"Chci domácím fanouškům poděkovat za přivítání," říká Richard Diviš

Stanislav Jiskra | 08.11.2014 | |K a d a ň - Po utkání s jihlavskou Duklou jsme vyzpovídali hostující forvarda RICHARDA DIVIŠE, který se opět vrátil na dobře známý led, neboť v Kadani v sezóně 2011/2012 působil. Nyní ovšem neoblékl dres Olomouce, jako to bylo v posledním případě ale dres Dukly Jihlava.

 

Jak bys zhodnotil dnešní utkání?
Chtěli jsme 3 body a nemáme je. Ztratili jsme bod. I když ten hokej byl takový neslaný, nemastný, tak jsme to chtěli urvat na konci. V oslabení jsme dostali gól, který nebyl ani z nějaké přesilovkové akce. Protože jsme byli hodně blízko k vítězství, tak to hodnotím tak, že jsme ztratili bod.

Vrátil jsi se na kadaňský zimák a zase v jiném dresu, jak toto vnímáš?
Mění se to, ta situace je taková jaká je. Jsem rád, že můžu vůbec hrát, když je ta repre pauza, trošku se vyhrát a snad si vybojovat šanci si zahrát v Olomouci.

Jeden z nájezdů jel Tomáš Čachotský, který se již radoval, ale rozhodčí byl jiného názoru, jak jsi tuto situaci viděl ty?
On to udělal dvakrát tak hezky, že je možná škoda, že to nepověsil do té sítě. Poprvé to doopravdy síť byla, ale ochranná. Po druhé to cinklo, takže je to těžké soudit.

Domácí fanoušci tě přivítali tvou oblíbenou písní. Chtěl bys jim něco vzkázat?
Bylo to skvělé, a hrozně jim za to chci poděkovat.

Jak vzpomínáš na angažmá v Kadani?
Moc dobře, byla to skvělá parta. Hodně dobře se mi tu trénovalo. Skončilo to postupem Chomutova, do kterého přišlo hodně kluků z Kadaně, kteří obětovali tu Kadaň. Bylo to tu hodně dobře našlápnuté na play off, kde jsme mohli kdekoho pozlobit. Nakonec to skončilo postupem Chomutova. Takže na to vzpomínám jen v dobrém. S klukama se pořád zdravím a občas si i napíšeme. Prostě se mi tu hodně líbilo.

Děkuji za rozhovor.

 
 


Generální partneři

© 2018 Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM