Junoři porazili Bělorusko "20"

Miroslav Lučan | 30.11.2005 | |

Junoři porazili Bělorusko

Do České republiky zavítal na přípravný kemp před mistrovstvím světa "20" tým mladých nadějí do dvaceti let - Bělorusko. Přípravný kemp mají v Mariánských Lázních. V České republice sehrají několik přípravných zápasů. Včera 28.11.2005 sehráli přípravné utkání v Plzni. s tamními mladíky, hrající juniorskou extraligu. Ve vyrovnaném zápase přehráli západočechy 3:1. K dalšímu zápasu jeli poměřit své síly do Kadaně s juniorským celkem, který je na špici prvoligové soutěže. Zápas byl velice pohledný, rychlý se spoustou šancí na obou stranách, byly k vidění i tvrdé osobní souboje, které občas byly až za hranicemi pravidel. V první třetině měli častěji puk na hokejkách Bělorusové, ale více vyložených šancí měli domácí. Třetina tak skončila remízou 1:1. Ve druhé třetině byli aktivnější kadaňští. Korunovali to pouze jednou brankou. Ve třetí třetině přišel nápor hostů, ale domácí obrana hrála téměř bez chyb. Kadaňští tak zaslouženě vyhráli 4:2.