutých na bodový zisk. Tři body si tak do tabulky připisují hosté.
21.11.Jiří Tupý: „Děláme zbytečné chyby.“KAD - HAV 4:7, 26.kolo | Sabina NovákováK A D A Ň - Trhači mají za sebou střetnutí s Havířovem. Vydařený úvodní vstup domácích narušil havířovský obrat. Z toho se černožlutí oklepali a znovu se dostali do vedení. Třetí třetina však rozhodla ve prospěch hostujícího kádru, jenž za dvacet minut vsítil čtyři góly, a ukořistil si tak pro sebe i cenné tři body. Svou první branku za seniorský A-tým vsítil Jiří Tupý.
20.11.Trhači se vrací na domácí půdu, přivítají HavířovKAD - HAV 4:7, 26.kolo | Sabina NovákováK A D A Ň - V rámci šestadvacátého kola Trhači budou ve středu 21. listopadu hostit AZ RESIDOMO Havířov. Zatímco Havířovští v posledním kole body nevybojovali, černožlutí díky výborné druhé periodě prolomili sérii porážek a přivezli z Kladna tříbodové vítězství. Přijďte podpořit Kadaňské v dalším souboji, který startuje v 18 hodin.


Generální partneři

© 2018 Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM