Do Kadaně přichází Kubát a dva hráči na zkoušku

Sabina Nováková | 30.11.2020 | |

Do Kadaně přichází Kubát a dva hráči na zkoušku

 

S blížícím se restartem prvoligového hokeje muselo vedení klubu řešit posílení kádru kvůli uvolnění hráčů do ciziny. Do Kadaně tak přichází obránce Karel Kubát, který patřil k elitním extraligovým hráčům a má zkušenost i s ruskou KHL, kde nastupoval za Vladivostok. S Trhači podepsal smlouvu do 31. ledna. „Podařilo se nám dohodnout se na smlouvě s Karlem Kubátem. Zúčastnil se s námi již dnešního tréninku a poprvé by měl nastoupit k zápasu na Kladně. Dohodnutí jsme do konce ledna s tím, že pokud Karel najde angažmá v extralize nebo cizině, tak ho uvolníme. Svou roli na tomto příchodu sehrál i fakt, že hráč se velmi dobře zná s Petrem Rosolem a Vladimírem Jeřábkem ze společného působení v Litvínově,“ sdělil Petr Klíma.

Richard Záruba s Martinem Berčíkem přichází do kadaňského celku na zkoušku. Martin Berčík se k týmu, jak jsme vám již sdělovali, připojil hned k prvnímu tréninku Trhačů po nucené přestávce. První z dvojice se do tréninku zapojil v neděli 29. listopadu. „Martin Berčík se k nám připojil již při pondělním tréninku. V loňské sezóně hrál v chomutovské juniorce a v A-týmu Sokolova. Letošní ročník začal v Klatovech a přichází k nám na try-out. Existuje možnost, že nastoupí už zítra proti Vrchlabí. Dalším hráčem na zkoušku je obránce Richard Záruba, který je s námi od neděle. Stejně jako Karel Kubát by měl nastoupit až do zápasu v Kladně,“ upřesnil generální manažer.

Jak stanovují aktuální opatření a pravidla, je nutné, aby hráči i realizační tým prošli testováním. „Celý tým podstoupil testy na koronavirus a všichni, jak hráči, tak realizační tým, jsou negativní. Jsme rádi, že to takto dopadlo a už se můžeme těšit na úterní utkání s Vrchlabím po dlouhé odmlce,“ uzavřel.

 
 


© 2013 - 2021   Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM