Přátelské utkání s ruským týmem HC Sakhalin

Sabina Nováková | 08.02.2019 | |

Přátelské utkání s ruským týmem HC Sakhalin

K a d a ň - Momentálně sice probíhá reprezentační pauza, ale Trhače i přesto čeká přípravné utkání. Do Kadaně zavítá účastník Asijské hokejové ligy, ruský celek PSK Sakhalin. Ten je v Kadani v rámci svého soustředění. Duel započne v pondělí 11. února v 18 hodin a 15 minut!

 

Kadaňští hokejisté nezahálí ani během reprezentační přestávky a čeká je přátelské střetnutí s ruským kádrem působícím v Asijské hokejové lize.

PSK Sakhalin má za sebou od začátku sezóny čtyřiatřicet zápasů. Celkem na svém kontě mají již devatenáct vítězství a patnáct porážek. V posledních kolech vyzval tým High1, přičemž všechny tři zápasy vyšly úspěšněji právě budoucímu soupeři Trhačů. Nejprve Sakhalin vyhrál nad High1 5:2, poté 6:3 a nakonec 3:0. Díky těmto zdárným výkonům se ruský klub dostal do semifinále play-off, ve kterém se střetne s Anyang Halla.

Trhači před pauzou vyjížděli do Jihlavy, kde sehráli dohrávku čtyřiatřicátého kola Chance ligy. Výjezd však skončil vysokou porážkou, ze které pramenily tři body pro Duklu za výhru 11:1. Po přestávce se černožlutí představí na ledě kladenských Rytířů. Souboj sehrají 13. února v 18 hodin.

 
 


Generální partneři

© 2013 - 2020   Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM