Kadaňský zimní stadion uvidí první domácí zápas přípravy

Jindřich Poledna | 22.08.2012 | |

Kadaňský zimní stadion uvidí první domácí zápas přípravy

Po šesti prohrách na ledech soupeřů čeká kadaňský celek domácí premiéra v přípravě. Do Kadaně zamíří Ústečtí Lvi, kteří nemají vůbec špatné výsledky. Ústí by mělo hrát opět na čelních pozicích a pro Kadaň tak vzniká vynikající možnost porovnání sil se soupeřem, který má sílu. Uvodní vhazování bude provedeno ve čtvrtek 23.srpna v 18 hodin.

 
Klub po prohře ve finále 1.ligy s Chomutovem kromě řady hráčů opustili i generální manažer Robert Kysela a trenér Petr Rosol, kteří přešli do Litvínova. Spolu s nimi nabrali kurz Litvínov brankář Pavel Francouz a obránce Jiří Zeman. V hostování pokračuje útočník Robin Hanzl.

Ústí po dalším nepodařeném postupu do extraligy snížilo rozpočet a vyhlásilo tentokrát opatrnější výkonnostní cíle, než je o postup do nejvyšší soutěže. Na uvolněný post generálního manažera přešel z hráčské střídačky Jan Klobouček, který část své hráčské kariéry zasvětil také Litvínovu.

V přípravě Lvi zatím našli jediného přemožitele - Benátky nad Jizerou, farmu libereckých Bílých medvědů. Začali dvěma remízami 2:2, v Mostě a doma se Slavií. Poté prohráli ve zmiňovaných Benátkách 4:5. Následně doma rozstříleli Litoměřice 9:2 a vyhrát dokázali i na Kladně 4:3 a remizovali 1:1 v Litvínově.

V posledním zápase v Litvínově nastoupili Lvi v této sestavě: Orct - Pavlík, Kovář, Sklenička, Grin, Holomek, Poživil, Motejlek, Brož - Ludvík, Roubík, Špelda - Vávra, Tůma, Přeučil - Matai, Kloz, Handlovský - Boháč, Sýkora, Hess.

První Američan v ústeckém dresu Cody Hess se slušně prosazuje, ve čtyřech utkáních vstřelil tři branky.

 
 


Generální partneři

© 2018 Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM