Kadaň hlásí další posily

Jindřich Poledna | 06.05.2005 | |Kadaňský tým pokračuje v suché letní přípravě s dvěma novými posilami. Oba jsou to útočníci - praváci a klub si od nich hodně slibuje. Tím prvním je navrátilec Michal Oliverius, druhým je plzeňský Jan Švík, který strávil minulou sezónu v dresu Ústeckých Lvů.

 

Třiadvacetiletý Jan Švík je odchovancem tehdejší Keramiky Plzeň. Seniorský extraligový led vyzkoušel poprvé v sezóně 2000/2001, v extralize má za sebou 160 utkání v dresu Plzně a Karlových Varů s 10ti trefami a 27 přihrávkami. V sezóně 2001/2002 dokonce odehrál 7 utkání v reprezentaci do 20 let. Poslední sezónu strávil v kádru Ústeckých Lvů, kde ve 48 utkáních vstřelil 10 branek a na 7 přihrál. V kadaňském týmu bude jako jeden z mála praváků. Klub podepsal hostování do konce příští sezóny.

Téměř semdadvacetiletý MIchal Oliverius se vrací do Kadaně po 4 letech. Poprvé zde působil v sezóně 2000/2001, když na sever Čech přestoupil z Mělníka. Tehdy ve 39 utkáních získal 39 kanadských bodů a o jeho služby projevil zájem Litvínov. Jenže v nabitém extraligovém celku vydržel Michal pouze necelý rok, pomohl Mladé Boleslavi k postupu do první ligy a v dresu středočechů bojoval až do konce této sezóny. V Kadani bude na hostování do konce dubna příštího roku.

O další posile budeme informovat pravděpodobně koncem příštího týdne.

 
 


Generální partneři

© 2018 Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM