Kadaň se v hnízdě Orlů nehodlá smířit s rolí snadné kořisti

Jakub Coufal | 08.12.2009 | |

Do ukončení základní části 1. ligy zbývají už pouhé 3 duely. V prvním ze zbývajících klání vyráží Kadaň na delší výlet do Znojma, které v současnosti okupuje 8. příčku. Severočeši první měření sil na svém ledě těsně prohráli, proto mají soupeři co vracet. Ačkoliv budou Orli favoritem, Kadaňští se budou snažit překvapit hned od začátku, který je plánován na středu 9. prosince v 17:30 ve Znojmě.

Nejvyšší prohra 8:2 (v Chomutově)
Nejproduktivnější hráč Tomáš Hradecký (12+7)
Nejlepší střelec Tomáš Hradecký (12+7)
Nejvíce asistencí Karel Plášek (7+10)
Úspěšnost gólmanů Luboš Horčička (92,04%)
Průměr obdržených branek Luboš Horčička (2,71)
* výhra - výhra prodl. - prohra prodl. – prohra

Aktuálně z kádru Orlů

Hokejisté Znojma se momentálně vezou na mírně negativní vlně, neboť 3 poslední ligová kola skončila v seznamu výsledků červenou barvou. Nicméně Orli dokázali ještě dříve přehrát Ústecké Lvy na jejich ledě v prodloužení. Znojmo doma příliš body neztrácí, také proto jsou právem na 8. místě tabulky.

Vzájemná klání

Na severu Čech se představili hokejisté Znojma v 13. kole. Nepříliš oslnivá forma Orlů z posledních kol dávala šanci Kadani, která přesto úvodní třetinu prohrála. Po úspěšném zásahu Bouška bylo sice srovnáno, přesto se v poslední části začali prosazovat opět Znojemští. Po zvýšení na 1:3 vypadal zápas jasně, přesto dokázali Severočeši vykřesat jiskřičku, když snížil chvíli před koncem Stehlík. Hronek později ze střídačky přesto sledoval jen marnou snahu o vyrovnání, hosté si tak odvezli výhru 2:3..