Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

Vypisuji posledních 30 článků.

31.3.V trenérské dvojici P. Rosola doplní V. JeřábekSabina NovákováK a d a ň – Trhači budou mít v následující sezóně 2020/2021 nové trenérské duo. Petra Rosola, který se v již ukončeném ročníku připojil k Tomáši Hamarovi, doplní Vladimír Jeřábek.
27.3.Petr Klíma o sezóně minulé i té nadcházejícíSabina NovákováK a d a ň - Hokejová sezóna Trhačům skončila před necelými třemi týdny, a proto vám přinášíme shrnutí sezóny s generálním manažerem Petrem Klímou. V rozhovoru se také dozvíte o plánech na příští sezónu, která bude po třech letech opět sestupová.
24.3.Exhibiční zápas Olda 60 s P. Klímou a P. RosolemSabina NovákováJ i h l a v a / K a d a ň - Pojďme si v této nelehké době připomenout něco veselejšího. V Jihlavě se v neděli 8. března uskutečnil exhibiční zápas k oslavě 60. narozenin Oldy Válka - bývalého jihlavského forvarda a československého reprezentanta. V rámci akce se na ledě představili také kadaňský Petr Klíma a Petr Rosol!
19.3.Pomozme společně kadaňské nemocniciSabina NovákováK a d a ň - Nacházíme se všichni v nelehké situaci, a proto dbejte na své zdraví, ale i zdraví druhých nošením roušek. Kdo by chtěl ovšem k tomu navíc pomoci dobré věci, máme pro vás tip. Nemocnice Kadaň se momentálně potýká s nedostatkem roušek, takže kdo by mohl jakkoliv pomoci, ať už z řad partnerů, příznivců, hráčů a fanoušků i s jejich šitím, bude vám za to lékařský personál velmi vděčný. Kdo ale není úplně kamarád se šicím strojem a chtěl by přesto pomoci, můžete se zapojit jako dobrovolník a měřit při vstupu do nemocnice teplotu. Veškeré ochranné pomůcky vám budou poskytnuty.
17.3.Ohlédnutí za sezonou 2019/20Jiří NovotnýK a d a ň - Po loňském "nultém" ročníku, před jehož začátkem dlouho visely otazníky nad budoucnosti hokeje v Kadani, odehráli Trhači svou v podstatě první plnohodnotnou sezonu od ukončení spolupráce s Chomutovem. Pojďme si ji společně zrekapitulovat.
12.3.J. Kůs: „Zápas se nepodobal těm předešlým.“Sabina NovákováK a d a ň - Sezónu Trhači zakončili před domácími diváky v souboji s kádrem SK Horácká Slavia Třebíč. Jedním ze střelců celkových pěti branek putující za záda gólmana Třebíče byl také asistent kapitána Jaroslav Kůs, který také sezónu zakončil jakožto nejproduktivnější hráč kadaňského A-týmu.
12.3.Ukončení sezóny na ZS v KadaniTisková zprávaVzhledem k rozhodnutí VV ČSLH se ukončují všechny soutěže mládeže. SK Kadaň - hokej z.s. rozhodl o ukončení tréninků mládeže i přípravky s platností od čtvrtka 12.3. od 14:00. Končí tím i kompletní provoz zimního stadionu
10.3.Koronavirus - vyjádření klubuJaroslav ŠnoblŽádáme všechny rodiče, trenéry i děti, aby v případě, že přicestovali ze zasažených lokalit Evropy ( lyžování atd... ) vynechali tréninky, či hromadná setkání v klubu SK Trhači. Prosím buďte ohleduplní ke svému okolí. Neradi bychom kvůli jedincům rušili naplánovaný harmonogram zápasů a tréninků do konce března. Za celý klub děkujeme.
8.3.Trhači vybrali pro Ingrid Dvořákovou 26 400 korun!Sabina NovákováK a d a ň – Trhači se v závěru sezony rozhodli podpořit osmnáctiletou dívku z Kadaně, o které jsme vám říkali v předchozím článku, aby ji přiblížili ke splnění svého snu, a tedy operace oka. Ingrid Dvořáková tak byla hlavní tváří posledního duelu sezóny 2019/2020.
8.3.M. Dubský: „Zasloužili jsme si vyhrát.“Sabina NovákováK a d a ň / T ř e b í č - Poslední klání sezony 2019/2020 Trhači sehráli na domácí půdě proti SK Horácká Slavia Třebíč. Přestože dvakrát v utkání vedli, naposledy poměrem 3:1, hostující celek v prostřední části předvedl obrat čtyřmi vsítěnými góly za záda Olivera Štěpánka. Pár minut do konce se ještě podařilo Trhačům náskok Horácké Slavie stáhnout na 5:6, přesto nakonec tři body náležely soupeři. Za Kadaňské se na seznam střelců zapsali František Wágner, Jurij Žolobov, Jaroslav Kůs a Martin Dubský. Poslední jmenovaný se nedávno v Ústí nad Labem prosadil poprvé v Chance lize dvěma přesnými střelami a dnes přidal svou třetí branku za Trhače.
7.3.Trhači se důstojně rozloučili se sezónou KAD - TRE 5:6, 58.kolo | Jaroslav ŠnoblK a d a ň - V závěrečném utkání sezóny na led Trhačů zavítala favorizovaná Třebíč, která již měla jistotu účasti v předkole o playoff. Zápas, který byl zároveň spojen s dobročinnou akcí a jehož symbolem se stala Ingrid Dvořáková, nabral neuvěřitelných obrátek. Celý souboj byl pro diváky velmi atraktivní, padlo v něm hodně branek, brankáři předvedli na obou stranách skvělé zákroky a pro Trhače to bylo důstojné rozloučení s letošní moc nepovedenou sezónou.
5.3.Letošní derniéru obstará duel s Horáckou Slavií TřebíčKAD - TRE 5:6, 58.kolo | Jiří Novotný K a d a ň - Základní část Chance ligy dospěla do svého závěru, což pro příznivce kadaňského hokeje znamená jediné - v sobotu uvidíme Trhače v letošním ročníku naposledy. Na černožluté se po minulém kole nebezpečně dotáhl Sokolov, o motivaci tak bude mít kadaňský soubor postaráno. Soupeřem jim bude Horácká Slavia Třebíč, jež si v předstihu zajistila předkolo play-off. Utkání bude navíc spojeno s dobročinnou akcí, v níž budeme společně bojovat pro Ingrid (více v samostatném článku). Buďte u toho!
4.3.Kadaňští se v Sokolově gólově neprosadiliSOK - KAD 8:0, 57.kolo | Jiří Novotný, Kamila StröerováS o k o l o v / K a d a ň - Po pondělním nezdaru s Frýdkem-Místkem neuspěli černožlutí ani v Sokolově. I tentokrát postavili jen tři kompletní formace a absence klíčových hráčů byla na jejich výkonu znát. Baník se trefil hned v první minutě a po většinu utkání kontroloval hru, což potvrdil osmi vstřelenými brankami. Sezona Trhačům ještě nekončí, přijďte je podpořit v sobotním klání s Třebíčí!
3.3.Poslední venkovní duel sehraje Kadaň v SokolověSabina NovákováS o k o l o v / K a d a ň - Trhači se v rámci sedmapadesátého kola Chance ligy ve středu 4. března vypraví do nedalekého Sokolova. Jedná se o poslední výjezd právě probíhající sezóny. Co je jisté, že se již na čtrnácté Ústí v tabulce nedotáhneme, ovšem Baník bude bojovat, aby se odlepil ode dna tabulky. Duel započne v 18 hodin.
2.3.Trhači budou součástí boje pro IngridSabina NovákováK a d a ň - Trhači zanedlouho sehrají poslední kolo právě probíhající sezóny a dvaadvacátý ročník v prvoligové soutěži zakončí dobročinnou akcí. Tentokrát budeme společně bojovat za Ingrid, která potřebuje pomoc každého z vás! Doufáme, že se všichni setkáme v sobotu 7. března od 17 hodin na zimním stadioně v Kadani.
2.3.Trhači na Frýdek-Místek nestačiliKAD - FRM 1:9, 56.kolo | Jaroslav Šnobl K a d a ň - Dnešní utkání bylo v režii celku z Moravskoslezského kraje. Frýdek-Místek od začátku kontroloval utkání a několikrát si pohrál s domácí obranou. Konečných devět branek v naší síti je podtržením celého zápasu.
1.3.Do Kadaně zavítají frýdeckomístečtí RysiSabina NovákováK a d a ň - Sezóna se pomalu blíží ke svému konci a před sebou máme předposlední domácí střetnutí. V pondělí 2. března do Kadaně přijede daleký soupeř HC Frýdek-Místek. Není to dlouho, kdy Trhači sehráli právě na ledě soupeře dvojutkání - první duel skončil pro Kadaňské opravdu nelichotivě, následující den už byl výsledek o něco líbivější. Přesto jsme si z Frýdku-Místku neodvezli jediný bod. Tentokrát máme šanci na odplatu, a to v 18 hodin na ZS v Kadani. Nezapomeňte, že i tentokrát máte šanci s Auto Myslivec Podbořany hrát o dva lístky na MS ve Švýcarsku!
29.2.Kadaň jede do Ústí nad LabemUNL - KAD 6:4, 55.kolo | Stanislav JiskraK a d a ň - Trhači po nevydařeném domácím utkání míří na led Ústí nad Labem. Slovan narozdíl od Kadaně v posledním utkání vyhrál. Úvodní buly bude vhozena netradičně v 16:00. Zápas můžete sledovat také na hokejkatv.cz, nebo na webu onlajny.com!
29.2.Trhači v Ústí nad Labem padli o dva gólyUNL - KAD 6:4, 55.kolo | Stanislav JiskraK a d a ň / Ú s t í n / L a b e m - Trhači v rámci 25. kola části poražených vyjížděli do našeho krajského města. Ústí nad Labem šlo do vedení ve druhé minutě, Trhači však s vyrovnáním dlouho nečekali, poté Slovan odskočil do vedení o tři branky, to Trhači opět stáhli, přesto se z Ústí vracejí bez bodu.
26.2.Jestřábi nad síly TrhačůKAD - PRO 1:6, 54.kolo | Stanislav JiskraK a d a ň / P r o s t ě j o v - Utkání proti Jestřábům Trhačům nevyšlo dle představ. Z důvodu zranění ve dvanácté minutě ze hry odstoupil Jakub Neužil a soupeř toho ihned zásluhou Račuka využil. Druhou třetinu náš soupeř načal gólem, na tuto branku odpověděl František Wágner. Hosté poté přdali další čtyři branky a z Kadaně odjíží s plným počtem bodů.
25.2.Do Kadaně letí Jestřábi z ProstějovaKAD - PRO 1:6, 54.kolo | Stanislav JiskraK a d a ň – Chance liga nám nadělila dalšího soupeře, tentokrát do Kadaně míří daleký Prostějov. Jestřábi ještě pomýšlejí na předkolo play-off, výsledky tomu ale v posledních kolech nenapovídají. Úvodní buly bude vhozena v 18:00, zápas je také možné sledovat na webech onlajny.com a hokejkatv.cz
22.2.Benátky byly nad síly kadaňských TrhačůBNJ - KAD 7:1, 53.kolo | Jiří Novotný (KAD)B e n á t k y n/ J i z e r o u - K a d a ň - Po úterní srdnaté bitvě s Jihlavou zamířili černožlutí do Benátek nad Jizerou. Na nejstudenějším prvoligovém kolbišti ovšem od začátku tahali za kratší konec. Ve druhé třetině sice za stavu 5:0 snižoval Wágner, Trhačům se ale vrátit do zápasu nepodařilo. Domácí přidali další dva zásahy a Kadaňské vyprovodili sedmi góly.
20.2.Přivezou Kadaňští body od Jizery?BNJ - KAD 7:1, 53.kolo | Jiří Novotný (KAD)B e n á t k y n/ J i z e r o u / K a d a ň - Po nahuštěném programu ze začátku týdne čeká Kadaňské další soutěžní utkání. K němu se vydají na sever od Prahy, kde sídlí celek Benátek nad Jizerou. Středočechům patří 13. pozice v tabulce, jež bude s největší pravděpodobností i konečným umístěním týmu. Zato Trhači stále bojují o 14. příčku, na níž jim o 4 body odskočilo Ústí.
18.2.Přestože Trhači vedli, na jihlavskou Duklu nestačiliKAD - JIH 2:4, 52.kolo | Jaroslav ŠnoblK a d a ň - Skvěle rozehrané utkání nakonec skončilo pro domácí nepříznivě počátkem třetí třetiny. V té totiž Jihlava dokázala kompletně otočit stav utkání a zvítězit 4:2. Na konto Kadaňských přesnými střelami přispěli kapitán Jakub Trefný a Jaroslav Kůs.
17.2.Předehrávka s HC Dukla Jihlava je tu!KAD - JIH 2:4, 52.kolo | Stanislav JiskraK a d a ň - K předehrávce dvaapadesátého kola přijede do Kadaně Jihlava. Trhači v posledním kole vysoko padli na ledě Třebíče, Dukla naopak uspěla na ledě Sokolova. Kadani se však proti Jihlavě v letošní sezóně daří. Potvrdí se to i v tomto utkání? Odpověď na tuto otázku budeme znát již v úterý, úvodní buly bude vhozena v 18:00, zápas je také možné sledovat na webech onlany.com a hokejkatv.cz
17.2.Trhači si z Třebíče vezou vysokou porážkuTRE - KAD 11:1, 51.kolo | Sabina NovákováT ř e b í č / K a d a ň - Trhači na jednapadesáté kolo Chance ligy nebudou vzpomínat v dobrém, jelikož výjezd na Vysočinu se jim vůbec nevyvedl. Po první dvacetiminutovce dvougólový náskok domácích nebyl tak citelný a nic nebylo ztraceno, ovšem v prostřední části Bílé hvězdy poslaly za záda Olivera Štěpánka další čtyři přesné zásahy. Na straně Kadaňských se prosadil jakožto jediný úspěšný Josef Rindoš, pro kterého to byl první gól v právě probíhající sezoně. Své vítězství Třebíč v závěrečné třetině okořenila dalšími pěti góly, a s přehledem tak bere pro ni velmi důležité tři body za vítězství.
16.2.Aukce dresů z akce Legenda pomáhá odstartovala!Sabina NovákováK a d a ň - Trhači v rámci charitativní akce Legenda pomáhá oblékli speciální sadu dresů s podobiznou Petra Klímy. Letošní rok byl o něco speciálnější, a to tím, že by legenda českého hokeje Ivan Hlinka oslavil své sedmdesáté narozeniny. Právě na jeho počest celá akce vznikla a má za úkol ve spolupráci s Nadačním fondem Ivana Hlinky pomáhat bývalým hráčům a ostatním činovníkům ledního hokeje, kteří se sami nebo jejich rodiny nacházejí v sociálně obtížné životní situaci.
16.2.Kadaňští mají před sebou výjezd na VysočinuTRE - KAD 11:1, 51.kolo | Stanislav Jiskra, Sabina NovákováT ř e b í č / K a d a ň - Trhače v pondělí 17. února čeká cesta na led hokejistů s bílou hvězdou. Kadaňští se po poslední výhře nad Sokolovem posunuli na čtrnáctou příčku a třebíčští naproti tomu velmi usilují o postup do předkola play-off. Úvodní buly bude vhozeno v 17:30 a duel můžete tradičně sledovat na www.onlajny.com nebo na www.hokejkatv.cz!
15.2.Trhači potřetí v sezóně poráží SokolovKAD - SOK 2:1, 50.kolo | Stanislav JiskraK a d a ň - Trhači nastoupili k dalšímu kolu Chance ligy, tentokrát jim los nadělil nedaleký Sokolov. Již od první minuty bylo utkání vyrovnané. Vše se změnilo ve druhé třetině po gólu Michaela Foltýna. Další branky byly k vidění až na konci třtí periody, nejprve se do odkryté brány trefil Jan Müller. Tečku za zápasem udělal šestatřicet vteřin před koncem utkání Tomáš Rohan.
15.2.Jakub Neužil: „Na čistém kontě nezáleží.“KAD - SOK 2:1, 50.kolo | Sabina NovákováK a d a ň / S o k o l o v - Proti Baníku Sokolov se dlouho čekalo na vstřelení branky. Věc do vlastních rukou vzal ve třicáté minutě Michael Foltýn, když dělovkou propálil Jakuba Kašpara. Druhý Jakub, tedy kadaňský Neužil také dlouho odolával. Mezitím Jan Müller v závěru utkání navýšil skóre na rozdíl dvou branek a už to vypadalo, že trhačský gólman odejde z ledu s čistým kontem. Sokolovu se ale v posledních vteřinách podařilo Jakuba Neužila přece jen překonat. Trhači i tak berou tři body za domácí vítězství!


Generální partneři

© 2018 Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM