Škoda slávistického gólu třináct vteřin před koncem třetiny, lituje obránce Robert Černý

Tereza Doksanská | 29.09.2016 | |

Kadaň - V devátém kole prohrávali po první třetině Trhači nad pražskou Slavií 1:0, avšak díky brankám Roberta Černého a Radka Havla se dostali do vedení, které třináct vteřin před koncem ztratili. V prodloužení černožlutí inkasovali necelé tři minuty do konce a získali pouhý jeden bod.

Roberte, v utkání jste vedli, nakonec jste prohráli v prodloužení 3:2…
První třetina byla od nás slabší, poté nám naštěstí pomohl rychlý obrat, který jsme měli a dva rychlé góly, což nás nakoplo. Bohužel třináct vteřin před koncem přišel gól na 2:2…

Jakým soupeřem byla Slavia?
Byl to těžký zápas. My jsme věděli, že to nebude nic lehkého, chtěli jsme bodovat za tři body, ale bohužel to nevyšlo.

Během minuty jste vstřelili dva góly, nakoplo vás to?
Ano, nakoplo nás to hodně. Myslím si, že jsme začali o sto procent jinak hrát. Na ledě jsme byli lepší, všude jsme byli první, ale bohužel.

Jak byste popsal svoji vyrovnávací branku?
Bylo to v přesilové hře, kdy jsme jeli dva na jednoho, Hejcoš (Darek Hejcman) vystřelil a já jsem to jen dorazil do prázdné brány.

V utkání jste měli několik přesilových her, jen jednu jste proměnili. Kde hledat příčiny?
Musíme se na ně více zaměřit. Víme, že přesilové hry nemáme zcela dobré, ale snažíme se je trénovat skoro každý den na tréninku, ale v utkání to zatím nevychází tak, jak bychom chtěli.

V utkání vás hodně podržel Tomáš Král, je tomu tak?
Ano, dneska chytal fantasticky. V zápase nás držel až do samého závěru.

V čem vidíte příčinu, že se vám venku nedaří?
Zápasy v Ústí nad Labem a Benátkách nad Jizerou byly z naší strany katastrofální. Jinak si myslím, že zápasy venku nebyly až tak špatné. Bohužel se nám nepodařilo bodovat.

Je odehráno devět kol, jak hodnotíte vstup do sezony?
Není to podle našich představ. Budeme se muset zvednout a bojovat o každý bod.

V sobotu vás čeká další těžký soupeř a to Dukla Jihlava, co od ní očekáváte?
V Jihlavě to bude opět strašně těžký zápas. My víme, že oni doma umí hrát. Budeme se snažit už konečně přivést nějaké ty body.