B - tým deklasoval Litoměřice

Miroslav Lučan | 11.03.2007 | |

K poslednímu soutěžnímu zápasu sezóny nastoupil kadaňský B – tým proti druhému celku tabulky HC Stadion Litoměřice. Litoměřickým v zápase prakticky o nic nešlo, měli jistou druhou příčku. Za to domácí se v případě jakéhokoliv bodového zisku dostali na čtvrté místo, jelikož jejich největší sok HC Louny měl před tímto zápasem stejný bodový zisk, ale lepší vzájemné zápasy. Do utkání vkročili kadaňští rázně. Ve 2.minutě otevřel skóre Januška, jenže hosté za čtrnáct vteřin kontrolovali Slapničkou. Naštěstí pro domácí to bylo na dlouhou dobu vše. Domácí se ujali v první třetině dvoubrankového vedení a celý zbytek zápasu náskok v klidu kontrolovali ba dokonce hodně navyšovali. Nikdo z diváků asi neočekával takovou střelnici, co předvedli kadaňští. Téměř po celé utkání byli jednoznačně lepším týmem a zaslouženě zvítězili vysoko 9:2 a obsadili tak vysněné konečné 4.místo v soutěži.