Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

Vypisuji posledních 30 článků.

20.10.Benátečtí jsou dalšími, kteří pokořili TrhačeBNJ - KAD 4:1, 13.kolo | Sabina NovákováB e n á t k y n / J i z e r o u - Situace v Kadani začíná být víc než kritická. Po třinácti kolech jsou hokejisté SK Trhači Kadaň stále bez bodu. Neúspěch si přivážejí i z ledu HC Benátky nad Jizerou, kde se jako jediný prosadil Tomáš Bernat.
19.10.Dočkají se Trhači prvních bodů v Benátkách?BNJ - KAD 4:1, 13.kolo | Jiří Novotný (KAD)K a d a ň - Černožlutí po nevydařeném minulém týdnu nadále prodlouží krizi, jež se táhne již 12 utkání. O první bodový přísun se utkají ve středu 20. října, kdy zamíří na led Benátek nad Jizerou, které po vlažném startu začínají sbírat body. Úvodní buly padne v 17:30 a připraven bude tradiční online přenos.
16.10.Sobota ve jménu střetnutí s Rysy z Frýdku-MístkuSabina NovákováK a d a ň / F r ý d e k - M í s t e k - Trhači mají za sebou již jedenáct kol soutěže, z žádného však nedokázali vytěžit bodový zisk. Dvanácté kolo tak přinese šanci v podobě domácího střetnutí s Frýdkem-Místkem. Právě soupeř si na Kadaň brousí zuby a jejich plán je jasný - získat tři body. O tom, komu vyjde lépe jeho plán, se můžete přijít přesvědčit na zimní stadion v Kadani v sobotu 16. října od 17 hodin.
16.10.Příchod do A-týmu hlásí Semjon ValujskijSabina NovákováK a d a ň - Jelikož seniorský kádr Kadaně má ztrátu na postu útočníka - Matěj Zabloudil se přesunul do Třebíče, bylo nutné do Kadaně přivést novou posilu. Tou se stal ruský útočník, který má za sebou několik sezón v KHL a hájil i reprezentační barvy ruské dvacítky.
16.10.Kadaň schytala další debakl, tentokrát od Frýdku-MístkuKAD - FRM 1:8, 12.kolo | Sabina NovákováK a d a ň / F r ý d e k - M í s t e k - Na možné vítězství si po dvanáctém kole Kadaňští počkají do dalšího utkání, které odehrají v Benátkách nad Jizerou. S Rysy inkasovali hned osm branek, což je pro letošní sezónu zatím vůbec nejvyšší porážka, navíc na domácí půdě.
13.10.Kadaň po duelu s Havířovem dál drží smolnou sériiHAV - KAD 4:0, 11.kolo | Sabina NovákováH a v í ř o v / K a d a ň - Chance liga si pro Trhače v rámci 11. kola Chance ligy připravila klání na půdě Havířova. Soupeř nedal černožlutým jedinou šanci ke gólové radosti. Tým Vladimíra Růžičky a Daniela Brandy si vybojoval dvě trestná střílení, ani ta brankou neskončila. Kadaň se tak dál drží na dně tabulky soutěže.
12.10.Zvládnou Trhači důležitý duel v Havířově?HAV - KAD 4:0, 11.kolo | Jiří Novotný (KAD)K a d a ň - I po deseti kolech černožlutí stále čekají na první bodový přísun do tabulky. Po úvodním nemilosrdném losu přichází na řadu hratelnější soupeři, což pro Trhače znamená jediné - nutně začít vyhrávat! V pondělí po tuhém boji nestačili na ústecký Slovan, nyní je po jednodenním oddychu čeká daleká cesta na led tápajícího Havířova. Úvodní buly v Gascontrol aréně padne ve středu 13. října v 17:30.
11.10.Derby pro Ústí nad LabemKAD - UNL 3:4, 10.kolo | Stanislav Jiskra K a d a ň - V rámci desátého kola Chance ligy bylo na programu severočeské derby. To se od prvních minut vyvíjelo lépe pro hosty. Trhači ale zásluhou Petra Kuboše na konci první dvacetiminutovky srovnali krok. Ve druhé periodě se Trhači proměněnou přesilovou hrou dostali do vedení. Hosté však na konci druhé třetiny proměnili početní výhodu dvakrát.
11.10.P. Kuboš: „Musíme makat celých 60 minut.“KAD - UNL 3:4, 10.kolo | Sabina NovákováK a d a ň / Ú s t í n / L a b e m - Desáté kolo Kadani nepřineslo znovu žádný bod, přestože nad Slovanem vedla. První branku si v tomto utkání připsal devatenáctiletý rodák z Ostravy, který ze své hole ve dvacáté minutě přemohl svého jmenovce Petra Hamalčíka.
10.10.Derby s Ústím nad Labem nás čeká již v pondělíSabina NovákováK a d a ň / Ú s t í n/L a b e m - Kulaté desáté kolo Chance ligy bude ve znamení severočeského derby, a to s ústeckým Slovanem. Zatímco Trhači nemají na kontě jediný bod, Ústeckým se podařilo z celkových osmi utkání tři obrátit ve svůj prospěch. Navíc mají oproti černožlutým odehrané o jedno utkání méně.
9.10.Kadaň smůlu neprolomila ani na ledě ProstějovaPRO - KAD 6:2, 9.kolo | Sabina NovákováP r o s t ě j o v / K a d a ň - Již deváté kolo Chance ligy mají za sebou hráči kadaňského celku. Bohužel ani to nedalo žádnou šanci Trhačům k zisku prvních bodů do tabulky. Nadále se tak tým ze severozápadu nachází na dně samotné soutěže. Malou náplast v podobě dvou branek pak zajistili Lukáš Koblížek a Tomáš Bernat.
8.10.V sobotu čeká Kadaňské duel v ProstějověPRO - KAD 6:2, 9.kolo | Jiří Novotný (KAD) K a d a ň - V minulém kole Trhači v rámci podkrušnohorského derby přivítali Sokolov, jemuž vzdorovali více než statečně. V zápase dokonce dvakrát vedli, ale v závěrečné části Baník odskočil a černožlutí již nestihli vyrovnat. O první body do tabulky se tak utkají v sobotu 9. října, kdy se od 18:00 představí v Prostějově
6.10.Trhači ztratili dobře rozehrané utkáníKAD - SOK 3:4, 8.kolo | Stanislav Jiskra K a d a ň - Trhači sehráli již osmé kolo Chance ligy, los jim za soupeře vybral nedaleký HC Baník Sokolov. Domácí na svého soka doslova vlétli a šli také jako první do vedení. Sokolov dokázal vyrovnat až ve druhé třetině, na tuto branko ovšem Kadaň odpověděla nejlépe jak mohla. Trhačům jakoby došli síly, což soupeř potrestal ihned dvakrát. Poslední slovo i ovšem vzala Kadaň, když minutu před koncem utkání proměnila přesilovou hru.
6.10.D. Routa: „Jsem odhodlaný udělat vše pro tým.“KAD - SOK 3:4, 8.kolo | Sabina NovákováK a d a ň / S o k o l o v - Ani po osmém kole Chance ligy proti Sokolovu si Kadaňští nepřipsali jediný bod do tabulky, a to i přesto, že dvakrát během klání vedli. První gól odstartoval právě David Routa, který si při následujících dvou brankách připsal i asistence.
5.10.Středeční zápas odehraje Kadaň s BaníkemKAD - SOK 3:4, 8.kolo | Sabina NovákováK a d a ň / S o k o l o v - Ve středu 6. října je na pořadu dne 8. kolo Chance ligy. Do Kadaně zavítají hokejisté ze Sokolova. S ohledem na výsledky mají lepší výsledkovou pohodu a budou tak chtít do tabulky získat další cenné body. To samé ale ohledně bodů platí i pro Kadaň, která zatím strádá.
2.10.Trhači v Třebíči skórovali pouze jednouTRE - KAD 5:1, 7.kolo | Sabina NovákováT ř e b í č / K a d a ň - V rámci 7. kola Chance ligy vyjeli Trhači k utkání do Třebíče. Po první třetině ztráta Kadaňských nebyla tak markantní. Závěr prostřední části ale rozhodl celé utkání, když domácí vsítili čtyři branky v krátkém časovém úseku. Stav duelu kosmeticky upravil Matěj Zabloudil v poslední dvacetiminutovce.
1.10.Přeruší Kadaňští vítěznou sérii Třebíče?TRE - KAD 5:1, 7.kolo | Jiří Novotný (KAD)K a d a ň - Těžká zkouška čeká na černožluté bojovníky v 7. kole Chance ligy. Zajíždějí totiž na horký led Horácké Slavie Třebíč, jež s plným bodovým ziskem vládne tabulce. Úvodní buly v třebíčské KHNP aréně padne v sobotu 2. října v 17:30, připraven bude textový přenos na webu onlajny.com.
30.9.M. Hradecký: „Další ztracený zápas nás mrzí.“Sabina NovákováK a d a ň / S l a v i a - Trhači stále čekají na první vítězství v nedávno započaté sezóně. Proti sešívaným ale Kadaňští čekali dlouho na vstřelení branky. Poté, co soupeř vedl již o šest branek se poprvé ve své kariéře mezi dospělými prosadil Miroslav Hradecký.
29.9.Ani šestý pokus Trhačům nevyšelKAD - SLA 1:6, 6.kolo | Stanislav JiskraK a d a ň - V rámci šestého kola Chance ligy zavítal na domácí kluziště celek HC Slavia Praha. Právě Slavia diktovala od úvodního vhazování tempo hry. Domácí se dlouho nemohli gólově prosadit, což platilo až do sedmapadesáté minuty, kdy se za záda Romana Málka trefil Miroslav Hradecký.
28.9.Ve středu Kadaň hostí pražskou SlaviiRedakceK a d a ň / S l a v i a - Ve středu 29. září se Trhači střetnou s ambiciózní Slavií Praha. Ta se zatím po pěti kolech vyhřívá na druhém místě tabulky za vedoucí Třebíčí. Zároveň je pražský celek suverénně nejproduktivnějším týmem, jelikož dokázal vstřelit už sedmadvacet branek. Zajímavé utkání jistě čeká i trenéra Trhačů Vladimíra Růžičku, který ve Slavii dlouho působil jako hráč i jako trenér. Utkaní startuje v 18 hodin na kadaňském zimním stadionu.
26.9.Vyjádření Petra Klímy k závěru komise ČSLHRedakceK a d a ň - A-tým SK Trhači Kadaň neodcestoval k 1. kolu Chance ligy, k čemuž se nyní vyjádřila disciplinární komise Českého svazu ledního hokeje. Své k tomu sdělil také majitel klubu Petr Klíma.
25.9.Litoměřice nepřipustili výhru KadaněLTM - KAD 5:2, 5.kolo | Sabina NovákováL i t o m ě ř i c e / K a d a ň - Oslabená Kadaň odcestovala do Kalich areny, kde si domácí vytvořili v průběhu utkání jednoznačný výsledek. Nakonec kosmeticky upravili Trhači v čele s Lukou Zorkem a Jakubem Štochlem. Minutu a půl před koncem Stadion ještě přidal pátou branku na své konto.
24.9.Uspějí Kadaňští na ledě Litoměřic?LTM - KAD 5:2, 5.kolo | Jiří Novotný (KAD)K a d a ň - Ve středu Trhači vzdorovali Vrchlabí, jemuž zle zatápěli, ale po využité dvojnásobné výhodě horalé odskočili a černožlutí tak na první bodový přísun stále čekají. Další šanci dostanou v litoměřické Kalich areně, kde odehrají 5. ligové kolo. Úvodní buly padne v sobotu 25. září v 17:00, připraven bude tradiční online přenos.
23.9.E. Mežnar: „Zápas není prohraný, dokud není konec.“KAD - VRC 2:4, 4.kolo | Sabina NovákováK a d a ň / V r c h l a b í - Dvacetiletý Erik Mežnar má za sebou v kadaňském dresu již třetí seniorské utkání. V posledním, tedy proti Vrchlabí, se v páté minutě gólově prosadil a poslal svůj tým do vedení. I přesto ale nakonec duel vítězstvím domácích neskončil.
22.9.Trhači stále čekají na první bodyKAD - VRC 2:4, 4.kolo | Stanislav JiskraK a d a ň - Domácí celek se v rámci čtvrtého kola Chance ligy představil podruhé na domácím ledě. Trhači se dostali do vedení, které jim vydrželo až do šestnácté minuty. Ve druhé třetině se Vrchlabí prosadilo po druhé, ale radost ze vstřeleného gólu netrvala dlouho. O sedmadvacet vteřin později se totiž z trestného střílení prosadila Kadaň. Zbytek zápasu byl takřka v režii hostujícího celku, který si připisuje třetí výhru v letošním ročníku v řadě.
21.9.Ve středu se v Kadani představí VrchlabíKAD - VRC 2:4, 4.kolo | Jiří Novotný (KAD)K a d a ň - Po víkendovém tripu, během něhož srdnatě bojovali na ledě Přerova a Vsetína, se Trhači opět představí domácímu publiku. Jejich soupeřem bude HC Stadion Vrchlabí, jenž po svém loňském návratu do Chance ligy ihned zaujal pozici černého koně soutěže. Úvodní buly padne na kadaňském zimním stadionu ve středu 22. září v 18:00.
19.9.Trhači víkend zakončili ve Vsetíně druhou prohrouVSE - KAD 7:3, 1.kolo | Sabina NovákováV s e t í n / K a d a ň - Dohrávka 1. kola Chance ligy na půdě Vsetína odstartovala dvěma góly domácích v úvodní třetině. Kadaňští ještě zpočátku druhé periody zkoušeli držet krok, když snížili na rozdíl jedné branky v čele s Kylem Heffernanem. Valaši pak ale zakročili a rázem vedli o branek pět. Mírnou úpravu přesnými střelami pak provedli Shane Heffernan a Pavel Kordule. Ani tento tříbrankový rozdíl Vsetínským nestačil a v poslední minutě VHK ROBE Vsetín navýšil na 7:3.
18.9.Alexei Trifonov bude oblékat černožlutý dresRedakceK a d a ň - Trhači vítají ve svém kádru novou posilu na postu brankáře. Je jím ruský Alexei Trifonov. Tento urostlý gólman má za sebou například štace jako CSK Samara nebo Dobnass Donetsk. S posledním zmíněným oslavil titul.
18.9.Dobře rozehrané utkání Kadaň ztratila ve třetí třetiněPRE - KAD 5:2, 3.kolo | Sabina NovákováP ř e r o v / K a d a ň - Černožlutí v první i druhé dvacetiminutovce zaujali postoj vedoucího týmu. Srovnání se však ujal kadaňský rodák Robert Černý a srovnal skóre. Propadu pak čelili Trhači ve třetí periodě, kdy si domácí Přerov vytvořil tříbrankové vedení a připsal si tři body do tabulky.
16.9.Trhače čekají dvě utkání ve dvou dnechRedakceP ř e r o v / K a d a ň / V s e t í n - Chance liga začíná nabírat tempo a Trhače čeká víkendové dvojutkání na druhém konci republiky. Po středečním bojovném střetnutí s favorizovanou Porubou se v sobotu utkají s Přerovem a v neděli je na programu odložený zápas se Vsetínem. Oba mače startují v 17 hodin.