Ceny permanentek, vstupenek a aktuální opatření

Jiří Novotný | 29.07.2020 | |

Ceny permanentek, vstupenek a aktuální opatření

K a d a ň - Ačkoliv tomu venkovní teploty nenapovídají, začátek nového ročníku se kvapem blíží a s ním i nezbytné přípravné duely. Jako první prověří Trhače ústecký Slovan, jenž na kadaňský zimní stadion dorazí v úterý 4. srpna.

 

AKTUÁLNÍ NAŘÍZENÍ - COVID-19

Dle aktuálního nařízení Ministerstva zdravotnictví se sportovních akcích v uzavřeném prostoru může zúčastnit maximálně 500 osob. Nezapomeňte také na zakrytí úst a nosu, bez něhož nebudete na stadion vpuštěni. Využít můžete stylové nákrčníky Trhačů a podpořit tak sounáležitost s černožlutými barvami. U vstupu bude rovněž připravena dezinfekce.

DĚTI A SENIOŘI NA TRHAČE ZDARMA!

Vstupné na přípravné zápasy činí symbolických 30 Kč. Děti do 15 let s doprovodem a nově také senioři (65+) budou mít vstup zcela zdarma.

Od poloviny měsíce srpna bude možné na pokladně zimního stadionu zakoupit permanentní vstupenku na celý následující ročník za cenu 900 korun. Její koupí rozhodně neprohloupíte, neboť ušetříte minimálně 600 Kč! Pokud Trhači postoupí do elitní skupiny, uspoříte ještě více. Příjemným benefitem je taktéž pohodlný vstup na stadion bez fronty u pokladny.

Jednotlivé vstupné na utkání Chance ligy vyjde dospělého na 60 Kč, poloviční částku zaplatí studenti. Stejně jako přípravnou fázi, i prvoligové bitvy budou moci děti s doprovodem a senioři sledovat zdarma.

 
 


© 2013 - 2021   Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM