7. ročníku memoriálu Josefa Straky st. pro hráče ročníku 97 a 98 - 5. tříd. V mezinárodní chlapecké konkurenci vybojoval náš tým krásné 3.místo." />

Kadaňské hokejistky na turnaji v Milevsku

Martin Mašek, Jakub Coufal | 01.01.2009 | |

Ve dnech 27. a 28.12.2008 se zúčastnil "dívčí tým SEVER " v Milevsku 7. ročníku memoriálu Josefa Straky st. pro hráče ročníku 97 a 98 - 5. tříd. V mezinárodní chlapecké konkurenci vybojoval náš tým krásné 3.místo.

Ve dvou dnech děvčata odehrála pět utkání 3x15 minut čistého času s pauzou 2 minuty mezi třetinami s těmito soupeři:
Sever : Milevsko         4 : 1

Všechna utkání byla odehrána ve vysokém tempu,s nesmírnou houževnatostí a obětavostí našich hráček. Předvedli jsme i několik pěkných hokejových momentů. V budoucnu nás čeká ale ještě hodně tvrdé práce.

Den první: tři utkání
proti HOBA se holky okoukávaly a seznamovaly
proti Spartě hledaly recept na bezchybnou obranu (celkové skóre Sparty 35 : 5)
proti Michalovcům po dvě třetiny vyrovnaný zápas ale v konci došly síly - třetí zápas v průběhu 6 hodin

Den druhý: dvě utkání
proti Letcům - vyspinkané a odpočaté, po malé úpravě sestavy - nezdolná touha po vítězství
proti Milevsku - vidina šance na medaili byla dobrým hnacím motorem, a když se holky kousnou dokážou poslat kluky do kolen :)