V sobotu na derby! Do Kadaně dorazí Chomutov

Jiří Novotný (KAD) | 25.11.2021 | |

V sobotu na derby! Do Kadaně dorazí Chomutov

K a d a ň - Trhači už sice na prvoligové mapě nefigurují, což ale neznamená, že dospělý hokej z Kadaně zmizel definitivně. Čest královského města budou nyní hájit hráči z bývalého B-týmu, jenž působí v krajském přeboru. Přijďte je podpořit v sobotním derby s chomutovskými Piráty, kteří hořkou pilulku v podobě pádu do krajského přeboru museli spolknout už před loňskou sezonou. Úvodní buly padne v 17:00.

 

KADAŇÁCI TÁHNOU ZA JEDEN PROVAZ

Jedna epocha černožlutých barev skončila, další začíná. Po 23 letech ve druhé nejvyšší soutěži byli Trhači rozpuštěni, ale co je důležité - kadaňský hokej žije!

Ihned po odstoupení se začali formovat kadaňští srdcaři, kterým na tradici hokeje v našem záleží. Ti všichni se spojili s jasným cílem: vrátit fanoušky do ochozů, bavit je hokejem a v budoucích ročnících postoupit do vyšších pater.

Za tím vším společně vykročíme v sobotu 4. prosince a máme se opravdu na co těšit. Do Kadaně dorazí Piráti, kteří v dosavadním průběhu ještě nezaváhali. Otázkou však zůstává, v jaké sestavě nastoupí na ledě celku z královského města. Své elitní hráče totiž propůjčili do Děčína, jemuž ve středu pomohli vybojovat bonusový bod za výhru 5:6 po prodloužení v Mostě. Hattrickem se blýsknul Kostourek, trefil se i Chrpa a po asistenci si připsali Chlouba s Žižkou. Poslední ohlášenou posilou Chomutovských je Erik Mežnar, útočník z letošního kádru Trhačů, jenž má k Pirátům domluvené střídavé starty z Bíliny.

PIRÁTI VÉVODÍ KRAJSKÉ LIZE

Letošního ročníku krajské ligy Ústeckého kraje se účastní 6 týmů. Tabulce suverénně vládnou Chomutovští, kteří všech 10 zápasů jasně vyhráli a na druhé Louny mají jedenáctibodový náskok. Následuje Roudnice nad Labem, za níž se drží Klášterec nad Ohří s Kadaní v závěsu. Ta na svého rivala ze sousedního města ztrácí tři body, ale zároveň má dva zápasy k dobru. Roli otloukánka mají na svých bedrech Lovosice, které stále čekají na první bod.

Nejproduktivnějším hráčem Kadaně a zároveň nejlepším střelcem je Lukáš Hrdlička, jenž v osmi zápasech zaznamenal 15 kanadských bodů (9+6). Po deseti bodech mají forvardi Petr Macháček s Lukášem Bendou následováni devítibodovými Janem Stokláskem s Lukášem Bartókem. Statistikám zadáků vládne ostřílený Pavel Holan (2+5) .

 
 


Generální partneři

© 2013 - 2022   Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM