Všechny přípravné zápasy v srpnu, přijedou i Němci

Klub | 24.05.2017 | |

Všechny přípravné zápasy v srpnu, přijedou i Němci

K a d a ň - Kadaňští odehrají devět přípravných zápasů, z kterých bude pět na vlastním ledě a všechny se vměstnají do jednoho měsíce. Kromě známých soupeřů z WSM ligy přijedou také druholigové Klatovy, největším lákadlem je tým z nejvyšší německé soutěže Fischtown Pinguins.

 

Hráči začali v květnu letní suchou přípravu. Trénování na novou sezónu vyvrcholí přípravnými zápasy ve druhém měsíci letních prázdnin. Trhači se představí celkem v devíti duelech, z čehož pět odehrají na ledě vlastního zimního stadionu. Všichni, kteří by se chtěli vydat i na venkovní utkání, nebudou muset vážit dlouhou cestu, jelikož dvěma nejvzdálenějšími destinacemi budou Benátky nad Jizerou a Plzeň.

K prvnímu střetnutí odjedou Kadaňští 1. srpna do plzeňské Home Monitoring arény, kde se střetnou s druholigovými Klatovy. Partnerský klub Plzně se umístil na druhém místě skupiny Západ, poté v osmifinále spojeného play-off se skupinou Střed zdolal 4:0 na zápasy Pelhřimov, konec sezóny přišel pro Klatovy ve čtvrtfinále proti Moravským Budějovicím. Druhé vzájemné utkání je naplánované na čtvrtek 24. srpna, kdy se bude hrát na zimním stadionu v Kadani.

K úvodnímu domácímu duelu nastoupí Trhači ve čtvrtek 10. srpna, kdy vyzvou známého soupeře z Ústí nad Labem. Slovan se umístil po základní části na šestém místě a poté ve čtvrtfinále podlehl Kladnu. Do krajského města zavítají Trhači o deset dní později, odveta je v plánu 18. srpna.

Nejzajímavější soupeř je připraven na druhé domácí utkání. V sobotu 12. srpna přivítá Kadaň německý tým Fischtown Pinguins. Hráči z Bremerhavenu loňskou sezónu odehráli v nejvyšší německé soutěži, skončili na desátém místě, postoupili z předkola a nestačili až na EHC Red Bull Mnichov ve čtvrtfinále.

V úterý 15. srpna odjedou Kadaňští do Litoměřic, s kterými se Trhači velmi dobře znají ze základní skupiny a skupiny o udržení. Druhý vzájemný zápas v Kadani je na programu 29. srpna, což bude předposlední domácí představení v letní přípravě.

Posledním nepředstaveným soupeřem jsou Benátky nad Jizerou, se kterými také Kadaňští odehrají dva zápasy. V úterý 22. srpna odjedou Trhači do hájemství farmy Bílých Tygrů z Liberce, domácí duel se uskuteční poslední srpnový den.

  ROZPIS PŘÍPRAVNÝCH ZÁPASŮ:

  ÚT 1. srpna – Klatovy vs. Kadaň (v Plzni)
  ČT 10. srpna – Kadaň vs. Ústí n/L (18h)
  SO 12. srpna – Kadaň vs. Fischtown Pinguins (17:30)
  ÚT 15. srpna – Litoměřice vs. Kadaň (18h)
  PÁ 18. srpna – Ústí n/L vs. Kadaň (18h)
  ÚT 22. srpna – Benátky n/J vs. Kadaň
  ČT 24. srpna – Kadaň vs. Klatovy (18h)
  ÚT 29. srpna – Kadaň vs. Litoměřice (18h)
  ČT 31. srpna – Kadaň vs. Benátky n/J

Přípravné zápasy nebo časy se můžou v průběhu suché přípravy změnit.

 
 


Generální partneři

© 2018 Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM