Kadaň vyhrála i v Berouně

Jindřich Poledna | 23.08.2011 | |

Druhé porovnání sil s berounskými Medvědy dopadlo opět lépe pro Kadaň. Ta byla celý zápas jednoznačně lepší, měla ve všem navrch, ale v prvních dvou třetinách nedokázala vsítit branku. To se podařilo až ve 47.minutě Františku MÁLOVI. Druhý gól přidal v 50.minutě Jan STEHLÍK. Branku Kadaně tentokrát hájil Kamil Jarina, který domácím hráčům nedovolil ani jeden zásah. S kapitánským "Céčkem" nastoupil Josef Revay. V Berouně se hrálo pod mlžným oparem, domácí klub navíc nedokázal zápas pokrýt online přenosem.

7.kolo, úterý 23.8.2011
Medvědi Beroun 1933 - Sportovní klub Kadaň  0:2  (0:0, 0:0, 0:2)
Branky a nahrávky: 47.Mála (Hofmeister), 50.Stehlík (Stoklasa). Rozhodčí: . Vyloučení: 3:3. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 125. Střely na branku: 37:40. Průběh utkání: 0:0, 0:2.
Medvědi Beroun 1933: Furch - Sobotka, Nedvěd, Jebavý, Soldán, Barák, Malý, Husák, Pavel, Švagrovský, Hašek, Vlček, Novotný, Besser, Doležal, Rubeš, Pacovský, Milfait, Stromko, Vaněk.
Sportovní klub Kadaň: Jarina - Malinský, Rutta, Schmidt, Szakal, Revay, Zmeškal, Tollinger, Trefný - Eiselt, Skořepa, Novák - Fiala, Mikšovic, Boušek - Stoklasa, Stehlík, Bursík - Mužík, Mála Hofmaister.