Mikulášská nadílka s Auto Myslivec Podbořany

Sabina Nováková | 02.12.2019 | |

Mikulášská nadílka s Auto Myslivec Podbořany

K a d a ň – V rámci třetího domácího utkání v řadě se 4. prosince na zimním stadionu v Kadani uskuteční mikulášská nadílka pod záštitou autosalonu Auto Myslivec Podbořany – autorizovaného prodejce vozů Škoda. Na některé z vás bude čekat mikulášská nadílka a soutěže o zajímavé ceny!

 

MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA PRO PRVNÍCH 300 FANOUŠKŮ

Auto Myslivec Podbořany spolu se ŠKODA AUTO si pro fanoušky Trhačů připravil v rámci utkání s Benátkami nad Jizerou dne 4. prosince MIKULÁŠSKOU NADÍLKU. Pro prvních 300 návštěvníků tohoto zápasu, bude připraven malý dárkový balíček s pozornostmi, který obdrží při vstupu na stadion. Na místě bude také možné se zapojit do znalostní soutěže a do fotosoutěže.

ZNALOSTNÍ SOUTĚŽ

V rámci znalostní soutěže účastník musí vyplnit soutěžní kartu, kterou budou rozdávat prodejci a PROMO TÝM ŠKODA AUTO přímo na stadionu. Účastníkovi následně stačí kartu vyplnit a vhodit ji do soutěžního boxu, který bude umístěn u fotostěny. Zapojit se mohou osoby starší osmnácti let. Soutěž spočívá ve správném zodpovězení tří znalostních otázek a jedné tipovací. Následně budou vyhlášena tři první místa a fanoušci mají šanci získat například voucher se zapůjčením vozu ŠKODA KAMIQ na víkend, dárkové balíčky či slevové vouchery na nákup Originálního příslušenství ŠKODA nebo VW./p>

FOTOSOUTĚŽ

Druhou příležitost vyhrát dárkové balíčky nebo slevové vouchery budou mít soutěžící ve fotosoutěži. Úkolem účastníka bude vyfotit se u fotostěny, kdy zvítězí fotografie, která bude nejvíce akční. Vzniklou polaroid fotografii následně soutěžící označí svým jménem a bude vystavena na nástěnce. Účastnit se mohou všichni bez ohledu na věkovou hranici. Vyhlášena budou opět první tři místa, která vybere porota skládající se ze zástupců klubu SK Trhači Kadaň a autosalonu Auto Myslivec Podbořany.

SOUTĚŽIT BUDOU I HOKEJISTÉ

Auto Myslivec Podbořany nezapomněl ani na samotné hráče a v rámci akce na konci střetnutí vyhlásí nejlepšího hráče jak na straně domácích, tak i na straně hostujících. Na vyvolené hokejisty čeká odměna v podobě dárkového balíčku a slevového voucheru.

MOŽNOST REZERVACE PŘEDVÁDĚCÍ JÍZDY

Po dobu celého zápasu budou před zimním stadionem vystavena tři vozidla, a to ŠKODA SCALA a dvě sponzorská vozidla zapůjčená klubu – ŠKODA SUPERB nové generace a ŠKODA SCALA. Na místě budou přítomní i prodejci autosalonu Auto Myslivec Podbořany, a tak bude možné smluvit si termín na předváděcí jízdu v daném automobilu. Během přestávek se diváci mohou těšit také na přehlídku vozů na ledové ploše. Přijďte si užít den s Trhači a s autosalonem Auto Myslivec Podbořany! Těšíme se na vás.

 
 


Generální partneři

© 2018 Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM