Ve čtvrtek do Kadaně přijede nováček, SC Kolín

Sabina Nováková | 04.08.2020 | |

Ve čtvrtek do Kadaně přijede nováček, SC Kolín

K a d a ň - V úterý se Trhači radovali z výhry nad rivalem z Ústí nad Labem, ve středu už se připravují na další střetnutí. Do Kadaně přijede nováček Chance ligy - Kolín. Ten má také jeden přípravný zápas za sebou, taktéž se utkal s Ústím nad Labem a i výsledek byl stejný, tedy 3:1 pro Kozly. Utkání začíná ve čtvrtek 6. srpna od 18 hodin na kadaňském zimním stadionu.

 

Kadaňští mají za sebou přípravný zápas s ústeckým Slovanem. V tomto derby dokázali uspět a připsali si vítězství 3:1. Za Kadaň skórovali Jakub Veselý, Jan Svoboda a Roman Chlouba. Úspěšný návrat do kadaňské svatyně si připsal Miroslav Hanuljak, který inkasoval pouze jednou. Nyní se však domácí musí soustředit na další domácí zápas, protože je prověří kozlové z Kolína.

    Poslední sestava SK Trhači Kadaň:

    Hanuljak (Běhula R.) – Kottek, Trefný, Běhula T., Smutný, Havel, Foltýn – Svoboda M., Chlouba, Müller – Koblížek, Šmída, Svoboda J. – Chrpa, Bucek, Veselý – Kubišta, Rindoš, Homer.

Kolín se chystá na premiérovou sezónu Chance ligy, když společně se Šumperkem a Vrchlabím dostal právo hrát druhou nejvyšší soutěž. Kolín sice deklaroval, že ligu odehraje s týmem, který se o ni zasloužil, ale přeci jen o několik hráčů posílil. Ke Kozlům se připojil například Jakub Husa, Lukáš Blaha, Zdeněk Král nebo Lukáš Krejčík. Kolín navíc navázal spolupráci s extraligovým Hradcem Králové a bude moct využít služeb Jana Veselého, Martina Štohanzla, Jakuba Mušky, Miroslava Kukly nebo kadaňského odchovance Štěpána Lukeše.

První přípravný zápas Kolínští sehráli na ledě Ústí nad Labem a stejně jako Trhači dokázali uspět. I skóre bylo totožné a to 3:1. Dvakrát se prosadil Jan Veselý a skóroval také Jan Stehlík.

    Poslední sestava SC Kolín:

    Sejpal (41. Martínek) – Husa, Muška, Blaha, Pýcha, Knesl, Kukla, Jelínek, Barták - Krejčík, Šafránek, Král - Jankovský, Veselý, Stehlík - Semirád, Štohanzl, Petržílka - Zumr, Martínek, Němec.

Utkání mezi Kadaní a Kolínem startuje ve čtvrtek od 18 hodin. Stejně jako na zápas proti Ústí nad Labem je vstup povolen pouze se zakrytím dýchacích cest. Opět budou na pokladně k prodeji trhačské šátky za cenu 120 Kč, které můžete využít namísto roušky. Vstupné je 30 Kč pro dospělé, studenty a děti do patnácti let bez doprovodu dospělé osoby, děti s doprovodem a senioři starší šedesáti pěti let mají vstup zdarma. Podaří se Trhačům zvládnout i druhé přípravné klání?

 
 


Generální partneři

© 2013 - 2020   Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM