Medvědi hodlají oplatit domácí prohru

Jakub Coufal | 27.08.2007 | |

Medvědi hodlají oplatit domácí prohru

Nažhavení po vyhraném zápase se zahraničním soupeřem vstoupí Kadaňští do souboje s Berounem, který naopak hodlá Severočechům vrátit prohru starou 2 týdny. Liga se neúprosně blíží, a proto již i toto utkání z části ukáže, jaké budou ambice obou týmů v nadcházejícím ročníku soutěže. Na utkání tradičních prvoligových soupeřů se může každý kadaňský příznivec přijít podívat v úterý 28. srpna od 18:00.

 
SK KADAŇ - HC BEROUNŠTÍ MEDVĚDI
úterý 28. srpna 2007 - 18:00
HC Berounští medvědi   SK Kadaň
8 Počet dosud odehraných přípravných zápasů 8
3 Výhry 4
5 Prohry 3
0 Remízy 1

Beroun po 8 přípravných zápasech

Medvědi doposud odehráli stejný počet zápasů jako jejich kolegové ze Severních Čech. V bilanci však musí černožluté hokejisty ještě dohánět. Beroun má na kontě 3 vítězství a 5 proher. Venku se radoval pouze na ledě Havlíčkova Brodu po těsném vítězství 2:3, doma triumf zopakoval a navíc přidal výhru nad Jihlavou. Houževnatí Medvědi naopak nezvládli zápasy kupříkladu s Kladnem, v Jihlavě či s Kadaní. Právě na porážku od Severočechů určitě berounští nezapomněli. Na oplátku budou chtít v Kadani ukázat ostrost svých drápů.

Poslední přípravné utkání Medvědů

Beroun naposledy absolvoval dvojutkání s Jihlavou. Nejprve se hrálo na Vysočině, kde huňáči těsně prohráli po tvrdém boji 4:3. Zápas nezačal pro hosty špatně, vstřelili úvodní branku. Pak už ale Dukla nasadila o stupeň vyšší rychlost a postupně převzala otěže klání.
V Berouně byla situace přesně opačná. Jihlava měla zpočátku navrch. Beroun si zvýšenou aktivitou v dalším průběhu střetnutí vybojoval výhru 2:1.
Z vyrovnaných výsledků lze usoudit, že ani v Kadani se nebude jednat o jednoznačný zápas, ale spíše vyrovnaný boj.

Sestava z posledního přátelského utkání Berouna

Novák - Kameš, Babický, Filip (21. Braniš), Privoznik, Lukačovič, Čížek - Tvrzník, Šinágl, Novotný - Vlček, Křesťan, Nedorost - Mrňa, Kepl, Polák - Černý, Kupec, Pavel - Heřman
 
 


Generální partneři

© 2013 - 2020   Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM