„Těžko hledám slova,“ téměř mlčel Jiří Tupý

Kateřina Kundertová | 04.01.2018 | |

„Těžko hledám slova,“ téměř mlčel Jiří Tupý

V s e t í n / K a d a ň - Trhači odjeli ke 36. kolu WSM Ligy do dalekého Vsetína, kde schytali vysokou porážku. Už 450 kilometrů dlouhá cesta nenasvědčovala nic dobrého, jelikož Kadaňským zkomplikovala přípravu před zápasem, což na Trhače nakonec asi dolehlo. Hodnocení nevydařeného duelu se ujal Jiří tupý, jenž odehrál patnáct minut a připsal si jednu střelu.

 

Trhači nevstoupili do duelu dobře, jelikož už po úvodní dvacetiminutovce prohrávali 0:4, což se s nimi vezlo poté celé utkání. „Slova se mi hledají hodně těžko,“ chvilku dumal Jiří Tupý. „Od začátku do konce jsme z naší strany předváděli špatný výkon. Víc k tomu asi není ani potřeba říkat,“ řekl po chvilce.

Kadaňští vyslali na bránu domácích celkem čtyřiadvacet střel, s kterými si ale brankář a obrana poradili. Nejpilnějším střelcem byl Vojtěch Krejčiřík, jenž vypálil sedm střeleckých pokusů. „Doplatili jsme na neproměňování šancí, které jsme měli. Vsetín nás přesně v téhle části vyškolil. Co vystřelili, byl pomalu gól,“ smutnil jednadvacetiletý útočník, který své možnosti také neproměnil.

Do brány se proti Severočechům postavil Michal Šurý, jenž si vychytal první čisté konto v sezóně a také v rámci druhé nejvyšší soutěže. „Gólman měl svůj den. Jsou zápasy, kdy to tam padne, a pak jsou zápasy jako tento, kdy tam nepadlo nic,“ řekl juniorský šampion z roku 2015.

V osmnácté minutě odstoupil z kadaňské brány Tadeáš Dvořák a přenechal své místo se čtyřmi inkasovanými góly Patriku Spěšnému. Impuls mohl Trhače nakopnout, ale přišel gól ve vlastní přesilovce. „Začátek druhé třetiny nám vyšel, ale když už jsme se pomalu nadechovali, přišlo vyloučení, které Vsetín potrestal. To nás srazilo úplně,“ uzavřel Jiří Tupý.

 
 


Generální partneři

© 2013 - 2020   Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM