Kadaňští mají šanci zopakovat výhru proti Třebíči

Sabina Nováková | 19.11.2017 | |

Kadaňští mají šanci zopakovat výhru proti Třebíči

T ř e b í č / K a d a ň – V pondělí 20. listopadu se uskuteční čtyřiadvacáté kolo WSM Ligy, ve kterém Trhači vyrazí do Třebíče. Už jednou zvládli před domácím publikem třebíčské hokejisty porazit. Jednalo se o jedenácté kolo soutěže a celkem o druhou výhru. K aktuálnímu datu mají Kadaňští na svém kontě pouze čtyři výhry. Přidají na Vysočině pátou? Duel začíná v 17 hodin a 30 minut.

 
TŘEBÍČ vs. KADAŇ
11. místo
30 bodů
POZICE14. místo
11 bodů
52:63SKÓRE51:100
V – VP – PP – P
8 – 2 – 2 – 11
BILANCE V – VP – PP – P
3 – 1 – 0 – 19
15,38 % – 82,86 %PŘESILOVKY – OSLABENÍ 14,85 % – 73,64 %
270 tr. minutTRESTNÉ MINUTY278 tr. minut

ZPÁTKY V ČASE ANEB VZÁJEMNÁ STŘETNUTÍ

Loňská sezóna by se dala považovat mezi Kadaní a Třebíčí za vyrovnanou. Nejprve se zadařilo Horácké Slavii, když ze svého výjezdu vytěžila tříbodovou výhru 4:3. Porážku Trhači jednoznačně soupeři oplatili, když na třebíčském ledě vyhráli 4:1. Do třetice se štěstí opět přehouplo na druhou stranu a třebíčští hokejisté vyhráli na severu Čech 2:1. Černožlutí měli ale poslední slovo a opět vrátili porážku, a to za stavu 4:3. Nevezli si však tři body, ale pouze dva za vítězství v prodloužení.

V první čtvrtině soutěže do Kadaně zavítala Třebíč, ale vracela se domů s prázdnou. Přes nepříznivou bilanci se Trhačům podařilo po jedenácti kolech podruhé vyhrát a vybrali si právě Horáckou Slavii. Klání skončilo za stavu 3:2 a za domácí se prosadili Nicolas Hlava, Jan Havel a Darek Hejcman, jenž rozhodl v poslední části zápasu.

POSLEDNÍ KOLO NEDOPADLO RŮŽOVĚ ANI PRO JEDEN Z TÝMŮ

V posledním odehraném kole WSM Ligy si Třebíčští vypili opravdu velký pohár hořkosti. Vysoko totiž prohráli na výjezdu v Prostějově. Po předešlých utkání, jež skončila třikrát v řadě ve prospěch Horácké Slavie, každý čekal lepší závěr než debakl 0:9. Třebíč tak odjížděla bez jediné branky i bez bodŮ.

    Poslední sestava SK Horácká Slavia Třebíč:

    Jekel – Čejka, Nedbal, Půža, Mikyska, Spurný, Kaláb – Erat, Dolníček, Vodný – Kratochvíl, Jan Wasserbauer, Horký – Mlynář, Kusko, Kristl – Malec, Tadeáš Král, Paták.

Černožlutí se v sobotním utkání střetli s nováčkem soutěže ze Vsetína. Skóre bylo otevřeno až ve druhé třetině hostujícím hráčem Petrem Beránkem. Dlouho vyrovnané klání bylo definitivně ukončeno třetí periodou, v níž Vsetínští zaznamenali tři branky, o které se postarali Ondřej Slováček, David Březina a Jiří Karafiát. Bohužel Trhači v tento večer pouze inkasovali, a souboj tak skončil 4:0 pro hosty.

    Poslední sestava SK Trhači Kadaň:

    Dvořák – Trefný, Szathmáry, Rašner, Buchtela, Šesták, Kadeřávek, Kokeš – Kůs, Hejcman, Dufek – Chrpa, Šťovíček, Hlava – Müller, Polák, Krejčiřík – Procházka, Havlíček.

JEDENÁCTÁ TŘEBÍČ VS POSLEDNÍ KADAŇ

Vysoká prohra v souboji s Prostějovem nebyla jedinou. Větší množství inkasovaných branek zaznamenali Třebíčští i při zápase s Ústím nad Labem 3:6, dále v Karlových Varech 1:5, s Frýdkem-Místkem 0:4 a s Benátkami nad Jizerou 4:6. Výhry zatím zvládli Třebíčští vydolovat proti Kladnu, Přerovu, na výjezdu proti Slavii, dále v zápase s Havířovem, Frýdkem-Místkem, Vsetínem, podruhé s Přerovem, Slavií, Havířovem a na závěr zvítězili v prodloužení proti Českým Budějovicím.

Kadaňští prozatím zaznamenali čtyři výhry. Šťastnějším týmem byli v kláních proti Benátkám nad Jizerou – 5:3, Třebíči – 3:2, Havířovu taktéž 3:2 a nakonec proti Frýdku-Místku v nedávném zápase brali dva body za vítězství 5:4 po samostatných nájezdech. V mnoha případech se ale jednalo o těsné prohry. Například v úvodu soutěže nad Kladnem 2:3, Frýdkem-Místkem 3:4 nebo Českými Budějovicemi 1:2. Dále Trhači padli o jeden gól proti Vsetínu 1:2, Kladnu 2:3, Zubrům z Přerova 1:2 a na domácí půdě proti Litoměřicím 3:4.

TŘEBÍČ vs. KADAŇ
Pavel Jekel – 92,07 %
Lukáš Dostál – 90,28 %
BRANKÁŘITadeáš Dvořák – 87,50 %
Štěpán Lukeš – 84,32 %
Roman Erat
16 (3+13)
PRODUKTIVITA Darek Hejcman
12 (5+7)
Luboš Horký
9 gólů
GÓLYD. Hejcman. N. Hlava a J. Chrpa
všichni 5 gólů
Roman Erat
13 asistencí
ASISTENCEDarek Hejcman
7 asistencí
David Dolníček
247/448 – 55,13 %
VHAZOVÁNÍ Darek Hejcman
242/484 – 50 %
Lukáš Vágner
25 zbl. střel
ZBLOKOVANÉ STŘELYŠimon Szathmáry
18 zbl. střel
Václav Čejka
28 tr. minut
TRESTNÉ MINUTYJ. Müller a J. Trefný
oba 28 tr. minut
Lukáš Vágner
24:04 min/z
ČAS NA LEDĚJakub Trefný
21:06 min/z
 
 


Generální partneři

© 2018 Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM