Druhý domácí duel v řadě, přijede Vsetín

Sabina Nováková | 02.11.2021 | |

Druhý domácí duel v řadě, přijede Vsetín

K a d a ň / V s e t í n – K osmnáctému kolu do Kadaně zavítá soupeř z daleka, VHK ROBE Vsetín. Jeho A-tým se ze třetí pozice jistě třese na bezbodovou Kadaň, ta má ale šanci využít dvojzápasu, který na ni vzhledem k losu padl a pokusit se ukořistit zisk v podobě nejen branek a vítězství, ale především bodů. Klání startuje v 18 hodin.

 

UKONČÍ VALAŠI SVOU SÉRII TŘÍ VÝHER V KADANI?

Vsetínští hokejisté po porážce s Frýdeckomísteckými nastartovali pozitivní vlnu. Ta první skončila poměrem 4:2, a to na ledě Benátek nad Jizerou. Vysokým rozdílem skončilo i klání s kolínskými Kozly v rámci 16. kola – 7:1. Jako poslední vyjeli na půdu Šumperka, i tady soupeři nadělil Vsetín sedm branek – 7:1.

VSETÍN SI S DRAKY ZE ŠUMPERKA PORADIL, TRHAČI S DUKLOU NIKOLIV

První třetina ukázala směr, jakým se bude střetnutí vyvíjet – Jihlavští Kadani nasázeli hned dvě branky, od kterých se odrazili. Druhá perioda a její úvod vyšel lépe Kadaňským, kterým se podařilo snížit na 1:2, následně z hole Davida Routy došlo na remízový stav. Neuplynuly ale ani tři minuty hry a Jihlava znovu vedla. V závěrečném dějství došlo opětovně na dvojici přesných střel na straně hostujícího kádru, díky kterým si po základní hrací době připsal tři body – 2:5.

    Poslední sestava SK Trhači Kadaň:

    R. Běhula – Steinocher, Kabelka, Štochl, Zorko, Havlín, Ferbas – Berčík, Hradecký, Konášek – Mežnar, Bernat, Švec – Čech, Homer, Bogdasarjan – Routa.

VHK na první branku nečekal dlouho, již v páté minutě měl na své straně vedení. Po uplynutí dvaceti minut již vedení bylo třígólové. V tomto trendu navázali Valaši hned v úvodu druhé třetiny. Za stavu 0:5 se zaradovali i Šumperští v čele s Horkým, což bylo impulsem pro soupeře vstřelit šestou branku. Přestřelka pak pokračovala a na řadu skórovat přišel znovu Šumperk. To bylo ale ze strany domácích vše a v šedesáté minutě s klidem sedmou branku poslal za záda brankáře Berger

    Poslední sestava VHK ROBE Vsetín:

    Málek – Štach, Jerofejevs, Říha, Jenáček, Buchta, Ondračka, Hryciow – Rob, Jonák, Gago – Zeman, Vlach, Berger – Klímek, Kucharczyk, Půček – Vítek, Březina, Hořanský.

POSLEDNÍ VZÁJEMNÉ STŘETNUTÍ V TÉTO SEZÓNĚ

Na poslední zápas nevzpomínají Kadaňští úplně v dobrém, jelikož se Vsetínem padli čtyřbrankovým rozdílem. Po dvou třetinách se soupeř Trhačům vzdálil pěti brankami, na straně hostujících naopak svítil gól pouze jeden. Vyrovnané dějství bylo právě až to poslední. Černožlutí si připsali dvě branky, stejně tak soupeř. To ale svěřencům Vladimíra Růžičky na dotažení ztráty nestačilo.

Foto: Patrik Žák

 
 


Generální partneři

© 2013 - 2022   Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM