Zlomí Kadaň sérii porážek?

Jindřich Poledna | 26.10.2010 | |

Zlomí Kadaň sérii porážek?

Celek Dukly Jihlava prožívá posledních pět kol euforii. Zná jen pocit vítězství a tabulkou stoupá vzhůru. To Kadaň je na tom obráceně, poslední dvě utkání prohrála, ačkoliv podala velmi sympatický výkon. Boj o důležité 3 body prvoligové tabulky se odehraje na kadaňském zimním stadioně v podvečer státního svátku od 18 hodin.

 
SK Kadaň – HC Dukla Jihlava
13. kolo 1. ligy – středa 27. října 2010 - 18:00
HC Dukla Jihlava 1. liga
Průběžné pořadí 3. (26 bodů)
Celková bilance 7 vítězství, 2 výhry v pr. , 1 prohry v pr. , 2 prohry
Nejvyšší výhra 4:0 (s Berounem)
Nejvyšší prohra 1:3 (ve Znojmě)
Nejproduktivnější hráč Oldřich Bakus (8+11)
Úspěšnost gólmanů Milan Řehoř (92,38%),
Průměr obdržených branek Milan Řehoř (2,13)

Poslední čtyři zápasy

9.kolo IHC Písek – HC Jihlava 1:3

10.kolo HC Olomouc – HC Jihlava 2:3sn

11.kolo HC Chrudim – HC Jihlava 3:5

12.kolo HC Jihlava - HC Litoměřice 5:1

Loňská utkání

V minulé sezóně se oba celky potkaly celkem 4x. Poprvé to bylo v 15.kole, kdy přijela Jihlava do Kadaně. Hosté si odvezli vítězství 3:2, za Kadaň vsítil obě branky Boušek. Odveta se konala ve 30.kole a Kadaň vrátila Dukle porážku.Vyhrála 2:1 v prodloužení a o trefy se postarali Ton s Balászem. Hned v dalším kole si oba celky vyměnily pořadatelství a Dukla byla v Kadani opět úspěšnější – vyhrála 4:1, čestný úspěch Kadaně vsítil Charousek. Poslední vzájemný duel se odehrál ve 39.kole a Kadaň porazila Duklu na horáckém zimním stadioně 6:2 – branky vstřelili Gombár 2x, Kuběna, Bauer, Ton a Balász.

Sestavy z posledních utkání

SK Kadaň: Závorka - Schmidt, Trefný, Szakal, Hlubuček, Mazanec, Přindiš, Všetečka - Rohan, Charousek, Boušek - Mikšovic, Radulay, Eiselt - Bauer, Balázs, Bursík - Freiberg, Fiala, Ton.

HC Jihlava: Řehoř - Suchý, Ficenc, Malena, Šidlík, Dobrovolný, Staněk, Kaláb - Hodek, Bakus, Čachotský - Padělek, Pitule, Krupka - Jeslínek, Bezděk, Škumát - Polcar, Zeman, Protasenja

 
 


Generální partneři

© 2018 Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM