Trhače jako první prověří Ústí nad Labem

Sabina Nováková | 03.08.2020 | |

Trhače jako první prověří Ústí nad Labem

K a d a ň - Trhače už v úterý 4. srpna čeká první přípravné utkání před novou sezónou Chance ligy. Po více než týdnu přípravy na ledě se Kadaň utká s ústeckým Slovanem. Zápas startuje od 18 hodin a vstup je povolen pouze se zakrytím nosu a úst.

 

Slovan před sezónou přivedl do svých řad několik posil, jako například Michala Trávníčka, Jiřího Drtinu, Anatolije Protasenju nebo Aleše Furcha. Během léta Ústí obnovilo spolupráci s extraligovou Mladou Boleslaví a v krajském městě tak budou působit hráči na hraně sestavy. Už nyní může trenér Mach počítat se čtveřicí hráčů – Radek Haas, Jan Grim, Vladislav Houška a Petr Maršoun.

Ústí se mělo k prvnímu přípravnému zápasu postavit už 24. července v Kladně, avšak kvůli koronaviru v týmu Rytířů bylo toto utkání zrušeno. Přesto má Slovan už jeden přípravný zápas za sebou. Ve čtvrtek se na domácím ledě utkal s nováčkem z Kolína. Ústečtí trenéři šetřili všechny své klíčové hráče a do utkání tak nasadili většinu hráčů, kteří bojují o místo v sestavě. Oproti tomu Kolín nastoupil v kompletní sestavě a v Ústí vyhrál 3:1.

  Poslední sestava HC Slovan Ústí nad Labem:

  Haas – Havránek, Zich, Mareš, Benák, Slabý, Šešina – Bláha, Čermák, Grim, Eret, Matějček, Tlačil, Gottfried, Kordule, Tůma M., Janoušek, Tůma J., Tot.

Pro Trhače bude zítřejší utkání prvním testem před nadcházejícím ligovým ročníkem. V kádru došlo po minulé sezóně k výrazné obměně. Kadaň posílilo několik známých tváří a další hráči přišli na zkoušku. Aktuální kádr čítá přes třicet jmen. Jak si v prvním zápase před novou sezónou povedou? Přijďte se podívat na kadaňský zimní stadion v 18 hodin.

  Kompletní sestava SK Trhači Kadaň:

  Gólmani: Richard Běhula, Miroslav Hanuljak, Tadeáš Dvořák

  Obránci: Jakub Trefný, Radek Havel, Michael Foltýn, Vít Seemann, Tomáš Běhula, Cedric Délmarche, Tadeáš Vícha, Jakub Šuráň, Ondřej Havlín, Radek Procházka, Michal Smutný, Marcel Kottek, Radek Mituchovič.

  Útočníci: Roman Chlouba, Martin Šagát, Jakub Chrpa, Jan Müller, Jan Svoboda, Matyáš Svoboda, Zdeněk Zabloudil, Josef Rindoš, Tomáš Koblížek, Jakub Veselý, David Homer, Dominik Kubišta, Jiří Bucek, Jakub Jaroš, Sebastian Šmída, Arslan Achmeťanov, Arťom Sursov.

Na zápase budou platit hygienická opatření proti šíření koronaviru. Vstup bude umožněn pouze se zakrytým nosem a ústy, při vstupu bude i dezinfekce na ruce. Vstupné na přípravné zápasy je pro dospělé, studenty a děti bez dospělého doprovodu 30 Kč, senioři (65+) a děti do 15 let s dospělým doprovodem mají vstup zdarma. Na pokladně si ti, kteří si zapomenou roušku, si mohou zakoupit několik posledních kusů trhačských nákrčníků za cenu 120 Kč.

 
 


Generální partneři

© 2013 - 2020   Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM