Trhači vybrali pro Ingrid Dvořákovou 26 400 korun!

Sabina Nováková | 08.03.2020 | |

Trhači vybrali pro Ingrid Dvořákovou 26 400 korun!

K a d a ň – Trhači se v závěru sezony rozhodli podpořit osmnáctiletou dívku z Kadaně, o které jsme vám říkali v předchozím článku, aby ji přiblížili ke splnění svého snu, a tedy operace oka. Ingrid Dvořáková tak byla hlavní tváří posledního duelu sezóny 2019/2020.

 

Trhači mezi sebou v kabině vybrali úctyhodných 7 tisíc korun, k čemuž se asistent kapitána Jaroslav Kůs přidal a řekl, že kolik se podaří vybrat A-týmu společně, tak on sám stejnou částkou sumu navýší. Kadaňská kabina tak na účet Ingrid přispěla 14 tisíci korunami.

Součástí večera na zimním stadioně v Kadani byla také sbírka v režii fanoušků a kadaňských partnerů a pro Ingrid se Kadaň rozhodla věnovat i vstupné vybrané proti Třebíči. Celkem se díky vám všem podařilo vybrat skvělých 26 400,- Kč! Všem, kteří přispěli v jakékoliv výši z celého srdce i za Ingrid Dvořákovou děkujeme. Ingrid už teď cítí naději a vše postupnými krůčky spěje ke šťastnému výsledku.

„Když jsme se dozvěděli o Ingrid Dvořákové a o jejím příběhu, snažili jsme se společně najít vhodný termín pro organizaci sbírky a tím ji přiblížit k operaci oka. Držíme Ingrid palce, aby se vše povedlo jak má. Děkujeme všem za pomoc,“ sděluje tiskový mluvčí Michal Voltr.

Aby toho nebylo málo, máme další skvělou zprávu! Mnoho sportovních tváří, převážně hokejových, je zapojeno do projektu zvaný Má to smysl. Jedná se o organizaci, která oslovuje hráče, kteří se následně podílejí na přispívání pro dobrou věc. Jako poslední úspěch můžeme jistě zmínit sbírku pro dětský domov ve Vysoké Peci, v rámci které se vybralo neuvěřitelných 133 229,- Kč! A právě Ingrid Dvořáková je dalším šťastlivcem, kterého si Má to smysl vybrala do svého hledáčku. Do podpory jsou zapojeni například hráči jako Denis Zeman nebo Michael Foltýn. Nechybí ani Jan Kolář, Michal Vondrka nebo bývalí kadaňští hráči Martin Kadlec nebo Šimon Szathmáry.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Seznamte se. INGRID DVOŘÁKOVÁ. Jmenuji se Ingrid Dvořáková, narodila jsem se 7.4.2001 v Kadani. V roce 2002 mi diagnostikovali zhoubný nádor levého oka (rabdomyosarkom alveolární). V prosinci 2002 byla zahájena léčba chemoterapií a radioterapií. Bohužel oko nevydrželo sílu ozařování a v roce 2011 jsem podstoupila enukleaci oka. V roce 2014 jsem byla na plastické operaci, poté mi byla zhotovena protéza, která mi vypadávala. V roce 2017 jsem podstoupila další plastickou operaci a ani ta mi nepomohla k tomu, abych mohla nosit protézu. Mám jich doma celkem pět a ani jednu nemohu použít. Po další konzultaci s lékaři jsme se dohodli pro další řešení plastickou operací, ale přišlo velké zklamání, obě operace, které mi naplánovali, následně zrušili. Rozhodli jsme se vyhledat jiného odborníka, kterého jsme našli v Mnichově. Pana profesora jsme navštívili v září 2019 a chtěl by mi pomoci. Je to bohužel soukromá klinika a proto operace, léčba, náklady na cestu a ostatní výdaje, které budou potřeba, si musíme uhradit sami. Každá konzultace s lékaři stojí 500€ a náklady na samotnou operaci budou kolem 7000€. Příští měsíc oslavím 19 let. V dubnu 2019 jsem žádala o prodloužení průkazu ZTP a příspěvku na péči, který využíváme na dopravu do nemocnice, kam jezdím celkem často a léky, které potřebuji denně. Bohužel mi obě žádosti byly zamítnuty. V současné době průkaz ZTP nemám. Pojďme společně vybrat nějakou pěknou částku pro tuto dívku a pomoci Ingrid k operaci oka.❤️ Transparentní číslo účtu zůstává stejné : 2601727626/2010 Akce potrvá do dne 1.5.2020. #likeforlikes #like4likes #likeforfollow #liketime #likeme #followforfollowback #followme #followers #likephoto #likegirl #follwme #followtrain #photography #photooftheday #liked #likethis #likesforlike #likeforspam #liketolike #instagram #instapic #followmeto #likeplease #hockeyfans #hockeylife #like4me #likeplease #likexlike #like4followers #instalike

Příspěvek sdílel uživatel @ ma_to_smysl,

Foto: Dalibor Kachlík

 
 


Generální partneři

© 2013 - 2020   Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM