Legenda pomáhá: bylo ukončeno druhé kolo

Kateřina Kundertová | 08.05.2017 | |

Legenda pomáhá: bylo ukončeno druhé kolo

K a d a ň - Před třemi dny bylo ukončeno druhé kolo charitativní aukce dresů z celorepublikového unikátního projektu Legenda pomáhá. Z kadaňských řad se dovydražilo pět dresů, mezi kterými byly trikoty například Václava Cestra nebo Ondřeje Beránka.

 

Na webových stránkách sportovniaukce.cz proběhlo druhé kolo dražby dresů z utkání Havířov – Kadaň. Do aukce byly dány nevydražené nebo nevyzvednuté trikoty z prvního kola, které skončilo už první březnový den. Celý výtěžek z unikátní celorepublikové akce bude zaslán na účet Nadačního fondu Ivana Hlinky, který pomáhá bývalým hráčům a funkcionářům, kteří se sami nebo jejich rodiny nacházejí v sociálně obtížné životní situaci.

Ve druhém kole, které skončilo 5. května, se vydražilo celkem pět dresů

Nejvyšší částky dosáhl dres dvounásobného juniorského mistra České republiky z let 2014 a 2015.
Václav Cestr strávil většinu sezóny v Klášterci nad Ohří, ale připsal si i deset utkání v první lize. Dres dvaadvacetiletého obránce vydražil nick pokryvac.tomek, jenž zaplatí 1 117 Kč.

Na druhou nejvyšší částku dosáhl účet Daniel79, který si vydražil dres Ondřeje Beránka za 1 067 Kč. Mladý útočník odehrál v kadaňském dresu čtyřicet zápasů, ve kterých si připsal patnáct kanadských bodů za šest gólů a devět asistencí. Na konci sezóny pomáhal dorostenecký šampion z roku 2013 v Karlových Varech ve skupině o umístění a baráži.

Dva trikoty byly získány za shodnou cenu, která činí 917 Kč. Nick Tukans vydražil trikot Jana Strmeně, jenž odchytal více jak dva tisíce minut s dvěma čistými konty a úspěšností nad devadesáti procenty. Dres Lukáše Chalupy, jenž odehrál pětatřicet utkání za Kadaň a třicet čtyři za Piráty, z čehož šestnáct bylo v play-off extraligy, získal nick KÁčko.

Nick MartyBeck si nevybral mezi trikoty se jmény hráčů, a tak si vydražil za 917 Kč dres bez jména.

Za účast v charitativní dražbě děkují eSports.cz, sportovniaukce.cz a Nadační fond Ivana Hlinky.

Foto: Michal Polák (empefoto.cz).

 
 


Generální partneři

© 2018 Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM