Duel na venkovním ledě, tentokrát v Šumperku

Sabina Nováková | 24.10.2021 | |

Duel na venkovním ledě, tentokrát v Šumperku

Š u m p e r k / K a d a ň - Na dveře klepe patnácté kolo Chance ligy a to znamená střetnutí Trhačů na ledě šumperských Draků. Hostující bezbodový kádr nebude mít jinu možnost, než bodovat. Klání začne v 18 hodin.

 

ŠUMPERK SBÍRÁ JEDEN TĚSNÝ VÝSLEDEK ZA DRUHÝM

Draci mají na sém kontě poměrně těsné výsledky. Jediné dva ze třinácti, které skončily jinak než jednobrankovým rozdílem, byly v utkání se Sokolovem, které skončilo dobře právě pro Šumperk - 5:2. Druhé klání skončilo stejným výsledkem, tentokrát jen úspěšně pro druhou stranu, a tedy pro Kolín. I tento výsledek je jeden ze tří posledních kol, která skončila právě pro budoucího soka Kadaně porážkou. Draci si neporadili ani s Benátkami nad Jizerou 4:5 a s Frýdkem-Místkem 5:6.

DRACI I TRHAČI V POSLEDNÍM KOLE PADLI SE STEJNÝM SOUPEŘEM

Poté, co se diváci nedočkali branky v první dvacetiminutovce, se spustila ve třetině následující gólová nálož. První ránu měl Kolín, na to ale Šumperk odpověděl dvěma brankami, kterými se poslal rázem do vedení. Kozlové ale v takovémto vývoji zápasu nenašli shodu, a tak nejen, že dokázali srovnat krok se svým sokem, ale dokonce se dostali několik kroků před něj. Duel tak skončil vítězstvím Kolína 5:2.

    Poslední sestava DRACI PARS Šumperk:

    Mokry – Drtil, Březák, Hrachovský, Řezáč, Dudycha, Rutar, Pěnčík – Vildumetz, Kindl, Žálčík – Scheuter, Macuh, Vachutka – Lednický, Kohút, Furch – Antoníček, Horký, Spratek.

I Trhači se střetli právě s Kozly z Kolína. První střela padla z hole Jana Veselého. V téže periodě se o slovo přihlásil i Tomáš Bernat a srovnal skóre. Zbývalo už jen pět minut do konce základní hrací doby a soupeř ze středu Čech se dokázal dostat opět do role favorita, ze kterého vytěžil i tříbodové vítězství 2:1.

    Poslední sestava SK Trhači Kadaň:

    R. Běhula – Steinocher, Kabelka, Štochl, Zorko, Havlín, Ferbas – Routa, Berčík, Valujskij – Z. Zabloudil, Mežnar, Bernat – Konášek, Čech, Homer – Bogdasarjan, Hradecký, Švec.

KADAŇŠTÍ BY MOHLI NAVÁZAT NA SPOLEČNÁ KLÁNÍ Z MINULÉ SEZONY

Ačkoliv ani loňský ročník nebyl pro černožluté úspěšným, právě proti Šumperku pokaždé dokázali zvítězit. První střetnutí dopadlo poměrně jednoznačně, kdy si Kadaň odvezla tři body za výhru 7:3. Na domácí půdě se pak s Draky vypořádali výsledkem 4:3.

Foto: Markéta Křížová

 
 


Generální partneři

© 2013 - 2022   Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM