Trhači na jarmarku v Auto Myslivec Podbořany

Sabina Nováková | 28.11.2019 | |

Trhači na jarmarku v Auto Myslivec Podbořany

K a d a ň – Trhači budou v neděli 1. prosince součástí akce, kterou pořádá autosalon Auto Myslivec Podbořany - autorizovaný prodejce vozů Škoda. Akce, kde bude probíhat jarmark a tvořivé adventní dílny startuje v 10 hodin dopoledne a končí v 17 hodin večer. Těšit se můžete na mini street hokej pod vedením kadaňských Trhačů a na autogramiádu. Vstup je ZDARMA!

 

Trhači se v rámci akce pod záštitou autosalonu Auto Myslivec Podbořany, který je partnerem kadaňského hokeje, zapojí do nedělní akce dne 1. prosince. Pokud potřebujete již nasát vánoční atmosféru, využijte zajímavého programu právě na první adventní neděli. Akce odstartuje úderem desáté hodiny a plánovaný konec je na hodinu sedmnáctou večerní.

V rámci jarmarkové akce vás čeká hravá a tvořivá dílna – stavba včelích domků, zdobení medových nebo například tvorba látkových ozdob, a to jak pro děti, tak i pro dospělé! Pro maminky bude připraven floristický workshop a pro mužské osazenstvo mini street hokej, který povedou právě Trhači. Nebudete ošizeni ani o předváděcí jízdy spojené s adventní nadílkou ve vozech ŠKODA.

Ve 14:30 v autosalonu Auto Myslivec Podbořany proběhne autogramiáda s kadaňskými trenéry - s vítězem Stanley Cupu Petrem Klímou a s mistrem světa z roku 1985 Petrem Rosolem! Přítomna bude ale i šestice hráčů, kteří hájí kadaňské barvy. Těšit se můžete na Daniela Nováka, Františka Wágnera, Denise Zemana, Michaela Foltýna, Josefa Rindoše nebo Jana Müllera.

Pro všechny návštěvníky je vstup ZDARMA a bude pro vás připraveno pohoštění v podobě svařeného vína, pro děti horká čokoláda a k zakousnutí si budete moci vychutnat domácí palačinky. A pro ty, kteří ještě tápou nad vánočním dárkem, v autosalonu si budete moci vybrat z nabídky výrobků ze základních a mateřských škol z blízkého okolí.

 
 


Generální partneři

© 2018 Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM