Druhý zápas ve dvou dnech. Kadaň míří na led Litoměřic

Marcel Holl | 26.08.2014 | |

Druhý zápas ve dvou dnech. Kadaň míří na led Litoměřic

Kadaňští hokejisté nastoupí podruhé během 24 hodin k přípravnému utkání před novou sezónou. Po včerejší výhře nad německým Crimmitschau čeká na svěřence trenéra Becka další sok. Tentokráte půjde o soupeře důveřeně známého, neboť s Litoměřicemi se Kadaň střetává pravidelně v první lize a jednou se oba týmy potkaly už v letošní přípravě. Osmé přípravné utkání Kadaně startuje v litoměřické Kalich Aréně dnes v 18 hodin.

 

Jak již bylo zmíněno výše, Kadaň čeká v pořadí již osmé přípravné utkání. Z uplynulých sedmi odešli hráči Sportovního klubu jen dvakrát poraženi. Obě porážky měli jedno stejné, udály na domácím ledě a v obou případech Kadaň třikrát inkasovala. Nejprve podlehla obrozenému Ústí 1:3 a za dva dyn později padla i se svým dnešním soupeřem, s Litoměřicemi. Stadion vyhrál v Kadani 3:2. Mladý kadaňský soubor tak má svému soupeři co oplácet.

Poslední vzájemné utkání obou soupeřů

SK Kadaň - Stadion Litoměřice 2:3 (2:1,0:1,0:1)
Domácím se povedl vstup do zápasu. První branku vstřelil po dvou minutách hry Jakub Novák a v 11. minutě přidal duhou branku Jan Müller. Hostům se podařilo do přestávky snížit a dalšími dvěma brankami otočili skóre. Domácím nepomohla ani závěrečná power-play.

Litoměřická příprava

Stadion vedený trenérem Doležalem má za sebou obměnu kádru, která se zatím vyplácí, neboť Litoměřice ze šesti přípravných duelů prohráli jen jednou. Stalo se tak hned v prvním zápase na ledě Chomutova. Naposledy si kališníci došli pro vítězství nad Ústím. Slovan po první třetině vedl ale Litoměřice výsledek, díky třem brankám ve druhé třetině, otočili a vyhráli 3:2.

Sestava Litoměřic z posledního zápasu proti Ústí: Přikryl (31. Lukáš) – Krstev, Bílek D., Špelda, Šulc, Prášil, Míka, Kolář, Šikner – Rys, Kalla, Bílek V. – Novák, Dvořáček, Ondráček – Antončík, Soumelidis, Chlapík – Ahn, Zdeněk, Brandejský.

O utkání...

Jistě napínávé utkání dvou prvoligových celků startuje dnes v 18 hodin. Pokud se nedostane do ochozů Kalich Arény, tak pro Vás bude připraven tradiční online přenos.

 
 


Generální partneři

© 2013 - 2021   Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM