Rozjetá Kadaň přivítá trápící se Chrudim

Jindřich Poledna | 03.01.2010 | |

Rozjetá Kadaň přivítá trápící se Chrudim

Chrudim se pomalu propadá v tabulce a Kadani se proti ní oba dva zápasy podařily. Co víc si přát? Na papírově slabšího soupeře bychom si ale měli dát pozor, tabulka je ve spodní polovině pořádně našlapaná, týmy jsou výkonnostně velmi vyrovnané. Kadaň nabírá druhý dech a dere se na výsluní, tři body s Chrudimí by jí velmi přiblížily k vysněnému play-off. Zápas začíná ve středu 6.ledna 2010 v 18 hodin.

 
SK KADAŇ – HC CHRUDIM
37. kolo 1. ligy – středa 6. ledna 2010 - 18:00
HC CHRUDIM 1. liga
Průběžné pořadí 14. (43 bodů)
* Celková bilance 10-3-7-16
* Bilance doma 6-2-2-8
* Bilance venku 4-1-5-8
Nejvyšší výhra 0:4 (v Berouně)
Nejvyšší prohra 0:4 (doma s Hradcem)
Nejproduktivnější hráč Jan Šeda (14+15)
Nejlepší střelec Jan Šeda (14+15)
Nejvíce asistencí Tomáš Martinec (7+17)
Úspěšnost gólmanů Filip Landsman (92,97%)
Průměr obdržených branek Filip Landsman (2,49)
* výhra - výhra prodl. - prohra prodl. – prohra

Aktuálně z kádru Chrudimi

Chrudimští v současnosti marně hledají svojí formu z první poloviny ligové soutěže. Posledních šest utkání prohráli, jen dvakrát získali po jednom bodu po prohře v prodloužení nebo po nájezdech. Tyto body získali chrudimští doma s Chomutovem a v Šumperku. Tým navíc po novém roce opustil z výkonnostních důvodů Stanislav Procházka. Kapitánem se tak stal Tomáš Blažek.

Poslední ligová klání:

32. kolo: CHR – TRE 2:4
33. kolo: HKR – CHR 4:2
34. kolo: CHR - CHM 4:5 sn.
35. kolo: SUM - CHR 5:4 p.
36. kolo: CHR – TAB 1:3

Vzájemná klání

Proti Chrudimi se nám v letošním ročníku 1.ligy daří. Z prvního vzájemného klání jsme si přivezli z ledu soupeře 2 body po výhře 4:3 po samostatných nájezdech. Hlavní postavou zápasu byl Šíp, který vsítil 2 branky, rozhodující nájezd proměnil Boušek. Zápas v Kadani měl jednoznačnější průběh. Kadaň vyhrála 3:0, Jarina vychytal další nulu a Boušek, Bauer a Bursík si vylepšili statistiky.

Sestavy z posledních utkání:

HC Chrudim:
Landsman (Koutský) - Mocek P., Evan, Poskočil, Mocek D., Malinský, Drtina, Charousek - Stoklasa, Radil, Martinec, Blažek, Jindřich, Zadina, Bělohlávek, Semorád, Žák, Kaut, Rákos, Šeda, Klejna

SK Kadaň:
Jarina - Rutta, Ťupa, Kloz, Brňák, Zmeškal, Hlubuček, Balász, Bauer, Bursík, Gombár, Charousek, Boušek, Tsyganov, Domin, Míka, Ton, Freiberg, Mužík, Malát.

 
 


Generální partneři

© 2018 Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM