Je čas na venkovní skalp

Míša Sládková | 01.10.2004 | |

Je čas na venkovní skalp

I další sobotní večer bude pro Kadaň ve znamení utkání na nelítostném poli soupeře. Tentokrát budou domácími hráči Třebíče. „Papírově“ jasný zápas nemusí odpovídat realitě. Třebíč v posledním zápase podala výborný výkon, i když nakonec Českým Budějovicím podlehla. Bude se chtít odpoutat od spodní hrany tabulky I. ligy.

 

Již z umístění SK Horácké Slávie Třebíč je jasné, že se zatím velmi trápí. Předposlední příčka (3 body společně s posledním Pískem) varuje před dopadem na dno. Navzdory výsledkům se může Třebíč pochlubit výkonem v Českých Budějovicích. Ačkoli její hráči odcházeli do šaten s prohrou 1:3, svému soupeři v zápase pořádně zatopili. V několika fázích utkání byli Jihočechům více jak vyrovnaným soupeřem. Toto byl poslední zápas, dá se tudíž očekávat, že Třebíč bude chtít smůlu prolomit. Ta jí až doposud sužuje. Od začátku sezóny si na své konto připsala pouze jednu výhru, na domácím kluzišti zdolala Mladou Boleslav poměrem 5:3. Po osmém kole má co napravovat. Zatím nedokázala získat body v sedmi utkáních. Hráči Třebíče odešli poraženi Hradcem, Ostravou, Pískem, Brnem, Havířovem, Ústím a Budějovicemi. Třebíčští fanoušci svému týmu proti Kadani věří. Z posledních několika zápasů považují Kadaň za nejpřijatelnějšího soupeře a věří, že právě Kadaň pojede domů s prohrou. Protivník z Vysičiny svou nepěknou situaci řeší posilami v kádru. Jako poslední řady Třebíče rozšířili Ota Lazorišák (hostování s možností střídavých startů v Dukle) a Jakub Šindel (střídavý start za Sparty).

Bylo by myslím zbytečné znovu poukazovat na špatnou bilanci zápasů Kadaně na stadionech soupeře. Do Třebíče však jede černo-žlutý tým s cílem vyhrát. Poslední zápas SK Kadaň sehrála na svém ledě, kde porazila favorizované Brno 2:0. S jedenácti body je nyní na osmé pozici.

Pravděpodobné soupisky:

Kadaň: Jež - Klaus, Špelda, Štelcich, Hlavatý, Kivoň, Vobořil, Kameš - Polanský, Stavenský, Kuchler - ,Kajer, Polák J., Pech - Kreuzman, Žák, Jabrocký - Postl, Tvrdek, Hlusička - Polák M.

Třebíč: Luňák - Kališ, Horák, Hrbáček, Svačina, Kučný, P. Duben, Sedláček - Žiška, Holý, Oliva - Šindel, Valko, Fišer - Škoda, Lazorišák, Beroun - M. Čech, Caha, Říha.

 
 


Generální partneři

© 2018 Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM