Vladimír Růžička konzultantem Trhačů

Redakce | 23.08.2019 | |

Vladimír Růžička konzultantem Trhačů

K a d a ň – Trhači mají dalšího člena realizačního týmu. Stává se jím olympijský vítěz a mistr světa Vladimír Růžička. V minulosti působil jakožto český reprezentační trenér a získal s výběrem zlatou medaili na světovém mistrovství v ledním hokeji, které se konalo v německém Kolíně roku 2010.

 

Vladimír Růžička se k Trhačům připojí v pondělí, kdy jeho úkolem bude spolupracovat s trenéry A-týmu. Dále součástí bude i každodenní přítomnost na trénincích seniorského mužstva. Ve své dosavadní trenérské kariéře působil jakožto hlavní trenér a generální manažer v rámci klubu HC Slavia Praha, se kterým oslavil hned dva extraligové tituly. Jeho schopností využili následně i Piráti Chomutov, kde Vladimír Růžička působil taktéž jako konzultant, později i jako hlavní trenér.

Sportovní a generální manažer Petr Klíma je z nově navázané kooperace potěšen a věří, že zkušenosti reprezentačního i extraligového trenéra budou pro Trhače jednoznačně přínosnými. „Příchod Vladimíra Růžičky beru rozhodně jako přínos. Věřím a jsem přesvědčen o tom, že nám pomůže. Pro mě je to nejen dlouholetý kamarád, ale i pan trenér, který něco dokázal. Do dění na kadaňském ledě zasáhne od pondělí 26. srpna,“ sdělil.

Vladimír Růžička spolupráci potvrdil a informoval, že prozatím se na střídačce během zápasů objevovat nebude. „S Petrem Klímou jsme se domluvili. Rozhodl jsem se, že mu pomůžu. Budu na trénincích, na střídačce při zápasech ne,“ okomentoval mostecký rodák.

Foto: Petr Kozelek (www.piratichomutov.cz)

 
 


Generální partneři

© 2018 Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM