Zastaví Trhači doma rozjeté Benátky?

Tereza Doksanská | 21.08.2017 | |

Zastaví Trhači doma rozjeté Benátky?

Kadaň – Trhače nyní čeká série tří domácích zápasů, první odehrají již toto úterý proti Benátkám nad Jizerou. Středočeši vyhráli turnaj v Salzburgu, kde neztratili ani bod. Podaří se černožlutým bojovníkům zastavit rozjeté Benátky?

 

Benátky nad Jizerou dominovaly na turnaji v Salzburgu
Jak již bylo zmíněno výše, Benátečtí si z turnaje v Rakousku přivezli zlaté medaile. Hokejisté Benátek odehráli celkem tři zápasy, které všechny vyhráli. Během tří dnů nastříleli patnáct branek a pouhých šest jich inkasovali.

EV Landshut – HC Benátky nad Jizerou 1:4
HC Benátky nad Jizerou – EVZ Academy 5:3
EC Red Bull Salzburg 2 – HC Benátky nad Jizerou 2:6

Ještě než odjeli Středočeši na turnaj, odehráli také přípravná utkání v Česku. Nejprve zajížděli do nedaleké Prahy, přesněji do Edenu, kde se Slavií padli 1:4 a o týden později s Pražany prohráli 2:3 na domácím ledě. Poté zdolali dva severočeské celky. Nejdříve přetlačili Litoměřice 4:3 v prodloužení a poté si poradili s ústeckým Slovanem 6:2.

Trhačům se v přípravě moc nedaří, zatím vyhráli dvě utkání
Úvodní zápas Kadani vyšel, když porazila Klatovy 5:3, ale poté nevyhrála tři zápasy v řadě. V severočeském derby prohrála se Slovanem Ústí nad Labem 1:3, s německým Bremerhavenem 1:5 a v Litoměřicích 0:3. K odvetnému zápasu odjížděli kadaňští hokejisté do krajského města, kterému oplatili porážku a vyhráli 5:3.

Sestava obou týmů z posledního klání
SK Trhači Kadaň: Š. Lukeš – Buchtela, L. Chalupa, R. Černý, Blaha, Szathmáry, Hlaváček, Lidák, Hierman – Hlava, Hejcman, Šťovíček – M. Tůma, Kohút, Wágner – Adámek, A. Macháček, Ringler – Krejčiřík, Tupý.

HC Benátky nad Jizerou: Kořenář – Havlín, Kunst, Tržický, Bednář, Turský, Maier – Průžek, Chrtek, Dlouhý – Psota, Veselý, Špaček – Jeník, Bittner, Wiencek – Nestrašil, Šír, Bělohorský.

Vzájemné zápasy v minulé sezoně
HC Benátky nad Jizerou – SK Trhači Kadaň 8:3
SK Trhači Kadaň – HC Benátky nad Jizerou 4:2
HC Benátky nad Jizerou – SK Trhači Kadaň 4:2
SK Trhači Kadaň – HC Benátky nad Jizerou 3:4

O zápase
Utkání, ve kterém Trhači vyzvou Benátky nad Jizerou, se uskuteční na kadaňském zimním stadionu v úterý 22.8. Úvodní buly bude vhozeno v 18 hodin. Neváhejte a přijďte se podívat na hokej.

 
 


Generální partneři

© 2018 Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM