Exhibiční zápas Olda 60 s P. Klímou a P. Rosolem

Sabina Nováková | 24.03.2020 | |

Exhibiční zápas Olda 60 s P. Klímou a P. Rosolem

J i h l a v a / K a d a ň - Pojďme si v této nelehké době připomenout něco veselejšího. V Jihlavě se v neděli 8. března uskutečnil exhibiční zápas k oslavě 60. narozenin Oldy Válka - bývalého jihlavského forvarda a československého reprezentanta. V rámci akce se na ledě představili také kadaňský Petr Klíma a Petr Rosol!

 

Den před svými šedesátými narozeninami, 8. března, si Olda Válek užil setkání s nemalým počtem známých hvězd - a to ať už z řad hokejistů, tak herců, zpěváků a dalších.

V CZ LOKO Aréně proti sobě nastoupily týmy Olda Boys a Dukla Legends. A právě do těchto dresů se oblékli například Petr Rosol, Petr Klíma, Dominik Hašek Patrik Eliáš, Martin Dejdar, Sagvan Tofi nebo Lukáš Krpálek.

Před 3 856 diváky hra skončila vyrovnaným poměrem 9:9. Za kádr Olda Boys se dvakrát prosadil kadaňský generální manažer Petr Klíma. Na straně druhé čtyři přesné trefy trefy zaznamenal Patrik Eliáš. Právě tito dva nejvýraznější hráči byli na konci utkání vyhlášeni jakožto nejlepší hráči klání.

Dresy z tohoto utkání můžete získat i vy skrze dražbu. Trikoty jsou ve žluté a červené barvě obou týmů s velkým logem exhibice Olda 60 a budou doručovány ve speciálním dárkovém balení. Odkaz na aukci naleznete zde.

Foto: Nela Dittrichová a Stanislav Tichý (www.hcdukla.cz)

 
 


Generální partneři

© 2013 - 2020   Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM