Trenérem Kadaně zůstává Jaroslav Beck, mužstvo se sejde začátkem července

Klub | 05.06.2015 | |

Trenérem Kadaně zůstává Jaroslav Beck, mužstvo se sejde začátkem července

K a d a ň - Už před časem byla zveřejněna informace, že Kadaň se přihlásila do první ligy, což ostatně potvrdil také Český svaz ledního hokeje. Nyní je jasné, že severočeský oddíl bude i nadále velmi úzce spolupracovat s chomutovskými Piráty, kteří postoupili do Tipsport extraligy.

 

V návaznosti na odchod Stanislava Mikšovice do funkce výkonného ředitele Pirátů Chomutov dochází k úpravě managementu Kadaně. Nově bude vzájemnou spolupráci mezi partnerskými kluby koordinovat Milan Kašpárek (na snímku), jenž místní prostředí dobře zná, neboť v Kadani v minulosti trénoval.

Na trenérskou lavičku se postaví stejně jako v předešlé sezóně Jaroslav Beck, který si v následujících týdnech vybere svého asistenta a začátkem července se sejde s hráči.

Ti budou první dva týdny trénovat na suchu, zhruba od 24. července vyjedou na led a o necelý týden později se rozběhnou přípravné zápasy včetně jednoho vzájemného souboje Kadaně s Piráty Chomutov.

V tuto chvíli se dolaďuje složení kádru, jehož základ bude zatím trénovat v Chomutově pod vedení tamního kondičního trenéra Petra Švehly.

 
 


Generální partneři

© 2018 Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM