Kadaň v pondělí vyzve rozjetý Motor

Stanislav Jiskra | 23.09.2018 | |

Kadaň v pondělí vyzve rozjetý Motor

K a d a ň – V rámci sedmého kola Chance Ligy přivítáme na svém ledě soupeře z dalekých Českých Budějovic. Trhačům se začátek sezóny příliš nepovedl, a tak mají co napravovat. Přijďte podpořit domácí Trhače v pondělí 24. září od 18 hodin.

 
SK TRHAČI KADAŇ vs. ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE
15. místo
1 bod
POZICE4. místo
12 bodů
13:41SKÓRE17:12
V – VP – PP – P
0 – 0 – 1 – 5
BILANCE V – VP – PP – P
4 – 0 – 0 –1
15 % – 70 %PŘESILOVKY – OSLABENÍ 11,54 % – 82,14 %
64 tr. minutTRESTNÉ MINUTY88 tr. minut

PŘÍPRAVNÁ ČÁST MOTORU

České Budějovice odehrály celkem devět přípravných zápasu, ve kterých mají kladnou bilanci šesti výher a tří porážek. Přípravu zahájily prohrou na plzeňském ledě 4:1, poté se jim nevydařila ani odveta proti stejnému soupeři, když na světelné tabuli svítil po šedesáti minutách stav 2:3 pro Plzeň. Následovalo hned šest zápasů se soupeři z ciziny, konkrétně s týmy – Pavlodar, Linec, Lausitzer Fuechse a Chabarovsk. V těchto zápasech Motor zaváhal jen jednou na ledě Lince, když prohrál fotbalovým výsledkem 0:1. Přípravu Jihočeši ukončili na domácím ledě výhrou nad Prostějovem 4:1

BUDĚJOVICE ZAVÁHALY JEN JEDNOU

Hosté odehráli o jeden zápas méně než Kadaň, ale na rozdíl od Trhačů neuspěli jen jednou, a to ve druhém kole Chance ligy v Jihlavě, odkud si odváželi porážku 0:7. Tuto porážku Motor hned v dalším kole napravil, když vsítil pražské Slavii pět gólů. Sám neinkasoval žádný. Ze zbylých dvou odehraných zápasů odcházeli českobudějovičtí hráči do kabin jako vítězové.

    Poslední sestava ČEZ Motor České Budějovice:

    Strmeň – Kutlák, Fillman, Pýcha, Pavlin, Vydarený, Plášil – Čermák, Doktor, Babka – M. Novák, Gilbert, Endál – Beránek, Dančišin, P. Novák – Heřman, Bradley, Doležal.

Kadaňské trápení pokračuje, jelikož ne venkovním ledě černožlutí ani jednou neskórovali. V posledním domácím zápase proti Slavii předvedli Trhači výbornou první dvacetiminutovku, kterou vyhráli 3:1, po první přestávce se jim přestalo dařit. Pražané si tak z Kadaně odvezli své první tři body za výhru 4:6

    Poslední sestava SK Trhači Kadaň:

    Hamalčík – Novák, Grebeňuk, Janeba, Franc, Kachyňa, Popela – Kíma, Kůs, Wágner – Šulek, Říha, Jánský – Helt, Tupý, Řehoř – Vašíček, Maršoun, Rezek.

POHLED NA VZÁJEMNÉ SOUBOJE LOŇSKÉ SEZÓNY

Oba soupeři se v minulé sezóně střetli čtyřikrát. Všechna klání dopadla lépe pro Motor, jenž dokázal v zápasech vsítit devatenáct branek, zatímco Trhači vstřelili branek šest.

KADAŇ vs. ČESKÉ BUDĚJOVICE
Ondřej Kuchař – 86,71 %
Petr Hamalčík – 84,33 %
BRANKÁŘIJan Strmeň – 92,11 %
Daniel Svoboda – 60,00 %
Jaroslav Kůs
8 (1+7)
PRODUKTIVITA Ž.Pavlin, L. Endál a C. Bradley
5 (3+2)
Lukáš Klíma
4 góly
GÓLYŽ.Pavlin, L. Endál a C. Bradley
všichni 3 góly
Jaroslav Kůs
7 asistencí
ASISTENCEDavid Gilbert
5 asistencí
Jaroslav Kůs
77/145 – 53,10 %
VHAZOVÁNÍ David Gilbert
54/99 – 54,55 %
Lukáš Popela
6 zbl. střel
ZBLOKOVANÉ STŘELYRené Vydarený
6 zbl. střel
Jaroslav Kůs
12 tr. minut
TRESTNÉ MINUTYMartin Heřman
32 tr. minut
Šimon Szathmáry
22:05 min/z
ČAS NA LEDĚMitchell Fillman
23:01 min/z
 
 


Generální partneři

© 2018 Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM