Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

Vypisuji posledních 30 článků.

16.1.V sobotu čeká Trhače derby v SokolověSOK - KAD, 43.kolo | Jiří Novotný (KAD)K a d a ň - V rámci 42. kola do Kadaně zajížděl Frýdek-Místek, jemuž absencemi sužovaní Trhači podlehli 3:6. Osudnou se jim stala 2. třetina, v níž Rysi nasázeli čtyři branky. Kadaňští pak sice dokázali snížit, ale hosté si náskok uhlídali. K další zteči Trhači vycestují v sobotu 18. ledna, kdy je na svém ledě přivítá sokolovský Baník. Začátek utkání je plánován na 17:00 a pokud se nechystáte přímo do ochozů, můžete sledovat textový online přenos.
16.1.A. Wolf versus J. Wojnar ve sluchátkovém dueluSabina NovákováK a d a ň - Čtyři dvojice hokejistů SK Trhači Kadaň se zapojily do naší hry 1 NA 1: Sluchátkový duel. Další dvojicí, která se vám představí, je Adam Wolf a Jakub Wojnar. Kdo si vedl lépe v odezírání ze rtů? Podívejte se níže.
15.1.Trhači doma nestačili na frýdecko-místecké RysyKAD - FRM 3:6, 42.kolo | Jiří Novotný (KAD)K a d a ň - Úvodní perioda nabídla jedinou branku, za to ve druhé části se s nimi roztrhl a bohužel padaly převážně do kadaňské branky. Hosté tak šli po třech slepených gólech do závěrečné periody s komfortním náskokem 1:5. Trhači ve třetí části snížili na rozdíl dvou branek, ale Rysi si své vedení podrželi a 4 vteřiny před klaksonem pečetili na konečných 3:6.
15.1.„Mám kolem sebe dobré hráče,“ říká J. TrefnýKAD - FRM 3:6, 42.kolo | Sabina NovákováK a d a ň / F r ý d e k - M í s t e k - Trhači po první desetiminutovce prohrávali pouze o jediný gól. Frýdek-Místek ovšem v prostřední periodě rozhodl o osudu domácích hokejistů a vsítil další čtyři přesné trefy, naproti tomu Kadaň se radovala pouze jednou. Gólová úspěšnost rysů se přesunula i do poslední třetiny, ve které přidali další dvě branky. Ani Trhači nezůstali pozadu a ještě snížili na rozdíl dvou branek. Za Trhače se prosadil i momentálně nejproduktivnější obránce kapitán Jakub Trefný a připsal si dvě nahrávky!
14.1.Trhači se v Ústí n/L gólově neprosadili UNL - KAD 4:0, 41.kolo | Stanislav Jiskra K a d a ň / Ú s t í n/L - Trhači zajížděli k dalšímu utkání, tentokrát do nedalekého Ústí nad Labem. První gól byl k vidění až ve druhé třetině, když se do kadaňské klece trefil Štěpán Bláha. Slovan dokázal ve třetí periodě přidat další tři branky.
14.1.Ve středu se v Kadani představí Frýdek-MístekKAD - FRM 3:6, 42.kolo | Jiří Novotný K a d a ň - Chance liga v lednu nastolila vskutku vysoké tempo, černožluté tak po jednodenním oddychu čeká další duel. Vyzvou v něm Rysy z Frýdku-Místku, s nimiž budou chtít napravit pondělní porážku od ústeckého Slovanu. Úvodní buly padne ve středu 15. ledna v 18:00, všichni fanoušci kadaňského hokeje jsou opět srdečně zváni!
12.1.Štěpán Čech: „Nálada v kabině je skvělá.“KAD - PRO 3:0, 40.kolo | Sabina NovákováK a d a ň / P r o s t ě j o v - Trhači se tentokrát střetli na domácím ledě s Jestřáby z Prostějova. Poslední střet skončil vítězstvím Trhačů a stejně tak tomu bylo i v rámci sobotního duelu na zimním stadioně v Kadani. Diváci se v první části trefy do černého nedočkali, to ale napravili kadaňští hokejisté v prostřední části. V té se prosadili Roman Chlouba, Štěpán Čech a Jurij Žolobov! Pro nejmladšího z trojice hráčů, Štěpána Čecha, se jednalo o první branku z celkových tří, která padla na domácí půdě!
12.1.Další kolo sehrají Trhači v Ústí nad Labem!UNL - KAD 4:0, 41.kolo | Stanislav Jiskra, Sabina NovákováÚ s t í n/L a b e m / K a d a ň - Trhači po vydařeném utkání vyjedou v pondělí 13. ledna ke 41. kolu Chance ligy do nedalekého Ústí nad Labem. Slovan má za sebou sérii již pěti porážek v řadě a Trhači budou chtít být jistě dalším přemožitelem severočeského týmu. Trhači do derby vstoupí s úspěšným výkonem naposledy proti prostějovským Jestřábům. Úvodní buly bude vhozeno v 18 hodin!
11.1.Tomáš Hamara: „Budujeme tým pro příští sezónu.“BNJ - KAD 5:2, 39.kolo | Jindřich PolednaK a d a ň - V posledních několika kolech zaznamenali fanoušci Trhačů příjemnou změnu ve výsledcích svého týmu. I to byl jeden z důvodů, proč jsem vyzpovídali trenéra Tomáše Hamaru. Ptali jsme se na tým, opory týmů, zajímalo nás hodnocení mladých hráčů. Jeho odpovědi najdete v tomto článku. Že by se Trhačům blýskalo na lepší časy?
11.1.Jakub Neužil vychytal Prostějovské JestřábyKAD - PRO 3:0, 40.kolo | Stanislav JiskraK a d a ň - Trhači měli na programu další domácí utkání, tentokrát přivítali Prostějov. Jakub Neužil již od první minuty ukazoval své dovednosti. Zlikvidoval celkově padesát střeleckých pokusů. Domácí si tedy připisují čtvrté vítězství na domácím ledě v řadě.
9.1.Zdolá Kadaň i tentokrát Jestřáby z Prostějova?KAD - PRO 3:0, 40.kolo | Sabina NovákováK a d a ň / P r o s t ě j o v - Trhači mají šanci v domácím čtyřicátém kole, v sobotu 11. ledna, navázat na vítězný duel na Moravě nad Jestřáby. Ti se tentokrát chystají na dlouhou cestu na půdu Kadaňských. Moravané mají za sebou sérii pěti vítězství, kterou narušila ztráta s Jihlavou. Tu však černožlutí dokázali porazit na samostatné nájezdy. Poslední odehrané střetnutí, a to v Benátkách nad Jizerou, jim už ale tolik nevyšlo. Úvodní buly bude vhozeno na ZS v Kadani v 17 hodin!
8.1.Trhači zaspali první část, ztrátu již nedohnaliBNJ - KAD 5:2, 39.kolo | Jindřich PolednaB e n á t k y n/J i z e r o u / K a d a ň - Trhači dostali hned v úvody domácí tým pod tlak, jenže první kadaňský útok se unavil a nestihl následný domácí protiútok - 1:0. Benátky navýšily náskok v další přesilové hře a potrestaly také dvojnásobné vyloučení Trhačů. V první pauze tak museli trenéři hráčům promluvit do duše a na ledě to bylo vidět. Kadaň sice ještě inkasovala na 4:0, jenže v poslední třetině měla více ze hry a z tlaku profitovali Matěj Zabloudil s Janem Müllerem. Trhači se ještě pokoušeli s výsledkem něco udělat, odvolali brankáře, ale nakonec inkasovali se zvukem klaksonu na rozdíl tří branek.
8.1.J. Žolobov: „V Kadani se mi všichni snaží pomoct.“BNJ - KAD 5:2, 39.kolo | Jindřich PolednaB e n á t k y n/J i z e r o u / K a d a ň - Ani v zápase v Benátkách se neztratil ruský útočník Jurij Žolobov. Byl to jeho již devátý zápas v dresu Trhačů a se sympatickým výsledkem 6+2 si postupně získává také respekt svých spoluhráčů. Aktivně brání, hraje do těla, hledá si prostor pro střeleckou příležitost. I to byl jeden z důvodů, proč jsme se ho rozhodli po zápase vyzpovídat.
7.1.Další zastávkou Kadaně budou Benátky n/JizerouBNJ - KAD 5:2, 39.kolo | Jiří NovotnýK a d a ň - Po klopýtnutí v Třebíči nabrali Trhači opět vítězný kurs. V pondělí jejich vzestup odnesla jihlavská Dukla, kterou přetlačili 3:2 po samostatných nájezdech. Chance liga ovšem chvátá a po jednodenní pauze čeká Trhače další duel. K němu zamíří do Benátek nad Jizerou, aktuálně 5. celku skupiny o předkolo play-off. Úvodní buly bude vhozeno ve středu 7. ledna v 17:30, sledovat můžete textový online přenos.
6.1.Trhači uspěli proti Jihlavě v samostatných nájezdech!KAD - JIH 3:2, 38.kolo | Jaroslav ŠnoblK a d a ň / J i h l a v a - V rámci 38. kola Chance ligy přivítali Trhači na ledě dalekou Duklu z Jihlavy. Jelikož se velká bitva nerozhodla v základní hrací době, ani v prodloužení, byly potřeba samostatné nájezdy. V těch byli domácí úspěšnější a připisují si další body do tabulky!
6.1.Matěj Zabloudil: „Nesmíme usnout na vavřínech.“KAD - JIH 3:2, 38.kolo | Sabina NovákováK a d a ň / J i h l a v a - Kadaňští se v rámci 38. kola Chance ligy představili na domácí půdě v souboji s vedoucí Jihlavou v takzvané skupině poražených. Trhači mají za sebou šňůru tří výher, kterou přetrhla až porážka na ledu Třebíče. Chuť si tak Trhači spravili právě proti Dukle, kterou přelstili v samostatných nájezdech. Dvě přesné střely v základní hrací době přidali na konto Matěj Zabloudil a Jaroslav Kůs, kteří se prosadili právě i v následujících samostatných nájezdech. Právě jednadvacetiletý Matěj Zabloudil, který hájí barvy Kadaně již druhou sezónu si připsal na konto již pátou branku. Celková bilance je 14 kanadských bodů (5+9).
5.1.Do Kadaně přijede suverénní HC Dukla JihlavaKAD - JIH 3:2, 38.kolo | Stanislav JiskraK a d a ň - Chance liga je v plném proudu a do Kadaně má namířeno Dukla Jihlava. Jihlava jako jediná v druhé části Chance ligy neokusila hořkost porážky po šedesáti minutách. Povede se to Trhačům změnit? Úvodní buly bude vhozeno v 18:00. Ze zápasu bude tradiční textový onlajn přenos na webu onlajny.cz, nebo můžete utkání sledovat také na hokejka.tv.
4.1.Kadaň čtvrtou výhru v řadě v Třebíči nepřidalaTRE - KAD 6:1, 37.kolo | Sabina NovákováT ř e b í č / K a d a ň - Trhači na ledě soupeře v rámci 37. kola Chance ligy, části poražených nenavázali na poslední utkání v předešlém roce 2019. Šanci hostujícího kádru na čtvrté vítězství v řadě zneškodnila šesti přesnými střelami domácí družina z Třebíče. Jediným střelcem duelu na straně Kadaně se stal Jaroslav Kůs.
3.1.Sluchátková výzva v podání Š. Čecha a D. PoizlaSabina NovákováK a d a ň - Čtyři dvojice hokejistů SK Trhači Kadaň se zapojily do naší hry 1 NA 1: Sluchátkový duel. Další dvojicí, která se vám představí, je Daniel Poizl a Štěpán Čech. Kdo si vedl lépe v odezírání ze rtů? Podívejte se níže.
2.1.Prodlouží Trhači vítěznou sérii v Třebíči?TRE - KAD 6:1, 37.kolo | Jiří Novotný (KAD)K a d a ň - Závěr roku zastihl černožluté bojovníky ve skvělé formě. Po výhře v Prostějově a demolici ústeckého Slovanu přetlačili také Sokolov, jenž odsunuli na poslední příčku. Další výzva je čeká v sobotu 4. ledna, kdy vyrazí na led Horácké Slavie z Třebíče. Úvodní buly padne v 17:30 a připraven bude tradiční online přenos.
1.1.Michal Gut: „Lásku k hokeji už mi nikdo nevezme.“Sabina NovákováK a d a ň / E v e r e t t - Kadaňský rodák a odchovanec Michal Gut po angažmá v Chomutově momentálně působí ve Western Hockey League, kde hájí barvy týmu Everett Silvertips. Za sedmadvacet duelů mladý reprezentant již nasbíral šest branek a na čtrnáct přihrál. Před cestou do České republiky se však potýkal se zraněním. Vánoční svátky strávil s rodinou v Kadani, a my jsme se ho proto rozhodli vyzpovídat!
31.12.Šťastný nový rok 2020 vám přejí Trhači (video)RedakceK a d a ň - Novoroční oslavy už jsou na spadnutí a Trhači přejí všem fanouškům šťastný nový rok plný pohody, zdraví, lásky i úspěchů, především strávený s nejbližšími. Brzy na viděnou v roce 2020, třeba při příležitosti dalšího domácího střetnutí!
30.12.Kadaň slaví třetí výhru v řadě, na nájezdy porazila SokolovKAD - SOK 2:1, 36.kolo | Jaroslav ŠnoblK a d a ň / S o k o l o v- Domácí Trhači v rámci 7. kola Chance ligy o předkolo přivítali nedaleký Sokolov. Vyrovnaná bitva o předposlední místo musela dojít až na samostatné nájezdy. Jakub Neužil vychytal všechny pokusy a Juri Žolobov jako jediný proměnil. Po dlouhé době se černožlutí dokázali odpoutat ode dna tabulky!
30.12.„Snažil jsem se hrát pro tým,“ říká Jakub PetržilkaKAD - SOK 2:1, 36.kolo | Sabina NovákováK a d a ň / S o k o l o v - Trhači se po utkání se Sokolovem mohou těšit z osvobození se z poslední příčky. Duel se protáhl až do samostatných nájezdů, ve kterých se jako jediný prosadil ruský forvard Jurij Žolobov. Svůj druhý start v dresu Trhačů si připsal mladoboleslavský mladík Jakub Petržilka.
29.12.Trhači mohou postoupit v tabulce, hrají se SokolovemKAD - SOK 2:1, 36.kolo | Jaroslav ŠnoblK a d a ň - Po dvou vyhraných utkáních se Trhači chystají znovu do akce. Tentokrát přichází na řadu Sokolov a hraje se opravdu o hodně. Pokud totiž černožlutí porazí svého soupeře, tak se poprvé v sezóně posunou v tabulce nahoru. Šesté kolo druhé části Chance ligy začne na zimním stadionu města Kadaně v pondělí 30. 12. od 18:00. Přijďte domácí podpořit a nastolit hezkou atmosféru, bude to potřeba.
27.12.P. Poppel: „Je to úžasné, výhra mě těší.“KAD - UNL 9:4, 34.kolo | Sabina NovákováK a d a ň / Ú s t í n/L a b e m - Soupis střelců po čtvrtečním duelu s ústeckým Slovanem byl opravdu bohatý. Jedním z nich, který přispěl k devíti přesným trefám, byl i Petr Poppel, který do Kadaně přišel z Hradce Králové. Tento osmnáctiletý forvard si proti Ústí nad Labem připsal svou první trefu v seniorské soutěži a v dresu Trhačů.
27.12.Morong: „Musíme navázat na předchozí dvě utkání.“KAD - UNL 9:4, 34.kolo | Sabina NovákováK a d a ň / Ú s t í n/L a b e m - Trhači po malé vánoční odmlce vlítli v plné síle do střetnutí s HC Slovan Ústí nad Labem. Ústeckým hokejistům nadělili opožděný vánoční dárek v podobě devíti tref do černého. Matěj Morong, osmnáctiletý reprezentant, se nejen stal prvním střelcem utkání, ale navázal na svůj gólový úspěch v předchozím kole na ledě Prostějova. Připsal si tak druhou přesnou střelu v seniorské soutěži.
26.12.Kadaňští rozstříleli Slovan devíti gólyKAD - UNL 9:4, 34.kolo | Jaroslav ŠnoblK a d a ň / Ú s t í n/L a b e m - Trhači v rámci 4. kola Chance ligy o účast v předkole přivítali na svém ledě krajské město Ústí nad Labem. Derby se proměnilo v gólovou nadílku a domácí rozstříleli svého soupeře devíti brankami!
25.12.Na Štěpána Kadaň přivítá ústecký SlovanKAD - UNL 9:4, 34.kolo | Jiří Novotný (KAD)K a d a ň - Po krátké vánoční odmlce se o slovo opět hlásí Chance liga. Černožlutí v sobotu dobyli Prostějov a vzestup formy budou chtít potvrdit také před domácím publikem. Soupeřem jim bude odvěký rival z krajského města, Slovan Ústí nad Labem. Úvodní buly padne ve čtvrtek 26.12. v 17:00. Buďte u toho!
24.12.Trhači přejí příjemné svátky a šťastný nový rokKlubK a d a ň - Opět po roce je tu den, na který se všichni tak těšíme. Celý klub SK Trhači Kadaň vám proto přeje příjemné prožit vánočních svátků plné klidu a pohody a šťastný vstup do dalšího roku 2020, hodně štěstí, zdraví a úspěchu!


Generální partneři

© 2018 Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM